Author Topic: Представяне на Xstyle  (Read 5220 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

style

  • Новодошъл
  • *
  • Posts: 9
Представяне на Xstyle
« on: March 28, 2013, 22:52:55 PM »
Здравейте , регистрацията ми е от преди 2 години ,но реших днес да се представя. Стоенето ми в анонимност не е свързана с любопитство или прикритост, а по скоро във вникване и задълбоченост в самия форум. Много хора  влизат в дадени форуми без да са наясно за какво става въпрос и дали тези форуми отговарят на тяхната вяра и  разбиране, няма нищо лошо в това,лошото е когато въпреки различното мислене ,пак се държи на своето и тогава пререканията и обидите са налице. Аз реших обратното, да изпитам нещата, да вида къде се намирам и дали това в което съм положил упованието си  може да се види и тук. Останах приятно изненадан, че някой от Истините в Божието слово в които вярвам и живея, тук намирам братя в единодушие. За себе си ще кажа няколко думи : християнин ,7 в църковна система останалите свободен ,зависим единствено от  Исус :),семеен с едно дете , ученик в Божието слово, изпълнител  на личното откровение и водителство.Чакам идването на Исус Христос , копнея за повече разбиране  за  последното време ,разпознаване на Невястата на Христос, общение с братя които имат същата ревност и търсене, разпознаване на Господното Тяло и живот в Него.
 

dodai

  • Съпричастен
  • ****
  • Posts: 185
Re: Представяне на Xstyle
« Reply #1 on: April 04, 2013, 06:18:33 AM »
Здравей style , много се радвам че има такива хора да търсят ревностно Бога но това което чета в твоето представяне според мен не отговаря на това което си побликувал досега във форума.Не е лошо да си прочетеш представянето и да размислиш.

style

  • Новодошъл
  • *
  • Posts: 9
Re: Представяне на Xstyle
« Reply #2 on: April 04, 2013, 17:32:51 PM »
Ако имаш предвид че преминавам в пререкания имаш право,ако имаш нещо друго  в предвид обоснови се приемам изобличение.

dodai

  • Съпричастен
  • ****
  • Posts: 185
Re: Представяне на Xstyle
« Reply #3 on: April 04, 2013, 22:58:45 PM »
Това че влизаш в пререкания е така но трябва да има основание и то на Божието слово и въобще всичко за което се дискутира да бъде въз основа на Словото подкрепено от страха от Бога защото ще отговаряме за всяка дума която сме казали и трябва да внимаваме какво говорим и правим.

Казваш че си изпитал нещата и си намерил тука братя в единодушие останал си приятно изненадан а като ти казаха някой истини не можа да ги разпознаеш и го прие лично.Помисли си че те нещо бъркат а ти се каза чрез Словото че не е така.Ти казваш че трябва да имаш водителство и откровение от Бога но има и БОЖИЕ СЛОВО което е много голямо водителство и много голямо откровение и не бива да пренебрегваш това.

Дано ме разбереш правилно не искам да ти прозвучи като изобличение а по скоро като съвет.

Бъди здрав и Бог да те пази.