Author Topic: Рай и Ад  (Read 100650 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Watchman

  • Administrator
  • Слугуващ
  • *****
  • Posts: 3954
Re: Рай и Ад
« Reply #135 on: November 05, 2019, 15:53:13 PM »
Някои разбират още на смъртния одър, докато са още живи. След смъртта от историята за бедния Лазар и богаташа, която Исус разказа става ясно, че нечестивия веднага разбира, че е живял безумно и че е твърде късно вече.
Ez 3:17  Son of man, I have made thee a watchman unto the house of Israel: therefore hear the word at my mouth, and give them warning from me.

Is 21:6  For thus hath the Lord said unto me, Go, set a watchman, let him declare what he seeth.

Анко

  • Допринасящ
  • *****
  • Posts: 383
Re: Рай и Ад
« Reply #136 on: February 03, 2022, 13:14:34 PM »
Ковчегът е намерен отдавна. Просто не си внимавал в последните години, за да видиш какво е открито и къде е бил намерен.
Изчетох темата през последните няколко дни с голям интерес, преди това дочетох темата за праведността. Много и необходима качествена храна за мен, надявам се и за други. Благодарен съм.

По повод цитирания текст днес потърсих повече информация в нета, етиопската православна църква твърдяла.че пази ковчега на завета на своя територия от векове.
Попаднах на някои издания и линкове, бих се радвал ако знаете какво е имал предвид Тихомир или пък някой да сподели други факти, които на мен са ми убягнали през годините.
--
Дали ковчега на завета е скрит от днешното човечество по причина,че би се превърнал също в идол по подобие на други идоли...можем да предполагаме.

Поздрави!