Author Topic: Държавата с претенции към децата  (Read 35608 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.


Watchman

  • Administrator
  • Слугуващ
  • *****
  • Posts: 3954
Re: Държавата с претенции към децата
« Reply #76 on: September 21, 2017, 13:29:13 PM »
Най-лошите неща, които се случват са онези за които малцина имат очи да видят и за тях не се говори. Това е подмолното действие на истинския замисъл на тази система. Системата всъщност никак не е глупава, нито е неработеща, както мнозина се оплакват. Напротив тя работи почти перфектно за целите за които е създадена.
Ez 3:17  Son of man, I have made thee a watchman unto the house of Israel: therefore hear the word at my mouth, and give them warning from me.

Is 21:6  For thus hath the Lord said unto me, Go, set a watchman, let him declare what he seeth.

Ученик на Исус

  • Допринасящ
  • *****
  • Posts: 351
Re: Държавата с претенции към децата
« Reply #77 on: September 21, 2017, 22:22:47 PM »
Божият гняв вече се открива и ще си жънат това, което са посели всички нечестивци.

Watchman

  • Administrator
  • Слугуващ
  • *****
  • Posts: 3954
Re: Държавата с претенции към децата
« Reply #78 on: September 22, 2017, 12:33:09 PM »
Определено това, което се случва с България и българите е Божий гняв и съд, но ние вярващите също сме потърпевши от този съд, защото носим отговорност, че оставихме нечестивите да си правят каквото искат и да развратят и оглупят народа още повече.

Затова трябва да се молим верния остатък в България да се събуди и да застане в пролома, така щото България и българите да бъдат избавени да пропаднат напълно в пропастта в която нечестивите ни тласкат с демонично усърдие и постоянство.
Ez 3:17  Son of man, I have made thee a watchman unto the house of Israel: therefore hear the word at my mouth, and give them warning from me.

Is 21:6  For thus hath the Lord said unto me, Go, set a watchman, let him declare what he seeth.

simeon

  • Съпричастен
  • ****
  • Posts: 159
Re: Държавата с претенции към децата
« Reply #79 on: September 22, 2017, 19:08:06 PM »
Преди повече от година бях в събрание с пост и молитва.Един от присъстващите предложи да се молим за България.Почнахме и ето какво разбрах:  Напомни ми се,че когато в Израел се е възцарявал праведен човек,той се е погрижвал да бъдат съборени високите места. Единици да тези царе. България,ако и да се титулова християнска държава никога не е премахвала тези места.Тя и до днес е място с идолопоклоннически народ.Бог ми даде да разбера,че Той никога не е видял в нашия народ християнски народ.Аз попитах защо Той векове наред търпи пред лицето Си този коравовратен народ,който и до днес не спира да го разгневява. Като отговор разбрах,че изчезването на нацията като: нелепи пътни инциденти,ниска раждаемост,висока смъртност,имиграция,висока заболеваемост и т.п. неща,които обезкръвяват народа са злото,което е сято векове, обратно върху главата на народа. Тогава казах: Боже,не ни довършваш съвсем. Защо?  Отговора на Бога ме слиса. Каза:  Защото тук има повече от десет праведника. Съкрушен,през ред сополи и сълзи попитах Бог какво да правим оттук занапред.Каза ми само това: Който е праведен нека вика към Мене!

Ученик на Исус

  • Допринасящ
  • *****
  • Posts: 351
Re: Държавата с претенции към децата
« Reply #80 on: September 22, 2017, 21:00:24 PM »
Мдааа, Бог е многотърпелив. На мен миналата година докато се молихме за изборите ми показа друг стих, че дори заради един праведник ще запази града:

Еремия 5:1 Обходете улиците на Ерусалим И вижте сега, научете се и потърсете по площадите му, Дали можете намери човек - Дали има някой - който да постъпва справедливо, да търси честност; И Аз ще простя на тоя град.

Вчера гледах едно пророчество, в което Бог казва престанете да се молите против волята Ми, аз започвам да изливам гнева Си и това е само началото.
Така че явно времето е настанало:

https://www.youtube.com/watch?v=pA6ZJ4XL3GQ

simeon

  • Съпричастен
  • ****
  • Posts: 159
Re: Държавата с претенции към децата
« Reply #81 on: September 22, 2017, 21:18:42 PM »
Да,аз от около година и половина не мога да се моля по друг начин освен за съд и правосъдие за българския народ. Бог определено е много разгневен на много хора от тоя народ и дълготърпението Му е на изчерпване. Има много неща,които мога да споделя,но те са за лице в лице.

Emma

  • Общителен
  • ***
  • Posts: 98
Re: Държавата с претенции към децата
« Reply #82 on: September 22, 2017, 22:16:45 PM »
Страшно нещо е човек да попадне в ръцете на Живия Бог!
Справедливост?!
Ще викам към Бог, за Неговата милост и за истинско покаяние на народа.

Йон 2
Онези, които почитат нищожните идоли, оставят милостта, пазена за тях.
Но аз ще ти принеса жертва с глас на хваление; ще отдам това, което съм обрекъл.
Спасението е при ГОСПОДА.





..."Всички ще бъдат научени от Бога". Всеки, който е чул от Отца, и се е научил, дохожда при Мене.

Йоан 6:45

Ученик на Исус

  • Допринасящ
  • *****
  • Posts: 351
Re: Държавата с претенции към децата
« Reply #83 on: September 22, 2017, 23:24:39 PM »
Симеон, давай да се виждаме тогава, да споделяш, че време не остана :)

simeon

  • Съпричастен
  • ****
  • Posts: 159
Re: Държавата с претенции към децата
« Reply #84 on: September 23, 2017, 02:19:35 AM »
А,времето си е точно. Господните дела стават винаги навреме. Пиши на лични дай някакви координати

Ученик на Исус

  • Допринасящ
  • *****
  • Posts: 351
Re: Държавата с претенции към децата
« Reply #85 on: September 23, 2017, 12:21:12 PM »
Пробвах да ти пиша, но ми дава грешка, ако искаш пиши ти и дай координати.

Watchman

  • Administrator
  • Слугуващ
  • *****
  • Posts: 3954
Re: Държавата с претенции към децата
« Reply #86 on: September 23, 2017, 12:42:41 PM »
По принцип такова нещо като "християнски народ" или "християнска държава" не съществува. Това е измислено по времето на анрихриста Константин, за да се оправдае сливането на "църквата" и държавата.

Така наречените "високи места" са всички опорни точки на системата. В момента обаче системата е глобална, а не национална и един народ за да премахне високите си места това означава да влезе в конфликт със целия свят. Пример за това е например Германия преди втората световна война решава да премахне само някои от основните високи места и целия свят им обявява война (противно на "официалната" версия не Германия стартира войната, дори признават колко трудно им е било да въвлекат Хитлер във война).

Ето защо ако някой иска да събаря високите места трябва да е готов да воюва с целия свят и с цялата му система. Това нещо е по силите само на Исус и ще се случи при Пришествието му.

Нашата задача е да върнем нашия народ към оригиналната му роля и функции отредени от Бога. Всички християни говорят за ролята и функцията на Израел, но Писанието казва, че всички народи са на Бога, ако и Израел да е специално притежание. Това означава, че Бог е предвидил функция на всеки народ не само на Израел, ако и да не е толкова "специална" тази функция на останалите народи.

По отношение на това, че народа се стопява - да това е съд, но нима циганите са по-праведни, че се умножават?

Въпроса за задържане на съда заради праведните в един народ е важен и е необходимо да се разглежда внимателно, защото в него има много сериозни подводни камъни. И ще дам съвсем конкретен пример за да покажа какво имам предвид.

Ис. 14:4  Ще употребиш това иносказание против вавилонския цар, като речеш: Как престана насилникът! Престана скубачът на злато !
Ис. 14:5  Господ строши тоягата на нечестивите, Скиптъра на владетелите,
Ис. 14:6  Които яростно поразяваше племената С непрестанно биене, Който властвуваше с гняв над народите, С преследване, което никой не въздържаше.


Когато слушах тези стихове неизбежно пред мен изникна картината на днешния насилник, който непрестанно върши зло на всички народи. С непрестанно биене и преследване на неговите егоистични цели за ущърб на всички други. Ако в ония времена това е било Вавилон, в днешно време без всякаква капка на съмнение това е Британската (едомската) Империя, особено в лицето на нейната основна маша - САЩ.

Всички народи пъшкат и въздишат от непрестанното зло, което излиза от тези хора. Дори да вземем онова за което става въпрос в тази тема - насилственото "обхващане" на децата в системата - това никога нямаше да се случи без вдъхновението, парите и политическите маневри на американските фондации, НПО–та и прочие механизми за контрол чрез "мека сила".

В момента всички ние въздишаме именно от действията на този насилник. И ако човек разбира какво се случва, то той трябва да вика този насилник на престане, а това означава САЩ и западната колониална система да рухнат.

Обаче в САЩ има праведни хора, които се молят държавата им да устои и какво излиза, че противника използва праведните в САЩ, за да насилва над праведните в останалите народи. Малко ли ще е да спомена колко десетки хиляди християни са избити в Сирия и Ирак и колко стотици хиляди са оставени без дом, заради войната, която САЩ разпали там и заради поддръжката им на ислямските главорези? Насилието, което ние изпитваме в България е нищожно в сравнение с това в Близкия Изток. Но те разбира се няма да се задоволят с това и готвят война на Балканите и откъсване на територии от България (цялата бивша източна Румелия - вижте си го на историческата карта) за присъединяването им към ислямския пояс между Турция и Албания.

И какво излиза, че за да се приложи този принцип - да не падне съд върху нечестива и насилническа нация, заради праведните в нея, праведните в останалите народи трябва да страдат? Това е въпрос, който изисква много сериозно разглеждане и задълбочаване.

Бог ми е свидетел колко искам насилника да падне и да престане, но от друга страна ми е жал за Божиите хора в САЩ, сред които имам много близки и добри приятели.

Да, българския народ, може да тъне в тъмнина и мрак, разврат и бездуховност, но ние не сме и никога не сме били насилническа нация. Никога в България не е имало роби и никога не сме поддържали робовладелска система. Никога не сме колонизирали други народи, никога не сме изцеждали ресурсите им и да живеем на чужд гръб. Дори когато сме били вид империя, това е ставало не чрез завоевание и насилие на околните народи, но на принципа на взаимно изгодното сътрудничество.

Ето защо не бързайте да отписвате България и българите. Нашите грехове и престъпления са в личен план, но ние нямаме такива тежки и огромни грехове като нациите насилници и грабители, които правят войни по целия свят и извършват непрестанно насилие и грабеж. А да не говорим за безумните им и сатанински "научни" изследвания в подземните лаборатории, в които се върши такова огромно зло, което умовете ни не са способни да осмислят.

Бог не е приключил с този народ и не трябва да забравяте думите на Исус - "последните ще бъдат първи, а първите - последни".

Относно виждането, аз от известно време мисля върху това, че трябва по цяла България да се организират такива събрания за пост и молитва, защото иначе няма да видим зазоряване. Вероятно може да се направи скайп група във връзка с тези цели.
Ez 3:17  Son of man, I have made thee a watchman unto the house of Israel: therefore hear the word at my mouth, and give them warning from me.

Is 21:6  For thus hath the Lord said unto me, Go, set a watchman, let him declare what he seeth.

mak

  • Administrator
  • Служещ
  • *****
  • Posts: 655
    • http://www.fellowshipbg.org
Re: Държавата с претенции към децата
« Reply #87 on: September 23, 2017, 14:01:11 PM »
Да, българския народ, може да тъне в тъмнина и мрак, разврат и бездуховност, но ние не сме и никога не сме били насилническа нация.

Факт е, че България е във съюз и в подчинение на тези нации които са насилнически.

Аз се питам, на какво се дължи че всички управляващи до сега са били предателски, мафиотски итн Това не е ли отражение на нацията? Всеки говори че властите са зле, че вършат зло, но много хора са се сменили, все ще излезеше някой разумен човек. Да не би да, всички говорят само, а излезе ли възможност те да са в позиция на някакво управление, самите те се претварят в същото срещу което са говорили?
"Той ти е показал, човече, що е доброто; И какво иска Господ от тебе, Освен да вършиш праведното, да обичаш милост, И да ходиш смирено със своя Бог? " Михей 6:8

Watchman

  • Administrator
  • Слугуващ
  • *****
  • Posts: 3954
Re: Държавата с претенции към децата
« Reply #88 on: September 23, 2017, 14:27:54 PM »
То определението "съюз" е само за параван на подчинението. За да може някой да влиза в съюз, той трябва да има суверенитет, а ние суверенитет нямаме от много дълго време. Все едно примерно по времето на Христос - Юдея да влезе в съюз с китайската империя например. Това е ясно че няма как да стане след като са подчинени на Рим.

Това, че управляващите са предатели най-малкото означава, че народа е глупав и невеж и не знае какво правят с него. Един човек се опита да направи нещо различно, което да е в полза на националния интерес - Жан Виденов, и видяхме какво направиха с него. И то сили извън България. Точно това показва, че проблема не е национален, а глобален.

Истината е че нещата е можело да се развият по по-добър начин, ако светиите бяха будни и са ходатайствали с разбиране според истината. Но ние също спяхме и "всички като овце се отбихме в своя път". Сега навдигащото се гонение има за цел да ни събуди, но тези, които живеят в компромиси със света дори няма да разберат, че има гонение. Това е уникалността на нашето съвремие.
Ez 3:17  Son of man, I have made thee a watchman unto the house of Israel: therefore hear the word at my mouth, and give them warning from me.

Is 21:6  For thus hath the Lord said unto me, Go, set a watchman, let him declare what he seeth.

mak

  • Administrator
  • Служещ
  • *****
  • Posts: 655
    • http://www.fellowshipbg.org
Re: Държавата с претенции към децата
« Reply #89 on: September 23, 2017, 15:01:24 PM »
Това, че управляващите са предатели най-малкото означава, че народа е глупав и невеж и не знае какво правят с него. Един човек се опита да направи нещо различно, което да е в полза на националния интерес - Жан Виденов, и видяхме какво направиха с него. И то сили извън България. Точно това показва, че проблема не е национален, а глобален.

Тези управляващи от кой народ излизат?

Но аз визирах не само решения на национално ниво, които е ясно, че силите са глобални и те дърпат конците, но също визирах, че народа непрестанно мърмори, а и сме свидители за управляващи на локално ниво които са корумпирани. Започвайки от митничари, полицаи, локални шефчета, кметове итн взимайки решения които не зависят от никакви глобални сили.

Аз имам чувството, че всеки който мърмори срещу корупцията, когато дойде на позицията на някакво управление, прави същото срещу което е мърморил. И се сещам за тези пасажи:

Rom 3:11  Няма никой разумен, Няма кой да търси Бога. 
Rom 3:12  Всички се отклониха, заедно се развратиха; Няма кой да прави добро, няма ни един". 
Rom 3:13  "Гроб отворен е гърлото им; С езиците си ласкаят". "Аспидова отрова има под устните им" 
Rom 3:14  "Техните уста са пълни с клевета и горест". 
Rom 3:15  "Нозете им бързат да проливат кръв; 
Rom 3:16  Опустошение и разорение има в пътищата им; 
Rom 3:17  И те не знаят пътя на мира", 
Rom 3:18  "Пред очите им няма страх от Бога". 


Ако казваме, че Британската Империя на чело с Америка, са насилника на деня, то не е ли именно техните управляващи, да не би можем да кажем това за целия народ? Факт е, както каза, че между тези народи е имало и има праведни хора.

Както тука обвиняваме предателите в името на управляващите, същото може да се каже и за тях. Както тука има праведни между народа, така има и между тях, даже сигурно много много повече. Както тука народа е застранил, така и там.

И ако Господ направи нещо в един народ, няма ли да е заради това че ще се смили над праведните и ще чуе молитвите им, а не заради това колко добър е народа? Даже и за Израел беше казал,

Eze 36:22  Затова, речи на Израилевия дом: Така казва Господ Иеова: Аз не правя това заради вас, доме Израилев, но заради Моето свето име, което омърсихте между народите, при които отидохте. 
"Той ти е показал, човече, що е доброто; И какво иска Господ от тебе, Освен да вършиш праведното, да обичаш милост, И да ходиш смирено със своя Бог? " Михей 6:8