Author Topic: Mazzarot  (Read 4864 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Mazzarot

  • Новодошъл
  • *
  • Posts: 15
Mazzarot
« on: September 16, 2022, 19:05:04 PM »
Здравейте! На 46 години съм, повярвал преди около 20, семеен. От проповедите не получавам отговори на въпросите, които ме вълнуват, затова реших да опитам тук. Преди около 2 години попаднах случайно на някакъв коментар от форума по повод на семейството, а точно тогава имах труден период. Тоест тук видях сериозни и задълбочени размишления на вярващи хора. Сигурен съм, че по разни вторстепенни теми ще имаме различни виждания, но тези, които са приели Исус за свой Господ са ми братя и сестри.

dodai

  • Съпричастен
  • ****
  • Posts: 185
Re: Mazzarot
« Reply #1 on: September 16, 2022, 19:45:07 PM »
Добре дошъл. Винаги има различия в разсъжденията на хората но важното е да сме на един дух.

Watchman

  • Administrator
  • Слугуващ
  • *****
  • Posts: 3954
Re: Mazzarot
« Reply #2 on: September 21, 2022, 18:27:35 PM »
Здравей и добре дошъл.

И аз съм достигнал до убеждението, че онези които наистина се боят от Бога и се надяват на Неговите милости - са Негови. А различия може да има всякакви, стига да не са фундаментални. В детайлите различията са дори желателни.
Ez 3:17  Son of man, I have made thee a watchman unto the house of Israel: therefore hear the word at my mouth, and give them warning from me.

Is 21:6  For thus hath the Lord said unto me, Go, set a watchman, let him declare what he seeth.

Анко

  • Допринасящ
  • *****
  • Posts: 383
Re: Mazzarot
« Reply #3 on: September 23, 2022, 15:43:30 PM »
Здравей!

Радвам се,че търсиш Бог!

Nikolay

  • Слугуващ
  • *******
  • Posts: 1053
Re: Mazzarot
« Reply #4 on: October 04, 2022, 16:19:00 PM »
Здравей, добре дошъл.
Мир вам. Благодат да бъде с всички ви. [Амин]