Author Topic: Представяне: Коцето  (Read 17316 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Коцето

  • ограничен
  • Посещаващ
  • *
  • Posts: 73
Представяне: Коцето
« on: January 12, 2013, 20:01:07 PM »
Здравейте,казвам се Костадин и съм  от София.Вярващ съм,не съм член на религиозна деноминация и по душа никога не съм бил.Смятам че съм от християните извън църквата.Това е за мен в най-общи линии.

Watchman

  • Administrator
  • Слугуващ
  • *****
  • Posts: 3954
Re: Представяне:Коцето
« Reply #1 on: January 12, 2013, 20:12:59 PM »
Quote
Вярващ съм,не съм член на религиозна деноминация и по душа никога не съм бил.Смятам че съм от християните извън църквата.

Това може да се каже за почти всички, които пишат в този форум, така че си намерил място с хора подобни на тебе, макар и различни в много отношения.

Тук ние не презираме различията на никой, но внимаваме да дискутираме всичко на основата на Писанията, като се придържаме към здравия разум, издържаната логика, яснотата на писмената реч и страха от Господа.

Не сме хора, които считаме себе си за критерий или че всичко сме разбрали или достигнали. Осъзнаваме, че в много неша грешим, но се надяваме на Божията вярност да ни изведе от всяка тъмнина, за да не сме безплодни в поколението и епохата в които Той ни е направил да се родим.

Не сме деноминация и чрез Божията благодат никога няма да бъдем. Вярваме, че Христовото тяло е общност, която споделя целия си живот, а не религиозна институция/клуб която прави клубни сбирки и събира членски внос.

Ако не сме съгласни с теб или ако строго изобличаваме твърденията ти това не означава, че те мразим или презираме, а означава, че ценим Истината твърде много за да спестим каквото и да е на когото и да било в рамките на правдата.
Ez 3:17  Son of man, I have made thee a watchman unto the house of Israel: therefore hear the word at my mouth, and give them warning from me.

Is 21:6  For thus hath the Lord said unto me, Go, set a watchman, let him declare what he seeth.

johnny

  • Допринасящ
  • *****
  • Posts: 293
Re: Представяне:Коцето
« Reply #2 on: January 12, 2013, 20:50:05 PM »
Добре дошъл и от мен. Това вече е правилното място за дискусии.
Ако и да ме убие Той, аз ще Го чакам...

Коцето

  • ограничен
  • Посещаващ
  • *
  • Posts: 73
Re: Представяне:Коцето
« Reply #3 on: January 12, 2013, 21:17:56 PM »
Благодаря на всички,аз усещам че това което пишете за вас е наистина така,иначе нямаше да се регистрирам в този форум.Съжалявам за безобразното поведение в сайта на Джони,но ако това не се беше случило,вероятно аз никога нямаше да разбера за вас че сте такива.Около мен няма никакви адвентисти както ви излъгах във сайта на Джони със цел да проверя как ще реагирате,а отностно чомбе той не само че отдавна не е  адвентист,но няма никаква представа дали е вярващ или не,а и хич не му пука за това.

Радвам се че намерих хора като вас и че вече съм част от този форум.

Gerard

  • Съпричастен
  • ****
  • Posts: 182
Re: Представяне:Коцето
« Reply #4 on: January 12, 2013, 22:24:47 PM »
Добре дошъл и от мен! Надявам се тук да намериш отговорите на въпросите, които те измъчват.
Ecc 7:3  Sorrow is better than laughter: for by the sadness of the countenance the heart is made better.
Ecc 7:4  The heart of the wise is in the house of mourning; but the heart of fools is in the house of mirth.

Watchman

  • Administrator
  • Слугуващ
  • *****
  • Posts: 3954
Re: Представяне:Коцето
« Reply #5 on: January 12, 2013, 23:04:41 PM »
Quote
Около мен няма никакви адвентисти както ви излъгах във сайта на Джони със цел да проверя как ще реагирате,а отностно чомбе той не само че отдавна не е  адвентист,но няма никаква представа дали е вярващ или не,а и хич не му пука за това.

Това 4ombe-то реална личност ли е или... като се има предвид, че си ни излъгал за другите неща?
Ez 3:17  Son of man, I have made thee a watchman unto the house of Israel: therefore hear the word at my mouth, and give them warning from me.

Is 21:6  For thus hath the Lord said unto me, Go, set a watchman, let him declare what he seeth.

Nikolay

  • Слугуващ
  • *******
  • Posts: 1053
Re: Представяне:Коцето
« Reply #6 on: January 13, 2013, 00:52:43 AM »
Добре дошъл, надявам се да се замислиш струва ли си да се лъже въобще  :)
Искреността докарва повече приятели от лъжата, а и по истински ;)
Бъдещето ще покаже.
Мир вам. Благодат да бъде с всички ви. [Амин]

spirit and flesh

  • Новодошъл
  • *
  • Posts: 3
Представяне: Коцето
« Reply #7 on: January 16, 2014, 16:52:25 PM »
Имам един въпрос,публично искам да го задам.
Защо след като ограничението на Коцето от една година период изтече,той е блокиран отново,без да е направил нищо и без никаква ппричина?Това абсолютен произво от страна на модераторите,поредният!Отговорете на всички защо го третирате като престъпник едва ли не,защо се по този несправедлив начин спрямо себеподобните си?Коцето е изпратил лично съобщение на уочмен,казвайки че има техничевки проблем,след което е бил блокиран.Това ли е братско отношение и общение питам аз пред всички и пред Бога?

spirit and flesh

  • Новодошъл
  • *
  • Posts: 3
Представяне: Коцето
« Reply #8 on: January 16, 2014, 17:05:53 PM »
Веднъж написахте че оставяте постингите на хората които гоните,за да свидетелствали срещу тях?!Интересно твърдение,сякаш Бог се нуждае от вашият форум като свидетелство!Но нека бъде така,нека моят въпрос остане за да свидетелства срещу вашата несправедливост.Очаквам да блокирате и мен,няма какво друго да очаква от гневливият дух на тихомир и уочмен.Ако обаче изтриете въпроса,оставате лъжци.

Watchman

  • Administrator
  • Слугуващ
  • *****
  • Posts: 3954
Re: Представяне: Коцето
« Reply #9 on: January 16, 2014, 21:09:08 PM »
Quote
Имам един въпрос,публично искам да го задам.
Защо след като ограничението на Коцето от една година период изтече,той е блокиран отново,без да е направил нищо и без никаква ппричина?Това абсолютен произво от страна на модераторите,поредният!Отговорете на всички защо го третирате като престъпник едва ли не,защо се по този несправедлив начин спрямо себеподобните си?Коцето е изпратил лично съобщение на уочмен,казвайки че има техничевки проблем,след което е бил блокиран.Това ли е братско отношение и общение питам аз пред всички и пред Бога?

Първо това тази тема няма нищо общо с този въпрос и не следва той да бъде задаван тука, а например в представянето на Коцето. Ние ще се постараем да преместим отклонението от темата там.

Второ, ако искахме да блокираме Коцето за постоянно нямаше да му дадем временен бан, а постоянен. След като сме му дали само временен бан, значи сме му дали шанс и не сме имали намерение да го блокираме завинаги. В момента временния бан е изтекъл и той може да се логва, да пише и да праща съобщения както и всички останали потребители.

Аз получих съобщение от него, че има затруднения да намира стари теми, по което той е решил, че е бил блокиран пак по някакъв начин. Аз му отговорих, че старите теми са отишли по-назад и затова не може да ги намери. Освен това форума е с нов облик по технически причини и е с английски интерфейс от което той изпитва допълнителни затруднения. Това обаче няма нищо общо с това да сме го блокирали. Нито аз съм правил нещо, което да го блокира, само му отговорих на съобщението пишейки му нещата, които и тука казвам относно затрудненията, които среща.

Има една подробност, че той е поставен при банването му в групата "ограничен" и  бана е изтекъл, но той остава в тази група. Трябва да погледна дали това не му създава някакви ограничения. По принцип тази група е създадена за хора, които обичат да си трият мненията и да си ги променят до неузнаваемост, и хората в нея нямат право да си редактират мненията, но не би трябвало да е блокиран от това да пише по темите. Това ще го погледна.

А вие господине, който сте вероятно негов приятел много прибързано си правите изводи и заключения. Човек трябва да бъде по-търпелив и сдържан, и да не прибързва докато не се изяснят нещата.

Quote
Веднъж написахте че оставяте постингите на хората които гоните,за да свидетелствали срещу тях?!Интересно твърдение,сякаш Бог се нуждае от вашият форум като свидетелство!Но нека бъде така,нека моят въпрос остане за да свидетелства срещу вашата несправедливост.Очаквам да блокирате и мен,няма какво друго да очаква от гневливият дух на тихомир и уочмен.Ако обаче изтриете въпроса,оставате лъжци.

За твое съжаление ще свидетелства само за твоята прибързаност.

P.S.

Проверих положението с групата "ограничен" и наистина при ъпгрейда на форума, който трябваше да направим напълно се е променил начина по който ограниченията в тази група работят. Хората в тази група не могат да виждат повечето от подфорумите, което е нещо станало автоматично при ъпгрейда и не сме го правили ние и до този момент не сме знаели, че така се е получило. Промених настройките и сега Коцето може да вижда потребителските подфоруми.

Разбира се трябва да помни и осъзнава причините поради които получи временен бан, и ако не е взел поуки и продължи със същия дух и поведение ще получи перманентен бан. Този форум не съществува хора да си изявяват сърцата, но твърденията трябва да са аргументирани с Писанията. Ако ли не има безброй много други форуми, където човек може да говори неща без да се позовава на Писанието.
Ez 3:17  Son of man, I have made thee a watchman unto the house of Israel: therefore hear the word at my mouth, and give them warning from me.

Is 21:6  For thus hath the Lord said unto me, Go, set a watchman, let him declare what he seeth.

Коцето

  • ограничен
  • Посещаващ
  • *
  • Posts: 73
Re: Представяне: Коцето
« Reply #10 on: January 18, 2014, 14:30:10 PM »
Грешката е моя,аз просто напълно съм забравил че за да мога да пиша трябва да вляза във форума а не просто да го посещавам,затова не ми е давало опция за коментар и цитат,така че всичко е наред!

mak

  • Administrator
  • Служещ
  • *****
  • Posts: 655
    • http://www.fellowshipbg.org
Re: Представяне: Коцето
« Reply #11 on: January 19, 2014, 16:44:58 PM »
Коце, ти май си сбъркал форума със въпросник.
Този форум не е въпросник и темите не са въпроси, на които е задължително всеки който се регистрира да си даде "мнението" по всеки въпрос (тема).
Този форум не е място на изява и надпревара кой колко знае и има да каже по всяка тема по форума. Това с компютърен жаргон се нарича спам. Същевремено това показва и характера на човека от среща. С човек  спамър, много трудно се общува, по-точно почти е невъзможно, както ти го показваш в случая.

Откакто беше допуснат във форума да пишеш повторно, ти показваш същото поведение както и преди, което не говори добре. Най-добре е ако търсиш място на изява и някъде където с нетърпение чакат да чуят твоето мнение по всички теми, намери го другаде и отиди там, тука не е мястото, а целите и работата на форума много по-различни от това което ти показваш с поведението че е.
"Той ти е показал, човече, що е доброто; И какво иска Господ от тебе, Освен да вършиш праведното, да обичаш милост, И да ходиш смирено със своя Бог? " Михей 6:8

Коцето

  • ограничен
  • Посещаващ
  • *
  • Posts: 73
Re: Представяне: Коцето
« Reply #12 on: January 19, 2014, 19:32:26 PM »
Коце, ти май си сбъркал форума със въпросник.
Този форум не е въпросник и темите не са въпроси, на които е задължително всеки който се регистрира да си даде "мнението" по всеки въпрос (тема).
Този форум не е място на изява и надпревара кой колко знае и има да каже по всяка тема по форума. Това с компютърен жаргон се нарича спам. Същевремено това показва и характера на човека от среща. С човек  спамър, много трудно се общува, по-точно почти е невъзможно, както ти го показваш в случая.

Откакто беше допуснат във форума да пишеш повторно, ти показваш същото поведение както и преди, което не говори добре. Най-добре е ако търсиш място на изява и някъде където с нетърпение чакат да чуят твоето мнение по всички теми, намери го другаде и отиди там, тука не е мястото, а целите и работата на форума много по-различни от това което ти показваш с поведението че е.
Наистина не те разбирам,не разбирам от кое съдиш че търся изява?(но не това е въпросът ми)Да,аз съм доста общителен,взимам участие по всяка тема която ме вълнува и не те разбирам защо общуването във форум по дадена тема да е лошо?Ако има ограничение кой колко да пише,това аз наистина съм го пропуснал.Не разбирам защо да не пиша по темите които живо ме интересуват?
Напротив,мисля си че от както съм влязъл съживих доста такива,защото отдавна нямаше участие по тях,не мислиш ли и ти така?И не е ли добро това?Не знаех че трябва да се дискутира "чат,пат,за да не се прави лошо впечатление....
Ако си забелязал не взимам безразборно участие във всяка тема,а само в тези които ме вълнуват,като при това постовете ми далеч не са дълги както на някой,нито пък отегчителни мисля.
Ако все пак това притеснява администраторите,моля кажете,сам ще си отида..ппросто не знаех че е форум на мълчанието,мислех че е на дискусията!

Watchman

  • Administrator
  • Слугуващ
  • *****
  • Posts: 3954
Re: Представяне: Коцето
« Reply #13 on: January 19, 2014, 20:21:21 PM »
Quote
Ако все пак това притеснява администраторите,моля кажете,сам ще си отида..ппросто не знаех че е форум на мълчанието,мислех че е на дискусията!

Това, което нас ни притеснява е че ни си взел никаква поука от временния бан, който получи последния път. Това е форум в който е задължително човек да бъде смислен и да осмисля аргументите на отсрещната страна и да им отговаря аргументирано на основание на Писанията. До този момент при теб се забелязва това, че по никой начин не вникваш в представените аргументи по темите и си говориш и пишеш каквото си знаеш. Или ако все пак решиш да обърнеш внимание на даден аргумент го правиш прибързано, като напълно пропускаш останалите аргументи.

За подобно поведение в този форум място няма. Затова ето имаш възможност, както сам предложи да напуснеш форума с достойнство сам. Това ще ти даде възможност да се върнеш сам, ако настъпи такъв момент да започнеш да оценяваш принципите и стандартите на които този форум е основан и към които всички участници трябва да се придържат. Разбира се може да го напуснеш и не сам. От опит знаеш как става това.
Ez 3:17  Son of man, I have made thee a watchman unto the house of Israel: therefore hear the word at my mouth, and give them warning from me.

Is 21:6  For thus hath the Lord said unto me, Go, set a watchman, let him declare what he seeth.

Коцето

  • ограничен
  • Посещаващ
  • *
  • Posts: 73
Re: Представяне: Коцето
« Reply #14 on: January 19, 2014, 20:54:46 PM »
Уочмен,това дали съм си взел поука или не са наистина обвинения без основа,голословни както ти ги наричаш.Обвиняван съм че съм "несмислен",а когато съм такъв съм прибързан.Отново не разбирам на каква основа лежът подобни заключения.Аз също се аргументирам от писанията и това по никакъв начин не е взето на сериозно от вас,нито вникнато в тези аргументи.
Но като много,много други братя и сестри аз отлично разбирам,че за вас смислено поведение във ВАШИЯТ форум означава единствено и само пълно съгласие на представените от вас аргументи.Пълно съгласие за представените от вас тълкувания на словото и никаква търпимост към нещо друго.Очевидно е че поради вашата нищожественост,това е единственият начин да се чувствате значими,под лъжливият предлог че вършите Божията воля.
Нито веднъж не срещнах от страна на модераторите Духа на Библейският Бог във този форум,срещнах само обиди,обвинения,унижения,НЕбратолюбие и антихристиянизъм-нещо с което са видяли и изявили хиляди братя и сестри посетили този форум.Шепа модератори и шепа техни поддръжници,които скачат като зли кучета за да защитават ученията на своите човеци,повелители-модераторите,единствено правите и безпогрешните,винаги и на всяка цена.
Аз наистина ще следвам Бог и затова нямам място тук,заплахите за бан не ме интересуват но ще ви дам един съвет:
Направете си една общност от затворена група само от модераторите и техните последователи,наречете я непогрешимата и се затворете само вие вътре,и пак си вършете божиите ви дела.Защото вие не разбрахте че тоя форум е толкова спрял че не е нужно да гоните никого,рано или късно всеки задължително го напуска завинаги,регистрират се и остават само тези които ви изобличават и блещукат като бисери, за да ви покажат тоталната ви погрешимост и именно тези блещукания ви дразнят защото сте свине.
"Дано никога не ми се наложи да се връщам в калта при свинете,защото това е позор за моя Създател,който ме е направил царско свещенство,син на светлината".Амин!