Author Topic: Гласуването - решение или илюзия?  (Read 27753 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Nikolay

• Слугуващ
Re: Гласуването - решение или илюзия?
« Reply #75 on: May 19, 2014, 22:46:41 PM »
Всъщност като каза, си спомних, че съм виждал по телевизията, че се разписват. Като цяло никога не съм гласувал и си нямам дори идея какво правят вътре. Мога спокойно да си призная, че съм пълен лаик на тая тема.
Но, принципа е такъв ако вярваш в нещо значи е добре да го правиш, ако не вярваш защо го правиш.

Иначе, да не случайно споменах Бог, защото християните които познавам са уверени че системата работи и си мислят, че Бог ги наставлява да гласуват за този или онзи.

Иначе, добре ги пишеш подробно, тука ги чета и обсъждам със семейството, благодаря. :)
Мир вам. Благодат да бъде с всички ви. [Амин]

Watchman

• Administrator
  • Слугуващ
« Reply #76 on: May 19, 2014, 23:54:42 PM »
Иначе, да не случайно споменах Бог, защото християните които познавам са уверени че системата работи и си мислят, че Бог ги наставлява да гласуват за този или онзи.

Да, да - същите "бог ги наставлява" и за кой отбор да се молят на световното по футбол.
Ez 3:17  Son of man, I have made thee a watchman unto the house of Israel: therefore hear the word at my mouth, and give them warning from me.

Is 21:6  For thus hath the Lord said unto me, Go, set a watchman, let him declare what he seeth.

Ferko

• Посещаващ
  • **

Nikolay

• Слугуващ
« Reply #78 on: October 05, 2014, 23:28:38 PM »
Благодаря за линка, беше много интересен, а последно време не ми остава време дори за новини :)
Мир вам. Благодат да бъде с всички ви. [Амин]