Author Topic: Представяне: Minister  (Read 5138 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Minister

  • Новодошъл
  • *
  • Posts: 2
Представяне: Minister
« on: December 02, 2017, 14:52:59 PM »
Благодат и мир на вси

Откр. 22:17 "И Духът и невестата казват: Ела; и който чуе нека рече: Ела; и който е жеден нека дойде, и който иска нека вземе даром водата на живота."

Watchman

  • Administrator
  • Слугуващ
  • *****
  • Posts: 3954
Re: Представяне: Minister
« Reply #1 on: December 02, 2017, 15:00:23 PM »
Добре дошъл. Ще сме благодарни ако се представиш с няколко думи.
Ez 3:17  Son of man, I have made thee a watchman unto the house of Israel: therefore hear the word at my mouth, and give them warning from me.

Is 21:6  For thus hath the Lord said unto me, Go, set a watchman, let him declare what he seeth.

Minister

  • Новодошъл
  • *
  • Posts: 2
Re: Представяне: Minister
« Reply #2 on: December 02, 2017, 15:24:40 PM »
Благодат и мир на всички вас от Бог Отец и Господ Исус Христос!

Казвам се Стефан, мъж на 42 години, по плът роден в Перник, по дух в Правец, понастоящем живея в София, като надеждата ми е някой ден да живея в небесния Йерусалим. Женен (Нели е моя съпруга - вж. представянето преди мен), също с 2 деца. Предадох сърцето си на Господ Исус още като юноша, но няколко години след това се отделих от общението с Христа и отпаднах от Неговата благодат. Дълги години живях по светски и се страхувах и треперех за душата си, но бях закоравил сърцето си и срамът да застана пред Господ и да призная греховете си, както и тщестлавието на живота, ми пречеха да водя един смислен в Господа живот. Бог обаче е благ и мислостив, и наскоро ме призова отново при себе си, давайки ми решимост и дух на покаяние, за да ме приеме отново при себе си и да имам отново общение с Него, за което не ми стигат думите да опиша своята радост и благодарност!

Надявам се в този форум братската любов да преизобилства, така че непрестанно да се подкрепяме и назидаваме един-друг. Нека Божията премъдрост да пребъдва в умовете на всички нас, така че да познаваме Христа съвършено и да се отнасяме един към друг подобавщо на Духа, който Той ни е изпратил!

P.S. Без да искам натиснах нещо и първият пост замина, а после се забавих твърде много и не ми позполи да го редактирам...
Откр. 22:17 "И Духът и невестата казват: Ела; и който чуе нека рече: Ела; и който е жеден нека дойде, и който иска нека вземе даром водата на живота."

Nikolay

  • Слугуващ
  • *******
  • Posts: 1053
Re: Представяне: Minister
« Reply #3 on: December 04, 2017, 17:48:01 PM »
Няма по-ценно от това Бог да ти даде още един шанс да се спасиш.

Йоан 8 глава
10 И когато се изправи, Исус й рече: Жено, къде са тези, [които те обвиняваха]? Никой ли не те осъди? 
11 И тя отговори: Никой Господи. Исус рече: Нито Аз те осъждам; иди си, отсега не съгрешавай вече.


Добре дошъл.
Мир вам. Благодат да бъде с всички ви. [Амин]