Цитат на: Watchman - Май 03, 2026, 17:14:22 PMНищо обаче не казвате защо хората си живеят спокойно в Хирошима и Нагасаки и никаква радиация не ги безпокои? Нито защо сгради близо до предполагаемото място на "атомната бомба" си стоят непокътнати, само обгорени?