Author Topic: Представяне на Spirit and Flesh от Коцето..  (Read 5855 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Коцето

  • ограничен
  • Посещаващ
  • *
  • Posts: 73
Здравейте искам с няколко думи да представя моят приятел,бивш колега и брат в вярата Spirit and Flesh,защото той няма да го направи.И най вече заради изказванията по негов адрес.
Spirit and Flesh и аз сме работили заедно в сферата на науката,по точно медицината,заедно сме разработвали,методи и практики за лечение на онкозаболявания,лекарства,апаратура и други.Никога никой от нас нито веднъж не е обслужвал интересите на фарма индустриите,защото сме независими изследователи,отдавна отказали се от пътищата на официалната медцина и нейните практики.Радвали сме се на нечуван успех,не виждан от времето на Роял Райф.
Поради една или друга причина аз се отказах от леченията на онкоболни и преминах само във изучаване и разработка на методи и лекарства,той остана и в двете,затова житейските пътища ни разделиха.Това няма за цел рекламация на личността,а по скоро отговор на това че Spirit and Flesh има огромни познания относно храненето,и определения като това че взимал информация от източни философи или ню ейдж книжки е меко казано неуместна,напротив,той създава информация,която често пъти е толкова вярна че мнозина съвременни учени са били не веднъж смайвани.Затова ви моля следващият път когато обвинявате някой в липса на знания без да го познавате,не забравяйте че може да се изложите много,както е в случая.

dodai

  • Съпричастен
  • ****
  • Posts: 185
Re: Представяне на Spirit and Flesh от Коцето..
« Reply #1 on: January 19, 2014, 14:47:57 PM »
Кажи му на твоя приятел добре дошъл във форума .
Много лесно се е засегнал а това мъдри и разумни хора не го допускат а с аргументи доказват своята правота .
Това че някой има познания относно някакви научни открития или правил някакви открития незнам какво го ползва пред Бога . Според мен имаме достатъчно информация от Божието слово и няма нужда от това да показваме кое е правилно и кое не .
Кажи на приятеля си че няма да е лошо да има знание и за Господ за да не се излага в този форум .

Коцето

  • ограничен
  • Посещаващ
  • *
  • Posts: 73
Re: Представяне на Spirit and Flesh от Коцето..
« Reply #2 on: January 19, 2014, 18:57:55 PM »
Кажи му на твоя приятел добре дошъл във форума .
Много лесно се е засегнал а това мъдри и разумни хора не го допускат а с аргументи доказват своята правота .
Това че някой има познания относно някакви научни открития или правил някакви открития незнам какво го ползва пред Бога . Според мен имаме достатъчно информация от Божието слово и няма нужда от това да показваме кое е правилно и кое не .
Кажи на приятеля си че няма да е лошо да има знание и за Господ за да не се излага в този форум .

Ще му предам като го видя,благодаря!А относно засягането,той не се е  засегнал,просто едва ли е имал време да влиза.
Не мисля че Божието слово дава познания за това как функционира клетката и с какво е най правилно да се храни тя(говорим за научни познания),обаче виждам че същото това слово говори че знанието ще се преумножава именно в тези времена.
Ти доста изопачи написаното от мен,защото то започна от нападките и подигравките срещу него,с което аз подчертах че тези които го нападат или му се подиграват стават за смях,поради липса на познания в областта.Не знам дали това го ползва пред Бога или не,но със сигурност знам че ползва хора с огромни нужди,намиращи се на границата на живота и смъртта,и ако за теб това няма значение,то за тези хора и за Бог има такова.Според нивото и начинът ти на мислене,виждам че според теб не трябва да съществуват медицината,откриването на физичните и химичните закони,взаимодействието на биологичните процеси,не трябва да има зъболекари,лекари и изобщо наука най-добре,защото в библията има всичко.Такова твърдение освен че е библейски,Божествено и относно нормалният разум-не поддържано,е и.....(сети се сама)..Успех!