Author Topic: закриване на профил  (Read 11656 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

happy_man

  • ограничен
  • Новодошъл
  • *
  • Posts: 18
закриване на профил
« on: September 13, 2012, 22:51:32 PM »
Смятам, че местото ми не е тук. Причини - моя преценка.
Не си спомням какво пише в правилника ви, а и вече за мен няма значение. Моля да закриете профилът ми,.ако може и есичко написано от мен!

Watchman

  • Administrator
  • Слугуващ
  • *****
  • Posts: 3954
Re: закриване на профил
« Reply #1 on: September 13, 2012, 22:55:17 PM »
Щом смяташ - ти си свободен да напуснеш, както си бил свободен и да дойдеш. В този форум това, което някой е написал остава точно както остават всички думи, които сме изрекли пред Бога и не могат да се закрият, покрият или отменят, колкото и да ни се иска.

Думите на всички остават за да свидетелстват за тях или против тях.
Ez 3:17  Son of man, I have made thee a watchman unto the house of Israel: therefore hear the word at my mouth, and give them warning from me.

Is 21:6  For thus hath the Lord said unto me, Go, set a watchman, let him declare what he seeth.

Бейби

  • Новодошъл
  • *
  • Posts: 10
  • В името на Христос
Re: закриване на профил
« Reply #2 on: September 14, 2012, 13:49:39 PM »
Аз също се присъединявам към happy_man и бих искала  и моя профил да бъде закрит. Христос ще дойде да ни съди. Амин!
Матей-18:20 Защото, гдето двама или трима са събрани в Мое име, там съм и Аз посред тях.

happy_man

  • ограничен
  • Новодошъл
  • *
  • Posts: 18
Re: закриване на профил
« Reply #3 on: September 15, 2012, 21:31:31 PM »
Казвате свободен си да напуснеш форума, но не сте създали такава възможност. Трупате актив ли? Защо не може да закрия профила си.
Аз не искам да съм член на секта. Отидете на Атон, там има доста като вас.
Този сайт е част от "системата". Или интернета не е? Май само което на вас не ви харесва и не ви е удобно е "системата". На Атон, вече има шефове и трябва да ги слушате. А тук в "системата ви" вие сте шефовете и всеки мислещ не като биг боса, е на различен дух от Библията. Бреййййййй.
Айде махайте ме от този сектански сайт!

Tihomir

  • Administrator
  • Слугуващ
  • *****
  • Posts: 2794
    • FellowshipBG
Re: закриване на профил
« Reply #4 on: September 15, 2012, 21:46:27 PM »
happy_man,

Ако те е срам от нещо, което си написал, покай се публично тогава, както публично си го написал. Ако не те е срам от нищо от това, което си написал, тогава какъв е проблемът то да стои?

Ако беше на живо и пред много хора кажеш нещо, то ще остане и няма да може да се изтрие. Не виждам защо трябва да действаме по различен начин, ако и да имаме техническата възможност да изтриваме мнения.

В темите ти беше дадена възможност (и все още имаш) да отговориш аргументирано. Това, че някой не е бил съгласен с теб не е нещо ненормално. Ако виждаш, че човекът насреща не е прав, тогава аргументирано отговори.
И отговори Исус и рече им: Не за това ли се заблуждавате, понеже не познавате писанията нито силата Божия?

Watchman

  • Administrator
  • Слугуващ
  • *****
  • Posts: 3954
Re: закриване на профил
« Reply #5 on: September 15, 2012, 21:48:01 PM »
Форума се напуска като спреш да пишеш и да го посещаваш, следите които си направил остават, точно както е в реалния живот, защото писането по форуми е част от реалния живот. Това е част от правилата на форума с които си се съгласил след като си започнал да пишеш. Или ако си ги игнорирал - това не променя нищо.

Има начин да спреш да пишеш и посещаваш и по-друг начин и той е като получиш бан за непристойно поведение, и ако продължаваш в същия дух може и да го заслужиш.

Ако беше син на мира щеше просто да напуснеш с мир, забравяйки задното и спускайки се към предното, както казва апостола. Но се вижда, че безмирие те връща назад, както и желание за емоционална реабилитация затова, че бяха опровергани аргументите ти като лъжливи и невежи. В момента в който беше разобличена теорията ти и ти го обърна на лична вълна - обиждане, цупене, ирония. Това в най-добрия случай е незряло.

В началото на представянето си беше писал, че искаш да си като Христос. Христос не се е цупил и тръшкал като тебе, дори когато е бил третиран несправедливо.
Ez 3:17  Son of man, I have made thee a watchman unto the house of Israel: therefore hear the word at my mouth, and give them warning from me.

Is 21:6  For thus hath the Lord said unto me, Go, set a watchman, let him declare what he seeth.

mak

  • Administrator
  • Служещ
  • *****
  • Posts: 655
    • http://www.fellowshipbg.org
Re: закриване на профил
« Reply #6 on: September 15, 2012, 21:57:27 PM »
happy_man, в представянето си ти беше написал:

Мечтата ми:
Да си почина от своите си дела - да се доверя изцяло на Христос, без да се облягам на своя си разум и сили, а да предам пътя си в Неговите ръце.
Да се науча на себевъздържание, да не държа сметка за зло, да не търся своето.
Никога да не забравям:
- че Бог се противи на горделивите, а дава благодатта си на смирените.
- Каквото и да постигна да знам, че е Божия милост и благодат за мен.
- Че всяко зло, виждащо се тежко и несправедливо към мен, е за мое добро, е с цел да ме смири и изяви превъзходството на Христос.

Искам да Го познавам, все повече и повече.

---

Това ли е начина чрез който се учиш на смиряване и себевъздържание?
"Той ти е показал, човече, що е доброто; И какво иска Господ от тебе, Освен да вършиш праведното, да обичаш милост, И да ходиш смирено със своя Бог? " Михей 6:8