Author Topic: Шокиращо предупреждение към Америка!  (Read 8354 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Watchman

  • Administrator
  • Слугуващ
  • *****
  • Posts: 3954
Като човек, който е запознат както съз злото което Америка носи по целия свят, така и с идващия съд, който ще връхлети тази нация, аз не би трябвало да се шокирам от пророчества за съда идващ върху нея. Наясно съм и очаквам конкретни неща, но това което прочетов в това пророчество надхвърля всичките ми очаквания и определено мога да кажа, че е шокиращо.

Прочетете и вижте за себе си:

http://www.yesumulungi.com/ProphDreams/Dream33.htm

Част от нещата изложени в този сън се покриват с това, което очаквам и разбирам, че ще стане, но някои аспекти са напълно изумителни. Не бих могъл лесно да приема и да се доверя на подобно пророчество. Но следва да изпитваме всичко и да държим това, което е истинно.
Ez 3:17  Son of man, I have made thee a watchman unto the house of Israel: therefore hear the word at my mouth, and give them warning from me.

Is 21:6  For thus hath the Lord said unto me, Go, set a watchman, let him declare what he seeth.

Tihomir

  • Administrator
  • Слугуващ
  • *****
  • Posts: 2794
    • FellowshipBG
Re: Шокиращо предупреждение към Америка!
« Reply #1 on: October 23, 2007, 13:10:54 PM »
Доколко това е вярно, не мога да кажа 100%, но едно нещо има, което е вярно, защото го пише в Словото: ще има етнически войни, защото е писано:

Лука 21:10
"...Народ ще се повдигне против народ и царство против царство;"

Watchman ми напомни, че думата за "народ" е "етнос", в гръцкия текст, което на български се превежда и "раса", откъдето идва и "расизъм".
И отговори Исус и рече им: Не за това ли се заблуждавате, понеже не познавате писанията нито силата Божия?

johnny

  • Допринасящ
  • *****
  • Posts: 293
Re: Шокиращо предупреждение към Америка!
« Reply #2 on: October 23, 2007, 13:29:01 PM »
Нека добавим и следните стихове:

Лука 21:
  16. И ще бъдете предадени и даже от родители и братя, от роднини и приятели; и ще умъртвят някои от вас.
  17. И ще бъдете мразени от всички поради Моето име.


Матей 24:
  7. Защото ще се повдигне народ против народ, и царство против царство; и на разни места ще има глад и трусове.
  8. Но всичко това ще бъде само начало на страдания,
  9. Тогава ще ви предадат на мъки и ще ви убият; и ще бъдете намразени от всичките народи поради Моето име.
  10. И тогава мнозина ще се съблазнят, и един друг ще се предадат, и един друг ще се намразят.
  11. И много лъжепророци ще се появят и ще заблудят мнозина.
  12. Но понеже ще се умножи беззаконието, любовта на мнозинството ще охладнее.
  13. Но който устои до край, той ще бъде спасен.


Междуетнически войни винаги е имало, но значително по-рядко се вижда братя и семейства да се предават един друг на съд или смърт.
Което е и споменато в този сън.
Християни ще предават братята си мислейки, че вършат Божията воля.
И това време изобщо не е далеч, като виждам как се започва заформянето на една "братска" неприязън (която неминуемо ще премине в омраза един ден) към тези решили да живеят в святост и да следват Господ Исус Христос.
Ако и да ме убие Той, аз ще Го чакам...