Author Topic: Представяне: LIliya  (Read 5952 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Liliya

  • Новодошъл
  • *
  • Posts: 3
Представяне: LIliya
« on: January 29, 2017, 21:57:54 PM »
Здравейте, радвам се, че имам възможност да бъда сред вас. Семейна съм, с две деца. Благодаря на Бог ,че ме срещна през 2010г., и то в много труден за мен момент. Преминах през много разочарования и въпроси, тъй като като новоповярвала попаднах в неподходяща църковна среда. Благодаря на Бога , че не ме изостави и ми показа , че най-важно от всичко е да търсим Него,  също да сравняваме всичко с Писанията и да не бъдем наивни, защото наистина времената са тревожни и лъжеучителите не са никак малко.
Съпругът ми е вярващ и благодаря на Бог , че ни срещна , за да бъдем заедно в Господа. От известно време живеем на село, където отглеждаме децата си.
Благодат и милост и мир от Бога Отца и от Господа Исуса Христа да ви се преумножават в истина и любов! Амин
Откровение 5:13 И всяко създание което е на небето и на земята и под земята, и колкото са в морето, и всичко що е в тях, чух че казваха: На тогози, който седи на престола и на Агнето да бъде благословение и почест и слава и държава във веки веков.

Watchman

  • Administrator
  • Слугуващ
  • *****
  • Posts: 3954
Re: Представяне: LIliya
« Reply #1 on: January 29, 2017, 22:18:12 PM »
Здравей и добре дошла.

Какво е вашето виждане за живота на село и каква е надеждата ви за идните времена?
Ez 3:17  Son of man, I have made thee a watchman unto the house of Israel: therefore hear the word at my mouth, and give them warning from me.

Is 21:6  For thus hath the Lord said unto me, Go, set a watchman, let him declare what he seeth.

Liliya

  • Новодошъл
  • *
  • Posts: 3
Re: Представяне: LIliya
« Reply #2 on: January 29, 2017, 22:42:05 PM »
Както обича да казва съпругът ми " Бъдещето е на село, а после в Царството Божие".
За нас от една страна идването тук е отдих, почивка и време за отърсване и осмисляне, от друга страна убеждение в неефективността и умората от една система , която иска да те превърне в роб на себе си.
Като допълним предимствата за отглеждането на децата, освен чистия въздух и храна, тук има по-голяма свобода на действие. Също така обмисляме възможност да обучаваме децата си у дома.
Относно бъдещето, надеждата ни е в Господа да ни напътства и предпазва в идещото време.
Надяваме се решението да живеем на село да принесе своите плодове своевременно.
Откровение 5:13 И всяко създание което е на небето и на земята и под земята, и колкото са в морето, и всичко що е в тях, чух че казваха: На тогози, който седи на престола и на Агнето да бъде благословение и почест и слава и държава във веки веков.

Watchman

  • Administrator
  • Слугуващ
  • *****
  • Posts: 3954
Re: Представяне: LIliya
« Reply #3 on: January 29, 2017, 23:00:19 PM »
Решението да се живее на село предполагам вече дава добри плодове, още от първия ден. Но за да се изпълнят Божиите цели е нужно повече от това. Също е напълно възможно тази част от България в която живеете да мине под турска власт и трябва да сте наясно с последствията.
Ez 3:17  Son of man, I have made thee a watchman unto the house of Israel: therefore hear the word at my mouth, and give them warning from me.

Is 21:6  For thus hath the Lord said unto me, Go, set a watchman, let him declare what he seeth.

Liliya

  • Новодошъл
  • *
  • Posts: 3
Re: Представяне: LIliya
« Reply #4 on: January 29, 2017, 23:11:16 PM »
Благодаря за отговора. Удобно ли е да попитам какво е твоето виждане за живота на село и надежда за идещите дни , а също и какво е твоето мнение относно това , което е достатъчно за изпълнение на Божиите цели ?
Откровение 5:13 И всяко създание което е на небето и на земята и под земята, и колкото са в морето, и всичко що е в тях, чух че казваха: На тогози, който седи на престола и на Агнето да бъде благословение и почест и слава и държава във веки веков.

Watchman

  • Administrator
  • Слугуващ
  • *****
  • Posts: 3954
Re: Представяне: LIliya
« Reply #5 on: January 29, 2017, 23:40:34 PM »
Задаваш добри въпроси, на които ние вече сме отговорили в много подробните теми, които може да бъдат прочетени ето тук:

"Бягайте от градовете" - http://www.fellowshipbg.org/index.php/topic,213.0.html

"Живот извън системата" - http://www.fellowshipbg.org/index.php/topic,666.0.html

В темите има доста дебати, но ако искаш да разбереш конкретно моята позиция можеш да прочетеш нещата, които аз съм писал в тях.
Ez 3:17  Son of man, I have made thee a watchman unto the house of Israel: therefore hear the word at my mouth, and give them warning from me.

Is 21:6  For thus hath the Lord said unto me, Go, set a watchman, let him declare what he seeth.