Author Topic: Представяне: Kubrick  (Read 7669 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Kubrick

  • Посещаващ
  • **
  • Posts: 36
Представяне: Kubrick
« on: February 08, 2012, 20:53:15 PM »
Здравейте всички,
От Пловдив съм. На 21г. съм и съм роден в протестантска църква. Радвам се, че съществува място като този форум и вярвам че занапред ще бъдем насърчение един за друг.:))
"Не е глупак онзи, който дава каквото не може да се задържи, за да спечели каквото не може да се загуби."

mak

  • Administrator
  • Служещ
  • *****
  • Posts: 655
    • http://www.fellowshipbg.org
Re: Представяне: Kubrick
« Reply #1 on: February 08, 2012, 21:14:32 PM »
Здравей, добре дошъл.

Как намери този форум и какво те накара да вземеш участие?
"Той ти е показал, човече, що е доброто; И какво иска Господ от тебе, Освен да вършиш праведното, да обичаш милост, И да ходиш смирено със своя Бог? " Михей 6:8

Kubrick

  • Посещаващ
  • **
  • Posts: 36
Re: Представяне: Kubrick
« Reply #2 on: February 08, 2012, 21:35:58 PM »
Добре заварили!:))
Една сестра ми пращаше препратки към някои теми и това, което ме впечатли бяха зрелите и смислени коментари под тях. Преди години имаше форум "Нова Вълна", където взимах дейно участие. За съжаление, форумът там се превърна в караница и парад на суетата. Вярвам, че един правилно построен и наблюдаван форум, може да бъде полезен за тялото Христово.:))
"Не е глупак онзи, който дава каквото не може да се задържи, за да спечели каквото не може да се загуби."

Nikolay

  • Слугуващ
  • *******
  • Posts: 1053
Re: Представяне: Kubrick
« Reply #3 on: February 08, 2012, 22:53:54 PM »
Добре дошъл, надявам се да намериш това което търсиш.
Мир вам. Благодат да бъде с всички ви. [Амин]

johnny

  • Допринасящ
  • *****
  • Posts: 293
Re: Представяне: Kubrick
« Reply #4 on: February 08, 2012, 23:41:19 PM »
Добре дошъл.

Иначе форумът на Нова вълна, малко или много има роля в съществуването на този форум. :)
Ако и да ме убие Той, аз ще Го чакам...

Watchman

  • Administrator
  • Слугуващ
  • *****
  • Posts: 3954
Re: Представяне: Kubrick
« Reply #5 on: February 09, 2012, 00:17:28 AM »
Quote
Иначе форумът на Нова вълна, малко или много има роля в съществуването на този форум. :)

Мда, админите на този форум се запознаха там.

Между другото, ти от какво си "изумен" че избра подобно име? Ако си искал да направиш връзка с думата "amazed" то правилно е на български да се каже "удивен" понеже "изумен" малко означава някой дето не е с всичкия си ум.
Ez 3:17  Son of man, I have made thee a watchman unto the house of Israel: therefore hear the word at my mouth, and give them warning from me.

Is 21:6  For thus hath the Lord said unto me, Go, set a watchman, let him declare what he seeth.

Kubrick

  • Посещаващ
  • **
  • Posts: 36
Re: Представяне: Kubrick
« Reply #6 on: February 09, 2012, 00:24:41 AM »
johnny_fx помня те от там!:)) Моят ник тогава беше waterwallker_son :))
"Не е глупак онзи, който дава каквото не може да се задържи, за да спечели каквото не може да се загуби."

mak

  • Administrator
  • Служещ
  • *****
  • Posts: 655
    • http://www.fellowshipbg.org
Re: Представяне: Kubrick
« Reply #7 on: February 19, 2012, 00:03:34 AM »
А какво ще рече Waterwalker's_son?
"Той ти е показал, човече, що е доброто; И какво иска Господ от тебе, Освен да вършиш праведното, да обичаш милост, И да ходиш смирено със своя Бог? " Михей 6:8

Kubrick

  • Посещаващ
  • **
  • Posts: 36
Re: Представяне: Kubrick
« Reply #8 on: February 19, 2012, 00:27:09 AM »
Това беше старият ми ник в Нова Вълна. Прецених, че ако някой го води ще направи асоциация. Ами би трябвало да означава син на ходещия по вода.
"Не е глупак онзи, който дава каквото не може да се задържи, за да спечели каквото не може да се загуби."