Author Topic: Представяне: Яна (YN)  (Read 5239 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

YN

  • Общителен
  • ***
  • Posts: 86
Представяне: Яна (YN)
« on: December 21, 2013, 22:54:52 PM »
Здравейте!

Казвам се Яна и съм на 15 години. Не съм чела да има въздрастови ограничения в правилата на форума, затова предполагам, че това не е проблем. От София съм, но живея в Копенхаген. Израснала съм в семейство на вярващи, в петдесятни среди, но чак преди няколко години започнах наистина да търся Бога и да разбирам какво е да Го следваш, и може да се каже, че тогава истински "открих" вярата. Имам още много да израствам и се надявам участието ми тук да спомогне на този процес.

Присъединявам се в форума, защото ми дотегна от религиозни клишета и желая общение с хора, които наистина следват Живия Бог и искат да издирят древните му пътища. Добре съм запозната с целите, правилата и темите на форума, и това ме е убедило, че тук наистина има такива хора.

Надявам се представянето да е удовлетворяващо.
Psa 111:7  Делата на ръцете Му са вярност и правосъдие; Всичките Му заповеди са непоколебими;
Psa 111:8  Утвърдени са до вечни векове, Като са направени във вярност и правота.

Watchman

  • Administrator
  • Слугуващ
  • *****
  • Posts: 3954
Re: Представяне: Яна (YN)
« Reply #1 on: December 21, 2013, 23:15:15 PM »
Добре дошла Яна,

Както правилно си забелязала целта на този форум е да спомага издирването на Божиите пътища, а не да има претенциите, че всичко е издирено и разбрано и сега само остава да учим другите. Тепърва ни предстои да издирим твърде много неща, защото много е било изгубено и забравено през изминалите столетия.
Ez 3:17  Son of man, I have made thee a watchman unto the house of Israel: therefore hear the word at my mouth, and give them warning from me.

Is 21:6  For thus hath the Lord said unto me, Go, set a watchman, let him declare what he seeth.

Nikolay

  • Слугуващ
  • *******
  • Posts: 1053
Re: Представяне: Яна (YN)
« Reply #2 on: December 22, 2013, 15:28:39 PM »
Добре дошла, надявам се да откриеш това което търсиш сред нас.
Мога само да кажа, че Бог познава своите си и ги отделя за себе си.

Мир вам. Благодат да бъде с всички ви. [Амин]