Author Topic: Пригответе се за ТЕЖКИ времена!  (Read 4611 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Watchman

  • Administrator
  • Слугуващ
  • *****
  • Posts: 3954
Пригответе се за ТЕЖКИ времена!
« on: September 04, 2020, 12:00:03 PM »
Вече сме месец септември, и огромен брой хора имат пророчески сънища, видения и откровения за ГОЛЕМИ И ТЕЖКИ събития, които ще започнат да се случват през септември. Това, което публикувахме преди от Дана Кавърстоун вече е капка в цял океан от множество откровения говорещи за едно и също нещо.

На мен ми направи впечатление датата, която един човек каза, че ще бъде края на по-безнолезното време и начало на страданията. Това е 9-ти септември. Дали е вярно това откровение или не, аз не мога да кажа, но лично за себе си аз приех тази дата като краен срок в който да свърша с всички най жизнено важни подготовки.

Ако нищо не стане веднага след тази дата още по-добре, но винаги е добре човек да има пред очите си краен срок в който да се побере, иначе може да се разсее и разпилее в маловажни и малко нужни неща.

Днес попаднах на съвсем друг човек, който каза, че е имал видение според което от 10-ти септември Исус трябва изцяло да управлява живота ни, т.е той да държи кормилото, а ние да сме на пътническото място.

Как да се приготвим?

На първо място трябва да спрем да толерираме каквато и да е форма на грях и компромис с греха. Нищо не е по-важно от това за подготовката. Идва време на съд, и ако пред Божието съдилище има обвинения против нас, то противника ще получи право да ни порази в съответствие с греховете ни. Затова е изключително важно ние да влезем в този турбулентен период с чисти сърца, и с чисто стоене пред Божието съдилище, измити в кръвта на Исус, и облечени в белите дрехи на Неговата правда.

На второ място трябва да изоставим в сърцата си всякакво огорчение, вражда и непростителност спрямо други хора. Исус ни учи, че ние получаваме прошка за нашите дългове, както и ние прощаваме на нашите длъжници. Но ако ние откажем да простим на нашите длъжници, то как ще ни прости и Бог? А в това опасно време на съд  и въздаяние ще изключително пагубно да влезем с непростени грехове и неочистени сърца. Затова нека всеки да изпита себе си и да направи необходимото.

Трето, бягайте от местата с масово струпване на хора. В тия тежки времена, хората ще сторят по-голямо зло един на друг отколкото Божиите язви. И тук не говоря за ходене на село. Ако селото е населено с много хора няма да има разлика от градовете. Искам да напомня за времената когато Рим обсажда Йерусалим през 70-а година, и римляните превземат града, те не е имало кого да убият и заколят, поради злото, което хората пленени заедно в тясно място са причинили един на друг. Тогава римския генерал вдигнал ужасен ръката си към небето и призовал Бога за свидетел, че не той е причинил това зло на хората, а те сами са го причинили един на друг.

Затова бдете и не позволявайте тия времена да дойдат върху вас на място където има струпване на хора. С други думи гъсто населени места. Било градове или села. Село с неколцина жители не би било такъв проблем, но гъсто населените села ще представляват същия проблем като градовете.

Четвърто - възстановете вашия молитвен живот и направете всяко усилие да изчистите ушите и сърцата си за да можете да слушате Божия глас. Никой и нищо друго не може да ви преведе през това усилно време, както водителството от Бога. Търсете лицето Му и търсете гласа Му, и нека Той да ви хване за ръката и да ви води. Но внимавайте и бдете да не се подлъжете, че гласа на вашите собствени желания и предпочитания е всъщност Божия глас.

Пето, научете се да ходите с вяра, а не с виждане. Когато бурните води се навдигнат и залеят всичко, ние ще трябва да продължим напред ходейки по водата. Спрете да се надявате на видимите неща, не търсете сигурност в материалното, но се научете като Моисей да издържите виждайки Невидимия, и имайки увереност в ония неща, които не се виждат. Хранете умовете и сърцата си с Божиите обещания и с надеждата в Неговите милости. Бойте се от Бога и сърцата ви да пребъдват в страха Господен по цял ден.

Нека тези пет неща да бъдат за вас като 5-те пръста на десницата ви, и се молете за мъдрост Бог да ви открие всички останали неща с които трябва да се подготвите (останалите 5 пръста на левицата).

Споделете тези неща с вашите приятели и познати християни. В онлайн форуми и социални мрежи. И ако някой презира, хули и се подиграва на тия неща не го съдете. Има хора, които Бог е отредил да минат през тези неща по-леко има такива които са отредени да пострадат повече. Всеки ще приеме дела, който му е отреден. Но когато по-късно те ужасени изтрезнеят и извикат към вас, не ги презирайте, но им помогнете!


И не на последно място. Молете се за България да бъде място прибежище в тези зли времена. Както и българския народ да се върне към своето оригинално призвание от Бога.
Ez 3:17  Son of man, I have made thee a watchman unto the house of Israel: therefore hear the word at my mouth, and give them warning from me.

Is 21:6  For thus hath the Lord said unto me, Go, set a watchman, let him declare what he seeth.

Watchman

  • Administrator
  • Слугуващ
  • *****
  • Posts: 3954
Re: Пригответе се за ТЕЖКИ времена!
« Reply #1 on: September 11, 2020, 22:43:27 PM »
На мен ми направи впечатление датата, която един човек каза, че ще бъде края на по-безнолезното време и начало на страданията. Това е 9-ти септември. Дали е вярно това откровение или не, аз не мога да кажа, но лично за себе си аз приех тази дата като краен срок в който да свърша с всички най жизнено важни подготовки.

Ако нищо не стане веднага след тази дата още по-добре, но винаги е добре човек да има пред очите си краен срок в който да се побере, иначе може да се разсее и разпилее в маловажни и малко нужни неща.

Искам да коментирам относно датата 9-ти септември, която вече отмина и за щастие нищо трагично не се случи на нея в България и в по-голямата част от света. Но човекът, който каза, че е имал видение относно тази дата е американец. Аз не знам в кой щат живее този човек, но по всичко личи, че ако това видение му е дадено от Бога, то това би трябвало да е предупреждение за него самия и за неговите близки.

Точно около тази дата три щата потъват в огромни и невиждани преди това пожари. Особено в щата Орегън. Човека казва, че вижда датата 9-ти септември в огнени букви. В момента огромни територии в тези щати приличат на картина от друг свят, от друга реалност. Всичко е потънало в мрак и дим, прилича на картина от ада.

Но ето как човек приемайки лично предупреждение от Бога, може да реши, че това е нещо от значимост за целия свят, а не просто за него и неговите околни. Както този човек беше решил, че на тази дата ще има грабване или какво още.

При всички случаи аз се радвам, че имаме още време за подготовка и аз лично никога преди не съм действал с по-голяма скорост и ефективност.

Доколкото разбирам в Израел са обявили ново затваряне на хората по домовете и затваряне на бизнесите считано от 18-ти септември, което е началото на библейския Празник на тръбите, същата дата след която хиляди хора очакват Грабването. Мерките предвидени в Израел са много по-жестоки от тези които имахме тука, нещо подобно, като на тези в Италия. Също така от 2-ри Октомври са обявили още по-голямо ожесточаване на мерките. Всички тези неща се очаква да се приложат и в останалата част на света. Ние трябва да сме готови. Последствията от тия затваряния на хора и бизнес ще бъдат по-тежки от всякакви болести, било големи или малки.
Ez 3:17  Son of man, I have made thee a watchman unto the house of Israel: therefore hear the word at my mouth, and give them warning from me.

Is 21:6  For thus hath the Lord said unto me, Go, set a watchman, let him declare what he seeth.

Nikolay

  • Слугуващ
  • *******
  • Posts: 1053
Re: Пригответе се за ТЕЖКИ времена!
« Reply #2 on: September 17, 2020, 14:53:26 PM »
Увеличават бедността - това е цялото последствие от мерките - глад и бедност.
Това ще е повод да "преосмислят" безусловния базов доход (ББД) и да го "харесат", аз поне това виждам като следствие от мерките и затварянето.
ББД води към електронна валута "за да няма измами".
А както съм коментирал, електронната валута е ключов елемент от писаното "никой няма да може да купува и продава".
Мир вам. Благодат да бъде с всички ви. [Амин]