Author Topic: Пророчества за корона вируса и след него  (Read 32405 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Watchman

  • Administrator
  • Слугуващ
  • *****
  • Posts: 3954
През последните два месеца изследвах въпроса с нещата, които се случват и първото нещо, което исках да проверя е какво казват по въпроса проповедниците, както и тези които се считат за пророци.

Първото впечатление, което ми направи е че българските проповедници (поне тези които успях да видя че нещо казват по въпроса) бяха напълно неадекватни на ситуацията. Не казвам че всички са били неадекватни, защото не съм имал възможност да чуя всички какво казват. Но тези които казаха нещо и аз имах възможност да го видя онлайн бяха тотално неадекватни.

В чужбина положението като че изглеждаше малко по-добре, защото се чуваха и смислени и адекватни реакции измежду множество неадекватни.

След това се опитах да проверя какво казват онези, които се считат за пророци. Измежду тях имаше и такива, които са очевидно лъже пророци и говореха откровени лъжи. Това са от тези, които се опитват да правят бизнес и пари от всяка ситуация.

Но измежду всички неща се откроиха две пророчества, като двете са дадени независимо едно от друго с голям период от време разлика, но при това говорят за едно и също нещо.

Първото е пророчеството на Джон Пол Джаксън, който вече е покойник. През 2012-а година той казва, че ще дойдат две пандемии, първата ще бъде много страх за нищо, но втората ще бъде много сериозна. Това е пророчеството без никакви детайли и подробности повече:

https://www.youtube.com/watch?v=JdXT5XfQ7S4

Виждаме, че първата част вече се изпълнява, защото коронавируса се оказа само страх за нищо, или както го казва той little, but fear.

Моето разбиране е че тази първа пандемия е дело на човешки ръце преследващи свои цели и скрити намерения, но следващата ще бъде Божия отговор и ще бъде истинска Божия язва, която никой човек няма да може да спре или да й се противопостави.

Точно тука идва и второто пророчество от Саду Сундар Селвераж, пророк от Индия, който пророкува за две пандемии, като първата ще изглежда като детска игра пред втората. Според неговите думи втората пандемия ще скове народите в страх и ужас, язвата ще жили хората като стършел и никакви лекарства и лечения няма да могат да бъдат открити и предложени от човеците. Никой няма дори да може да разбере какво въобще представлява тази болест, как работи и затова никой няма да може да я спре или да намери лечение за нея.

На мен такова описание ми звучи именно като Божия язва, защото не си представям,че Бог ще изпрати язва, а пък човеците ще успеят да я лекуват. Това е все едно някой да успее да се противопостави на Бога.

Индиеца казва още че тази лека ситуация с коронавируса е допусната от Бога като предупреждение за народите, и най-вече за Божиите хора за да могат да се подготвят. Срока за подготовка е края на тази година. От началото на следващата година според пророчеството ще дойде истинската язва.

Това, което аз разбирам, е че най-вероятно коронавируса е бил планиран да бъде много смъртоносен, за да може да клекнат народите и да приемат "решенията" на глобалистите,  но нещата не им се получават. Стига се до там че се предлагат на болници по $100 000 на починал пациент да го запишат като починал от коронавирус, за да се напомпят бройките, защото плана се проваля и се вижда че е съшит с бели конци. В Русия се предлагали по 200 000 рубли за подобно записване. Не случайно хората започнаха да си разказват вицове от рода "кола се блъснала в дърво и всички хора в колата умрели от коронавирус". Бог ще осуети намеренията на народите, за това аз нямам никакво съмнение. Но отговора на Бога няма да се спре само до това осуетяване. Според това пророчество истинската язва от Бога ще хвърли народите в страх и ужас и безсилието на човеците през тази болест ще накара хората да търсят лицето на Бога. Резултата ще бъде голямо духовно пробуждане сред народите. Това голямо пробуждане е задължително да се случи преди края.

Тук нещата се препокриват и с това, което казват и други проповедници, които казват че Бог им е открил, че края не е още, че времето на Антихриста не е дошло, но че е дошло време за голямо пробуждане по цялата земя.

Аз лично виждам, че това съвпада и с пророческата линия в Писанията, така както аз съм я разбрал. Именно за това взимам тези две пророчества на сериозно.

Вие можете да изпитвате нещата за себе си. Пророчеството на индиеца можете да видите по-долу:

https://www.youtube.com/watch?v=7cpYsWx2FZw

Аз лично смятам, че тази информация е важна и трябва да достигне до християните, затова се чувствайте свободни да споделите линк към тази статия със свои познати които се интересуват от тези неща.
Ez 3:17  Son of man, I have made thee a watchman unto the house of Israel: therefore hear the word at my mouth, and give them warning from me.

Is 21:6  For thus hath the Lord said unto me, Go, set a watchman, let him declare what he seeth.

Nikolay

  • Слугуващ
  • *******
  • Posts: 1053
Радвам се, че Бог ти е открил тези неща.
Ето тук David Wilkerson говори доста относно това пророчество и думите му са силни и смирени.
https://www.youtube.com/watch?v=cl-9WyAFcYQ

Но този индиеца, освен, че споменава Дейвид (ако правилно съм разбрал) и вероятно се базира на неговото пророчество, нещо много странен ми се вижда. Сега, ок може наистина Бог да му е дал видение, но начина на говорене е тотално противоположен на смирения Дейвид. Отделно, цялата тая мъгла около пророчеството му, в общи линии всява страх без реално да казва нищо съществено. Просто добре е да се провери дали е добър източник/ истински пророк.
Мир вам. Благодат да бъде с всички ви. [Амин]

Watchman

  • Administrator
  • Слугуващ
  • *****
  • Posts: 3954
Индиеца го знам отдавна, като цяло говори здрави неща, но има и някакви странности. Общо взето всеки си има някакви странности. И Дейвид Уилкерсън си имаше странности, като например че организираше поздравителни посрещания за американските военни, които се връщаха с невинна кръв по ръцете си за да обслужват имперски и корпоративни интереси.

Иначе това от линка го бях гледал, но там не се говори за световна пандемия, а за някаква икономическа криза касаеща главно Щатите.

Дейвид Уилкерсън казват че имал друго пророчество, което по-скоро съвпада с горните две за които написах, но това друго пророчество не е обявено публично, а е съобщено в някакъв частен разговор и няма как да бъде потвърдено. От наследниците на служението му казват, че не са чували за такова пророчество. Иначе в него се твърди,че Дейвид е говорил за затваряне на ресторанти, кръчми, барове, дори и църквите. Че това ще накара дори най-хладките християни да се молят горещо и че ще последва голямо пробуждане. Мисля,че mak беше издирил пълния текст.
Ez 3:17  Son of man, I have made thee a watchman unto the house of Israel: therefore hear the word at my mouth, and give them warning from me.

Is 21:6  For thus hath the Lord said unto me, Go, set a watchman, let him declare what he seeth.

Liya

  • Посещаващ
  • **
  • Posts: 65
Quote
Индиеца казва още че тази лека ситуация с коронавируса е допусната от Бога като предупреждение за народите, и най-вече за Божиите хора за да могат да се подготвят. Срока за подготовка е края на тази година. От началото на следващата година според пророчеството ще дойде истинската язва.

Какво имаш впредвид под подготовка за Божиите хора защото срока който си написал е доста скоро? Пълно очистване и освещение, ревностно търсене на Бог или нещо друго?

Георги-земеделец

  • Общителен
  • ***
  • Posts: 83
Като чета Liya и си припомням

Притчи 20:9 Кой може да рече: Очистих сърдцето си; чист съм от греховете си?

Watchman

  • Administrator
  • Слугуващ
  • *****
  • Posts: 3954
Quote
Какво имаш впредвид под подготовка за Божиите хора защото срока който си написал е доста скоро? Пълно очистване и освещение, ревностно търсене на Бог или нещо друго?

Аз лично нямам нищо предвид, това го казва индиеца. Доколкото разбирам той има предвид духовна подготовка, но моето разбиране е че нещата не са никога само духовни или само материални. Духовната и материалната подготовка трябва да вървят ръка за ръка. Точно както човека е дух, душа и тяло, но никога само дух, само душа или само тяло, всички неща вървят и работят заедно като едно цяло.

Затова ние гледаме да се подготвяме всячески, особено да набавяме собствена храна и енергоизточници, за да може ако бъдем отсечени или ограничени от достъп до основни неща ако не се преклоним пред насилствената ваксинация, да имаме как да издържим, докато Бог не издуха нечестивите от сцената.
Ez 3:17  Son of man, I have made thee a watchman unto the house of Israel: therefore hear the word at my mouth, and give them warning from me.

Is 21:6  For thus hath the Lord said unto me, Go, set a watchman, let him declare what he seeth.

Анко

  • Допринасящ
  • *****
  • Posts: 383
Индиеца го знам отдавна, като цяло говори здрави неща, но има и някакви странности. Общо взето всеки си има някакви странности. И Дейвид Уилкерсън си имаше странности, като например че организираше поздравителни посрещания за американските военни, които се връщаха с невинна кръв по ръцете си за да обслужват имперски и корпоративни интереси.
Слушал съм негови преведени послания.

Преди много години бях чел книга на друг американски проповедник Били Греъм- Мир с Бога. След появата на интернет прочетох,че е бил съветник на няколко техни президенти...Питал съм се как са съвместявали вярата и близостта с политици, било то и президенти.

Watchman

  • Administrator
  • Слугуващ
  • *****
  • Posts: 3954
Quote
Питал съм се как са съвместявали вярата и близостта с политици, било то и президенти.

По-добре да не знаеш. Аз лично видях във видео как Били Греъм нарече Бил Клинтън - най-добрия си ученик. Ако някой знае кой е Бил Клинтън ще си направи изводите и за учителя му.

Ez 3:17  Son of man, I have made thee a watchman unto the house of Israel: therefore hear the word at my mouth, and give them warning from me.

Is 21:6  For thus hath the Lord said unto me, Go, set a watchman, let him declare what he seeth.

Nikolay

  • Слугуващ
  • *******
  • Posts: 1053
Попаднах на разни материали днес за ID2020 и ваксинацията и се замислих, ако предположим, че ни ваксинират с чип, то това не изпълнява пророчеството за белега. Защото тоя чип вкаран в кръвта ще циркулира из тялото, а в Писанията е много точно записано, че белега ще е на ръката или челото.
Ако при слагането на ваксината използват Quantum Dot за слагане на белег който да се вижда или да може да се сканира от кожата и е на някое от тия две места ръка/чело - да това е притеснително. Като цяло всички ние сме ваксинирани с поне няколко ваксини през годините на незнание в които като нищо е можело да има нещо като RF чип.
Мир вам. Благодат да бъде с всички ви. [Амин]

Watchman

  • Administrator
  • Слугуващ
  • *****
  • Posts: 3954
Както сме говорили и преди белега на звяра не е и не може да бъде чип. Това не означава, че човек трябва да приема чипове в тялото си, още по-малко нано-роботи инжектирани в кръвта му.

Нано робота като влезе в кръвта той не се вози в нея като в лунапарк, а се позиционира на определени места където е програмиран да отиде. Освен това нано-роботите ще са няколко. Вероятно някой ще се позиционира в мозъка, други при сърцето и прочие. Целта е да се модифицира човека така че са бъде управляем дистанционно чрез 5G мрежата. И най-вече крайната цел е човека да престане да бъде човек, а да стане хибрид между машина и човек (трансхуманизъм), като по този начин се унищожи съвестта му (Божието подобие в човека) и така се превърне в звяр.
Ez 3:17  Son of man, I have made thee a watchman unto the house of Israel: therefore hear the word at my mouth, and give them warning from me.

Is 21:6  For thus hath the Lord said unto me, Go, set a watchman, let him declare what he seeth.

Nikolay

  • Слугуващ
  • *******
  • Posts: 1053
Споменавам, го защото има някаква масова психоза на темата, че Бил Гейстс правел ваксина която щяла да вкара такива механизирани частици и това било белега на звяра. Учудих се, но се говори, че има много хора психирали се от това.

Иначе да съгласен съм с теб за нанороботите. Аз даже обмислях преди време дали да не си направя в картоните да не ми преливат кръв от друг човек ако ме вкарат в болница и съм в безсъзнание. За мен това също не е правилно.
Мир вам. Благодат да бъде с всички ви. [Амин]

Георги-земеделец

  • Общителен
  • ***
  • Posts: 83
Quote from: Nikolay
Аз даже обмислях преди време дали да не си направя в картоните да не ми преливат кръв от друг човек ако ме вкарат в болница и съм в безсъзнание. За мен това също не е правилно.

Спомням си да са ми казвали, че от мен биха взели при нужда, когато съм споменавал за кръводарителския си картон. С линейка са ме вземали когато им е трябвало да вземат нулева отрицателна и с хеликоптер да прелеят при изтекла.

Но от общата кръвна банка незнаеш какво ти преливат. А и кръвта е живота, за който носим отговорност. Както притчата за бисерите.

Анко

  • Допринасящ
  • *****
  • Posts: 383
Споменавам, го защото има някаква масова психоза на темата, че Бил Гейстс правел ваксина която щяла да вкара такива механизирани частици и това било белега на звяра. Учудих се, но се говори, че има много хора психирали се от това.
Има да, и от църкви са го чули и прочели из нета.

Watchman

  • Administrator
  • Слугуващ
  • *****
  • Posts: 3954
Изпратиха ми ето това видео, бидейки пророчество свързано с коронавируса и последващи събития. Всеки да преценява и да изпитва за себе си:

https://www.facebook.com/1527064913/posts/10222850647764541/?d=n
Ez 3:17  Son of man, I have made thee a watchman unto the house of Israel: therefore hear the word at my mouth, and give them warning from me.

Is 21:6  For thus hath the Lord said unto me, Go, set a watchman, let him declare what he seeth.

Liya

  • Посещаващ
  • **
  • Posts: 65
Изгледах видеото, доста неща не разбрах защото човека говори бързо и думите се сливат, но доколкото разбирам е имал 2 съня, в които Бог му посочва на календара месеците март ( появата на коронавируса), юни ( размириците), септември и ноември, като ноември не е посочен, а ударен с юмрук. Тоест аз го разбирам като  пророчество за САЩ и ноември там ще има гражданска война. Не знам дали не съм изпуснала нещо друго съществено.