Author Topic: Представяне: Градител  (Read 8344 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Градител

  • Новодошъл
  • *
  • Posts: 2
  • Градител на Царството
    • Християнски Портал
Представяне: Градител
« on: October 16, 2007, 19:55:27 PM »
Здравейте и от мен. Аз съм Градител. Защо Градител? Ами защото съм градител на Божието Царство, както предполагам и вие сте. До колко успявам в градежа има кой да съди един ден. Лично аз бих искал да успявам много по-добре.
Много хора ме познават като illuminator и това е ника ми в ICQ, но мисля и него да сменя някой ден, защото беше свързан с  работата ми като осветител в театъра, където вече не работя.
Друго по-специфично за мен е това, че съм автор на Българската Аудио Библия в МР3 формат.
Също така съм редактор на Християнския каталог www.hristianstvo.start.bg /надявам се модераторите да не сметнат това за реклама на страницата/.
Забравих най-важното. Господ ме срещна в началото на 1991 година и сега след толкова много години лутане насам-натам разбирам, че нищо не разбирам и че е много важно човек да не си мисли, че всичко му е ясно, но да е отворен да чува какво още има да научи. Надявам се в този форум да постигнем тази необходима градивност.
Иначе съм роден през 1972 година. Женен съм от 1996 год., но нямам деца.
Май се престарах с представянето, но нали правилата трябва да се спазват :-)
Да дойде Твоето Царство! Да бъде Твоята воля, както на небето така и на земята!

Watchman

  • Administrator
  • Слугуващ
  • *****
  • Posts: 3954
Re: Представяне: Градител
« Reply #1 on: October 16, 2007, 20:31:43 PM »
Аз пък милсех, че illuminator по-скоро има връзка с просветител, а в театъра мислех че си озвучител. Добре дошъл!
Ez 3:17  Son of man, I have made thee a watchman unto the house of Israel: therefore hear the word at my mouth, and give them warning from me.

Is 21:6  For thus hath the Lord said unto me, Go, set a watchman, let him declare what he seeth.

mak

  • Administrator
  • Служещ
  • *****
  • Posts: 655
    • http://www.fellowshipbg.org
Re: Представяне: Градител
« Reply #2 on: October 17, 2007, 01:59:56 AM »
Друго по-специфично за мен е това, че съм автор на Българската Аудио Библия в МР3 формат.

Благодаря ти за това начинание. Бил съм благословен много пъти. Даже имал съм на мисъл да ти пиша относно аудио библията за практичен опит при записа. Можеби и ще го направя :)
Добре дошъл!

п.с.

Имам едно предложение за аудио библията, ако може да се направят playlist-и m3u по книги, за да може да се слуша онлайн.
Щото аз и сега я слушам онлайн, но трябва адресите на главите една по една да въвеждам в winamp.
"Той ти е показал, човече, що е доброто; И какво иска Господ от тебе, Освен да вършиш праведното, да обичаш милост, И да ходиш смирено със своя Бог? " Михей 6:8

humble_meekly

  • Новодошъл
  • *
  • Posts: 13
Re: Представяне: Градител
« Reply #3 on: October 18, 2007, 03:59:06 AM »
Добре дошъл и от мен illuminator .Аз пък свързвам  illuminator с илюминатите.
2Ch 7:14  и людете Ми, които се наричат с Моето име, смирят себе си та се помолят и потърсят лицето Ми, и се върнат от нечестивите си пътища, тогава ще послушам от небето, ще простя греха им и ще изцеля земята им.

Градител

  • Новодошъл
  • *
  • Posts: 2
  • Градител на Царството
    • Християнски Портал
Re: Представяне: Градител
« Reply #4 on: October 28, 2007, 19:18:30 PM »
Аз пък свързвам  illuminator с илюминатите.

И такъв въпрос съм имал: Дали имам нещо общо с масоните Илюминати
Даже не бях чувал, че има такива.
Да дойде Твоето Царство! Да бъде Твоята воля, както на небето така и на земята!