Author Topic: Emma  (Read 5196 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Emma

  • Общителен
  • ***
  • Posts: 98
Emma
« on: June 08, 2015, 20:24:53 PM »
Здравейте!
Първо и преди всичко искам да Ви благодаря!
За мен е изключителна привилегия да бъда част от това общество – общество на светии.
За форума знам от близо година. Това е и времето от което не посещавам институционалната църква.
Господ ме намери в далечната 1995 година. И от тогава до сега ...се уча да вървя по тесният Път.
Знам, че това е най-правилното време да бъда тук.
Знам го, защото Той го направи възможно, сега.
Вълнувам се.
Защото виждам, че тук е различно. Истинско. И искам да уча.
Ще зададавам много въпроси. И ще чакам отговорите от Него.

ПС: Годините и пола се виждат от ника ми. Ще добавя само, че не съм семейна и нямам деца.

Благодаря Ви за приема ..и за ценните дискусии и теми!
Поздрави: Емма
..."Всички ще бъдат научени от Бога". Всеки, който е чул от Отца, и се е научил, дохожда при Мене.

Йоан 6:45

Gerard

  • Съпричастен
  • ****
  • Posts: 182
Re: Emma
« Reply #1 on: June 09, 2015, 16:08:24 PM »
Добре дошла! Дано форума бъде за теб като оазис в който да израстнеш в опознаване на Бог и Неговите пътища и да се освежиш от пустинята на фалшивото, и плитко християнство, сред което си се лутала.
Ecc 7:3  Sorrow is better than laughter: for by the sadness of the countenance the heart is made better.
Ecc 7:4  The heart of the wise is in the house of mourning; but the heart of fools is in the house of mirth.

Nikolay

  • Слугуващ
  • *******
  • Posts: 1053
Re: Emma
« Reply #2 on: June 09, 2015, 17:59:08 PM »
Добре дошла, радваме се когато някой се присъедини искрено и с чисто сърце към Бог :)
Мир вам. Благодат да бъде с всички ви. [Амин]

jemo

  • Посещаващ
  • **
  • Posts: 46
Re: Emma
« Reply #3 on: June 20, 2015, 11:45:50 AM »
Здравейте и от мен. Излязох от религиозната система на звяра преди ~16г. Надявам се тук да намеря мислещи и адекватно реагиращи вярващи.
Божиите благословения!