Author Topic: Трябва ли християните да гласуват за политици?  (Read 17055 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Анко

  • Допринасящ
  • *****
  • Posts: 383
Quote
не бих споменал за посочения случай, ако отново не беше намесена русофилията и русофобията.

По важното е друго, никой ли не обърна внимание, че с тази си "проповед" той се опитва да нормализира джендърството? Което на мен ми прилича, че някой му е спуснал инструкции.
Не изгледах докрай, въпреки че не е толкова дълго видеото. Неприятно ми стана.
В другото видео повече се задържах, все пак от години имам някакви впечатления за двамата събеседници. Не само аз вероятно. Публични личности от години. Там ми повлия още по-неприятно. Оказа се,че разговора е след посещението на украинският президент в България преди няколко месеца. Ами те двамата говорят като политици с такава увереност, че да им завидят политиците. Недоволни от народа си,че не отдал  подобаващо внимание на посещението. Говорят за оръжия, все едно говорят за слънчогледови семки. Звучат така, че май техния бог е нато и западната система. По едно време Благоев изтърси, който иска да не ни гледа, не ни плаща хонорарите той. Каква духовност...си помислих. И си помислих,че народа ни явно е доста по-разумен от тях двамата. Как оставят Всемогъщия и уповават на западни политически лъжевеличия, военни сговори и съглашателства?
Псалми 118:9 По-добре да се надява някой на Господа, А не да уповава на князе.

Псалми 146:3 Не уповавайте на князе, Нито на човешки син, в когото няма помощ.

Еремия 17:5 Така казва Господ: Проклет да бъде оня човек, Който уповава на човека, И прави плътта своя мишца, И чието сърце се отдалечава от Господа.

Говорители на едната страна, не съм сигурен дали са потърсили причини, предистория, истината за тези събития.

псалми 145:18
Господ е близо при всички, които Го призовават,
При всички, които с истина Го призовават.



Nikolay

  • Слугуващ
  • *******
  • Posts: 1053
Quote
не бих споменал за посочения случай, ако отново не беше намесена русофилията и русофобията.

По важното е друго, никой ли не обърна внимание, че с тази си "проповед" той се опитва да нормализира джендърството? Което на мен ми прилича, че някой му е спуснал инструкции.

Аз точно инфилтриране на малките църкви с джендърството коментирам.
Койчев стъпва на фалшива основа след което започва да развива теза която на моменти даже е вярна.
Мир вам. Благодат да бъде с всички ви. [Амин]