Author Topic: Уникално! Пророк Исая е бил нудист!По заповед на Господа 3 години  (Read 7733 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

The Disciple

  • Съпричастен
  • ****
  • Posts: 219
  • !Мълчанието е съучастие в престъплението!

     Немаше да повярвам, но ето: Исая 20 глава:


       "2 в истото време говори Господ чрез ръката на Исаия сина Амосов, и рече: Иди и развържи вретището от чреслата си, и изуй обущата си от нозете си. И направи така, и ходеше гол и бос.

  3 И рече Господ: Както рабът ми Исаия ходеше гол и бос три години за знамение и чудо върх Египет и върх Етиопия,

  4 така Асирийский цар ще отведе Египтяните в плен и Етиопяните в заточение, млади и стари, голи и боси и с голи задници, за срам на Египет."


             Бре, какви заповеди ги издава Господ!
     Може ли и на нас да се случи?


"Преди  всичко  се  пазете  от  Фарисеиския   квас,    които  е  лицемерие!"
          Исус -. Ев  Лука  12:1 стих
   "Mразя, презирам фестивалите ви и няма да благоволя в тържествените ви събрания...отмахнете от мен шума на песните си...НО НЕКА ТЕЧЕ ПРАВОСЪДИЕТО КАТО ПОТОК, ПРАВДАТА КАТО ВЕЧЕН ИЗВО

Watchman

  • Administrator
  • Слугуващ
  • *****
  • Posts: 3953
Пророк Исая не е бил нудист, защото нудиста е човек, който ходи гол безсрамно по своя воля и без никакво отношение към Божиите намерения и воля.

Пророка е бил поставен за живо знамение за това, което ще се случи с непокорните народи. Текста между другото не казва, че Исая е бил чисто гол, защото вретището е връхна дреха. Тогава хората са носили обикновено и препаска на кръста (нещо като днешното бельо) за което не се казва да го маха.

Ако си пророк като Исая може и на теб да се случи, ако не си не мисля, че има опасност.
Ez 3:17  Son of man, I have made thee a watchman unto the house of Israel: therefore hear the word at my mouth, and give them warning from me.

Is 21:6  For thus hath the Lord said unto me, Go, set a watchman, let him declare what he seeth.