Author Topic: Представяне на Георги  (Read 4447 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

commando

  • Новодошъл
  • *
  • Posts: 1
  • Няма живот без болка.
Представяне на Георги
« on: November 20, 2011, 13:32:23 PM »
Здравейте на всички. Казвам се Георги и съм на 24 год. от гр. Стара Загора. Радвам се да се запознаем. Може да се каже че съм сравнително нов и неопитен в познанието на Християнската вяра но се надявам че съм постъпил правилно. Липсват ми още знания по отношение на нашата вяра, но се надявам с ваша помощ да преоткрия истинският път към Бога.
В начало бе Словото,
и Словото бе у Бога,
и Словото бе Бог.
То в начало бе у Бога.
Всичко чрез Него стана
и което е станало, 2
нищо без Него не стана.
В Него бе живота
и живота бе 2
виделина на человеците.
И виделината свети в тъмнината,
и тъмнината я не обзе.

Tihomir

  • Administrator
  • Слугуващ
  • *****
  • Posts: 2794
    • FellowshipBG
Re: Представяне на Георги
« Reply #1 on: November 20, 2011, 14:25:32 PM »
Здравей,

Каква е историята на псевдонима ти?

По отношение на "християнската вяра", имай предвид, че най-важното е сам да изследваш Библията, което като за начало означава да се запознаеш с текста и да видиш по какъв път тръгваш и да си направиш сметката както е казано от Христос:

  25. А големи множества вървяха, заедно с Него; и Той се обърна и им рече:
  26. Ако дойде някой при Мене, и не намрази баща си и майка си, жена си, чадата си, братята си, и сестрите си, а още и собствения си живот, не може да бъде Мой ученик.
  27. Който не носи своя кръст и не върви след Мене, не може да бъде Мой ученик.
  28. Защото кой от вас, когато иска да съгради кула, не сяда първо да пресметне разноските, дали ще има с какво да я доизкара?
  29. Да не би, като положи основа, а не може да доизкара, всички, които гледат да почнат да му се присмиват и да казват:
  30. Този човек почна да гради, но не можа да доизкара.


Тук във форума ще прочетеш много неща, но те няма да са полезни за теб ако ги изпълняваш, защото "някой от форума казал така". Проверявай всичко с Библията. Ако има нещо, което е казано, обаче то няма подкрепа на Божието Слово, просто го отхвърли.

Добре дошъл във форума.
И отговори Исус и рече им: Не за това ли се заблуждавате, понеже не познавате писанията нито силата Божия?