Author Topic: Изкуствения интелект и ликвидацията на високите технологии  (Read 1959 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Ото

• Посещаващ
  • **
Quote from: Watchman
Те ли те изпратиха да слухтиш наоколо, като се има предвид, че името ти Ото на латински означава "ухо" или просто си агент на дирекция "Оперативни и технически операции" (ОТО)?

Готин майтап, ама нещо  латинският  ми куца. То и „гугъл преводач”  ми отказва помощ. Пиша „ухо” на български, излиза ми „auris” на латински. Пиша „oto”, обаче и на гугъла толкоз му е латинския, та не може да ми я преведе. Чак като написах „otto”, „преводачът” даде смисления отговор „розово масло”. Има двама големи немски изобретатели-Никлаус Ото и Ото Лилиентал. Пишат се „Otto” . Може би типичният  български продукт „розово масло” е в основата на съвременната авиация, а също и на двигателостроенето.

Quote from: Watchman
Как пък не остана една тема по която да не се включиш с антихристка пропаганда, подмолно и завоалирано?

Watchman, ти смяташ, че един бъдещ технологичен срив ще се случи поради промяна на физическата среда, с последваща невъзможност за производство и използване на ел.енергия. Аз пък смятам, че технологическият срив ще е вследствие на алчност, ненаситност, завист, страх, недалновидност, непукизъм, пожелаване на чуждото….   и разни други човешки качества. Това, че не мисля като теб, подмолна антихристка пропаганда ли е?

Браво бе Ото, масоните от Римския клуб, които се стремят към ликвидация на 80% от населението и търсят да оправдаят действията си с "пренаселването" на земята били "сериозна" наука?

Watchman, интернет е море от информация и дезинформация.  Къде прочете, че Римския клуб се стреми да ликвидира 80% от населението? Моля, дай линк за да преценя за себе си, това истина ли е или лъжа (дезинформация)?

Нели

• Съпричастен
Аз тази частична зависимост я разбрах есента, когато слагахме буркани, но на пазара нямаше читави капачки. Тогава разбрах, че часточната независимост е зависимост.

Watchman

• Administrator
  • Слугуващ
  Готин майтап, ама нещо  латинският  ми куца. То и „гугъл преводач”  ми отказва помощ. Пиша „ухо” на български, излиза ми „auris” на латински. Пиша „oto”, обаче и на гугъла толкоз му е латинския, та не може да ми я преведе. Чак като написах „otto”, „преводачът” даде смисления отговор „розово масло”. Има двама големи немски изобретатели-Никлаус Ото и Ото Лилиентал. Пишат се „Otto” . Може би типичният  български продукт „розово масло” е в основата на съвременната авиация, а също и на двигателостроенето.

Иска ти се да се измъкнеш с "майтап" ама няма да мине:

https://www.thefreedictionary.com/oto-

Без никакво съмнение ото означава ухо. Някак си много пасва и на поведението ти в този форум.

И за специализирана дирекция "Оперативни и технически операции" (ОТО) нищо ли намери? Или беше по-удобно да премълчиш и да замажеш положението с приказки за розово масло?

Watchman, ти смяташ, че един бъдещ технологичен срив ще се случи поради промяна на физическата среда, с последваща невъзможност за производство и използване на ел.енергия. Аз пък смятам, че технологическият срив ще е вследствие на алчност, ненаситност, завист, страх, недалновидност, непукизъм, пожелаване на чуждото….   и разни други човешки качества. Това, че не мисля като теб, подмолна антихристка пропаганда ли е?

Точно така и е подмолна и е антихристка, защото зад идеята за "ограничените" земни ресурси и "пренаселената" земя се крие стремежа за преминаване към единно световно правителство, а няма нищо по-антихристко от това.

Watchman, интернет е море от информация и дезинформация.  Къде прочете, че Римския клуб се стреми да ликвидира 80% от населението? Моля, дай линк за да преценя за себе си, това истина ли е или лъжа (дезинформация)?

Всеки, който твърди че земята е пренаселена е движен от сатанински дух и измама. Бог каза на човека - плоди се и се размножавай, тези казват - не се плодете, защото е пренаселена земята. Това е директна офанзива срещу Божията воля. Само това е достатъчно за да се види сатанинското естество на идеите на Римския клуб, без значение каква допълнителна информация има за тях. А допълнителната информация е налична за този, които иска да търси и намира.

А на теб ще ти кажа, че такива агенти като тебе нямат място във форума.
Ez 3:17  Son of man, I have made thee a watchman unto the house of Israel: therefore hear the word at my mouth, and give them warning from me.

Is 21:6  For thus hath the Lord said unto me, Go, set a watchman, let him declare what he seeth.

Нели

• Съпричастен
Готин майтап, ама нещо  латинският  ми куца. То и „гугъл преводач”  ми отказва помощ. Пиша „ухо” на български, излиза ми „auris” на латински.

Не ти трябва речник за такава известна дума, дори всяка майка знае, че отит е възпаление на ухото.

Nikolay

• Слугуващ
Преди време им беше по-лесно, трафика се филтрираше със суперкомпютрите. Но с навлизането на смартфоните и безкрайно многото приложения, трафика се е покачил в пъти.
Миньорството явно е нужно за да могат да филтрират и този трафик, но явно е нямало как да го оправдаят и да мине за държавен разход като предното поради което са решили с този вариант да минат.
И да, никъде няма информация какво се изчислява, лошото е, че хората въобще не ги интересува това, важното е, че изкарват някакви пари от цялата работа - сребролюбие... купуват видео карти/процесори (има различни алгоритми и за двете) и копаят и си препоръчват един на друг. Даже срещнах коментари, че който не копаел бил глупак...
Както писах и в една друга тема, възможно е да го обърнат и цифрова валута и стандартните пари да изчезнат, има наченки и в тази посока. Което автоматично означава, че който не го прави, няма да има пари или трябва да ги купува.
Мир вам. Благодат да бъде с всички ви. [Амин]

7ivan

• Съпричастен
@Уочмен
Преди да излезе инфото във връзка с лъжата за 'пренаселеността' на земята знаех, че щом това така упорито се твърди от пропагандната машина, значи е точно обратното. И наистина после излезе информация че официалните цифри за населението на страните са надути в пъти. Една от целите с това е да се оправдае депопулацията и това да стане нещо нормално и желано от мнозинството.

Watchman

• Administrator
  • Слугуващ
Преди време попаднах на едно видео, където човека изразяваше дълбоки съмнения, че хората са толкова, колкото твърдят че са и се замислих колко удобно е за властите да имат на свое разположение "мъртви души" (още Гогол е писал за тази идея).

Първо "демокрацията" + няколко милиона мъртви души и изборите се решават без проблем в полза на когото искат, защото мъртвите души винаги гласуват под строй.

Второ мъртвите души са идеален инструмент за източване на бюджета. Например ако имат 1 милион несъществуващи пенсионери, всички тия пенсии се "изплащат", а всъщност парите отиват в нечии джобове. Особено удобно стана това когато въведоха плащане на пенсиите в банкови карти, а не на гише, където някой трябва да се подписва.

Ето защо е напълно реалистично да се очаква, че се лъже яко за реалния брой на хората които живеят във всяка една държава.
Ez 3:17  Son of man, I have made thee a watchman unto the house of Israel: therefore hear the word at my mouth, and give them warning from me.

Is 21:6  For thus hath the Lord said unto me, Go, set a watchman, let him declare what he seeth.

7ivan

• Съпричастен
В Ютюб има клип за Китай и неговите градове без хора. (Там има такива и никой не живее в тях). Там се казва че населението му е ~400 млн. В друг клип се говори че Русия е 40млн. и явно се вижда обезлюдяването по улиците.

Watchman

• Administrator
  • Слугуващ
В Китай наистина има градове без хора, но причината за това е имотния балон, поради който се е строило безумно и ненужно много за да се представи това като "икономически растеж". Така, че това не е свързано с реалното число на хората.

Истината е че цялото човечество в момента дори да приемем официалните данни от около 9 милиарда спокойно може да си живее само в Тексас. Щатите уж се водят развита нация в която всичко е усвоено, а можеш да пропътуваш 100 км без да видиш една къща около пътя. Ето защо в земята има място спокойно за огромно количество хора. Само в Русия могат да живеят без притеснения около 200 милиарда души. Затова тия лъжи за "пренаселената" Земя са изключително брутални.