Author Topic: Има ли чип за проследяване в новите лични документи?  (Read 47077 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

The Disciple

  • Съпричастен
  • ****
  • Posts: 219
  • !Мълчанието е съучастие в престъплението!


         Вече няколко човека ми казват, че при преминаване на границата с новите лични карти, картата се проверява с определено устроиство, което при приближаването и 'цъка' и на екрана се появява цялата информация за теб.

   Това предполага наличието на чип в самата карта. Ако това е така ,това значи че местонахождението ти повсеместно може да бъде проследено, също както със сим картата на Мобил. телефон.

            Ако това е така, лошо,  значи това е краят!

П.С. При претърсване в търсачките, информацията се потвърждава!
       
"Преди  всичко  се  пазете  от  Фарисеиския   квас,    които  е  лицемерие!"
          Исус -. Ев  Лука  12:1 стих
   "Mразя, презирам фестивалите ви и няма да благоволя в тържествените ви събрания...отмахнете от мен шума на песните си...НО НЕКА ТЕЧЕ ПРАВОСЪДИЕТО КАТО ПОТОК, ПРАВДАТА КАТО ВЕЧЕН ИЗВО

Watchman

  • Administrator
  • Слугуващ
  • *****
  • Posts: 3954
Чип има, дали може да се проследява навсякъде не знам. Но дори да може ако увиеш паспорта си или личната карта със станиол от всички страни сигнала се екранира и проследяването е невъзможно.
Ez 3:17  Son of man, I have made thee a watchman unto the house of Israel: therefore hear the word at my mouth, and give them warning from me.

Is 21:6  For thus hath the Lord said unto me, Go, set a watchman, let him declare what he seeth.

The Disciple

  • Съпричастен
  • ****
  • Posts: 219
  • !Мълчанието е съучастие в престъплението!
Чип има, дали може да се проследява навсякъде не знам. Но дори да може ако увиеш паспорта си или личната карта със станиол от всички страни сигнала се екранира и проследяването е невъзможно.


      Станиол/...хмм? Имаш предвид алуминиево фолио?

 Сигурен ли си ?

  доста гадничко...и никои никъде не говори за това, само в интернет - тук-таме. Абе това си е направо чудовищно!
"Преди  всичко  се  пазете  от  Фарисеиския   квас,    които  е  лицемерие!"
          Исус -. Ев  Лука  12:1 стих
   "Mразя, презирам фестивалите ви и няма да благоволя в тържествените ви събрания...отмахнете от мен шума на песните си...НО НЕКА ТЕЧЕ ПРАВОСЪДИЕТО КАТО ПОТОК, ПРАВДАТА КАТО ВЕЧЕН ИЗВО

Watchman

  • Administrator
  • Слугуващ
  • *****
  • Posts: 3954
Да, алуминиево фолио. Някои ги слагат в метални кутии от бисквити.
Ez 3:17  Son of man, I have made thee a watchman unto the house of Israel: therefore hear the word at my mouth, and give them warning from me.

Is 21:6  For thus hath the Lord said unto me, Go, set a watchman, let him declare what he seeth.

johnny

  • Допринасящ
  • *****
  • Posts: 293
Чип има в паспортите, от догодина и в личните карти /като смяната няма да е задължителна/. Чипът съдържа биометрични данни и се чете от близко разстояние. Ако искаш да го изпържиш - пъхай паспорта в микровълновата, на твоя отговорност. :)
Идеята на чипа не е за следене. За това има по ефективни методи: гсм, фейсбук и тн.
Ако и да ме убие Той, аз ще Го чакам...

The Disciple

  • Съпричастен
  • ****
  • Posts: 219
  • !Мълчанието е съучастие в престъплението!
Чип има в паспортите, от догодина и в личните карти /като смяната няма да е задължителна/. Чипът съдържа биометрични данни и се чете от близко разстояние. Ако искаш да го изпържиш - пъхай паспорта в микровълновата, на твоя отговорност. :)
Идеята на чипа не е за следене. За това има по ефективни методи: гсм, фейсбук и тн.


     Чип има Джони, и в тия, няма как да се обясни иначе факта, че Гранична полиция "отчита" картите и на екрана на апаратчето се появява информация за тебе.
   
    Наи-вероятно чипа е от вид 'Radio-frequency identification (RFID), а може и да не е.'

http://www.google.com/images?q=tbn:ANd9GcQYZW3W9f5TQfPaY4vGFw2Eg10g3YuABG9PASC9aAtmqCCyS2rCIjtusg

     Виждам че с доста насмешка подхождаш към темата.

   ГСМ и феисбук никои не те кара да носиш, но личната карта трябва да си я носиш.
"Преди  всичко  се  пазете  от  Фарисеиския   квас,    които  е  лицемерие!"
          Исус -. Ев  Лука  12:1 стих
   "Mразя, презирам фестивалите ви и няма да благоволя в тържествените ви събрания...отмахнете от мен шума на песните си...НО НЕКА ТЕЧЕ ПРАВОСЪДИЕТО КАТО ПОТОК, ПРАВДАТА КАТО ВЕЧЕН ИЗВО

johnny

  • Допринасящ
  • *****
  • Posts: 293
Аз ти обяснявам, че дори и да има чип, той не е за следене. Технологията не го позволява. И да се тръшкаш и фокусираш в това, дали има чип в документите, няма много файда. Нещата са много по-зле на много фронтове, биометричните данни в документите са нищо на техния фон.
Ако и да ме убие Той, аз ще Го чакам...

The Disciple

  • Съпричастен
  • ****
  • Posts: 219
  • !Мълчанието е съучастие в престъплението!
Аз ти обяснявам, че дори и да има чип, той не е за следене. Технологията не го позволява. И да се тръшкаш и фокусираш в това, дали има чип в документите, няма много файда. Нещата са много по-зле на много фронтове, биометричните данни в документите са нищо на техния фон.

   Не съм почнал още да се тръшкам Джони.)
Може да си прав, а може ида не си, защото от това което аз съм намерил ,технологията е позволявала да се четат чиповете от повече от 200 фута и то през 2010. Не знам откъде си толковаб сигурен?

  Кои фронтове имаш предвид? Кажи за какво да се притесняваме.
"Преди  всичко  се  пазете  от  Фарисеиския   квас,    които  е  лицемерие!"
          Исус -. Ев  Лука  12:1 стих
   "Mразя, презирам фестивалите ви и няма да благоволя в тържествените ви събрания...отмахнете от мен шума на песните си...НО НЕКА ТЕЧЕ ПРАВОСЪДИЕТО КАТО ПОТОК, ПРАВДАТА КАТО ВЕЧЕН ИЗВО

Watchman

  • Administrator
  • Слугуващ
  • *****
  • Posts: 3954
Quote
  Кои фронтове имаш предвид? Кажи за какво да се притесняваме.

Например липсата на читава храна, читава вода, отровите, които се пръскат от chemtrails. Грандиозното затъпяване на населението, което ще доведе до огромни прояви на насилие и до чудовищно извращение на властите.

Подготвят се редица репресивни закони, които да дадат власт на бюрократите да отнемат абсолютно всичко, както им хрумне без съд и присъда - включително децата и целия имот. Технологичните проблеми наистина са на заден план, защото те могат да е избегнат също по технологичен начин.
Ez 3:17  Son of man, I have made thee a watchman unto the house of Israel: therefore hear the word at my mouth, and give them warning from me.

Is 21:6  For thus hath the Lord said unto me, Go, set a watchman, let him declare what he seeth.

sambapti

  • Новодошъл
  • *
  • Posts: 27
Битие:18:3 Господарю мой, ако съм придобил Твоето благоволение, моля Ти се, не отминавай слугата Си.

Tihomir

  • Administrator
  • Слугуващ
  • *****
  • Posts: 2794
    • FellowshipBG
Добре е първо някой да провери дали наистина в САЩ има приет такъв закон преди да се вярва на подобни работи. Ако изследвате внимателно, ще видите, че няма такова нещо. Дори е било отхвърлено и не е прието да бъде като закон.

И интересно защо тази информация я има предимно в няколко "набожни" сайтове.
И отговори Исус и рече им: Не за това ли се заблуждавате, понеже не познавате писанията нито силата Божия?

Watchman

  • Administrator
  • Слугуващ
  • *****
  • Posts: 3954
Тази "новина" е по-скоро нечия много силно украсена и напълнена със собствени мисли версия на ето тази новина:

това май е по-реалната новина http://legna.blog.bg/novini/2013/01/31/vseki-bylgarin-s-chip-v-sredata-na-2013-g.1048481

Разликата в информацията е драстична. И човек трябва да се научи да изпитва и проверява нещата а не да се лепи са всяко нещо, кото му се струва "изпълнение" на "библейско пророчество".
Ez 3:17  Son of man, I have made thee a watchman unto the house of Israel: therefore hear the word at my mouth, and give them warning from me.

Is 21:6  For thus hath the Lord said unto me, Go, set a watchman, let him declare what he seeth.

Nikolay

  • Слугуващ
  • *******
  • Posts: 1053
Добре е първо някой да провери дали наистина в САЩ има приет такъв закон преди да се вярва на подобни работи. Ако изследвате внимателно, ще видите, че няма такова нещо. Дори е било отхвърлено и не е прието да бъде като закон.

И интересно защо тази информация я има предимно в няколко "набожни" сайтове.


Имаш ли линкове където пише че е обсъждано и е отхвърлено ?
Мир вам. Благодат да бъде с всички ви. [Амин]

Tihomir

  • Administrator
  • Слугуващ
  • *****
  • Posts: 2794
    • FellowshipBG
Просто потърсих за "Obama rfid", после видях, че било обявено за 23 март, 2013 и потърсих за "23 march rfid". И там изникнаха няколко обсъждания, където хората казаха, че това било от реформа за здравеопазването в САЩ от преди 2 години и тогава това е било отхвърлено.

Не ми се занимаваше да търся реформата, защото беше ясно, че става въпрос за карти и чипове, а не за имплантиране, което много развинтва фантазията на хората.
И отговори Исус и рече им: Не за това ли се заблуждавате, понеже не познавате писанията нито силата Божия?

pironka

  • Съпричастен
  • ****
  • Posts: 157
В Южна Корея в автобуса  допират смартфона към устройство в автобуса и си плащат таксата за пътуване или пък  плащаш в магазина- това по повод  линка ,който е пуснал Watchman.
В САЩ  преди всеки щат е издавал шофьорските  книжки в местния офис на момента в който те считат,че можеш да караш превозно средство.
Наскоро са започнали да правят  шофьорските книжки или личните карти в щата Калифорния и да ги изпращат по пощата на притежателя в съответния щат.