Author Topic: Здравейте!  (Read 5871 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Old Don

  • Новодошъл
  • *
  • Posts: 6
Здравейте!
« on: September 10, 2014, 21:18:19 PM »
            Случайно попаднах във форума, стана ми интересно и се регистрирах. Мъж, над 30, със семейство.

Watchman

  • Administrator
  • Слугуващ
  • *****
  • Posts: 3954
Re: Здравейте!
« Reply #1 on: September 10, 2014, 22:03:15 PM »
А дали случайно си избра картинката "вълк в овчи кожи" или защо точно?
Ez 3:17  Son of man, I have made thee a watchman unto the house of Israel: therefore hear the word at my mouth, and give them warning from me.

Is 21:6  For thus hath the Lord said unto me, Go, set a watchman, let him declare what he seeth.

Old Don

  • Новодошъл
  • *
  • Posts: 6
Re: Здравейте!
« Reply #2 on: September 11, 2014, 15:13:34 PM »
Търсех овен  с вълча кожа, но нямаше и взе вълка с овчата кожа ;)

Watchman

  • Administrator
  • Слугуващ
  • *****
  • Posts: 3954
Re: Здравейте!
« Reply #3 on: September 11, 2014, 16:47:50 PM »
Ти даде брилянтно добър отговор, който удивително добре илюстрира твоята теология и капана в който сама се е вкарала. Вие искате да сте точно това овни във вълча кожа, така щото да превземете света "за Царство" обаче на практика това, което се оказва е че сте просто едни вълци в овчи кожи.

Нищо лично, говоря от принципна гледна точка спрямо теологията и мирогледа, които ти представляваш. За нас е полезно да има и такива участници във форума. Ние сме антитеза на всичко, което сте вие.
Ez 3:17  Son of man, I have made thee a watchman unto the house of Israel: therefore hear the word at my mouth, and give them warning from me.

Is 21:6  For thus hath the Lord said unto me, Go, set a watchman, let him declare what he seeth.

mak

  • Administrator
  • Служещ
  • *****
  • Posts: 655
    • http://www.fellowshipbg.org
Re: Здравейте!
« Reply #4 on: September 11, 2014, 17:08:31 PM »
Ние сме антитеза на всичко, което сте вие.

Именно, точно това и аз си мислех днеска. Ние говорим и застъпваме точно противоположното на всичко което тези хора учат и са. Каква грандиозна измама е това в което сте заложили живота си!
"Той ти е показал, човече, що е доброто; И какво иска Господ от тебе, Освен да вършиш праведното, да обичаш милост, И да ходиш смирено със своя Бог? " Михей 6:8