Author Topic: UFO  (Read 12942 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

small axe

  • Слугуващ
  • *******
  • Posts: 972
UFO
« on: November 30, 2009, 18:02:46 PM »
здравейте ,
какво мислите за това?( този мъж е някой си Пол Хелиър , бивш министър на отбраната на Канада и вицепремиер , доколкото разбрах)

http://www.youtube.com/watch?v=HjQYoRQTLgs

не пропагандирам извънземни и тн. , нито мисля че има такива , има обаче нещо което се случва покрай тези спекулации с НЛО , което е доста смущаващо.Вероятно ще се появят такива "измислени" извънземни ( може би с демоничен произход , или плод на човешки дела) , които ще променят досегашното разбиране на мнозина ( ще променят измамно)

С един брат от форума си бяхме разменили писма отдавна , и той ми сподели за нещо такова , а аз бях доста скептичен , но сега виждам че е възможно да има основание конкретно за това...

Tihomir

  • Administrator
  • Слугуващ
  • *****
  • Posts: 2794
    • FellowshipBG
Re: UFO
« Reply #1 on: November 30, 2009, 19:21:53 PM »
Преди всичко трябва да се знае, че летящите чинии са нещо, което е било използвано във военното дело още по времето на Хитлер. Оттогава може да се направи сметка колко напред са нещата с тях и колко хората си мислят, че това са "извънземни".

Под "извънземни" може да се има предвид и демони, защото те не са земни.

Има мнозина окултисти, които са имали демонични сеанси и всеки един от тези може да бъде наречен "разговор с извънземни".

Това, което се подготвя е посрещането на антихрист с много лъжливи чудеса и основното, което се пропагандира в момента е "обединение по всички параграфи" (в това число и обединение на религиите). Без това "обединение" или "толерантност към всичко и всеки" (ню ейдж) не може да се изпълнят писанията и да дойде сина на погибелта, когото Господ Исус ще убие с явлението на пришествието си.

Също се правят опити за правене на човек по изкуствен начин и накрая ще се позволи да бъде направено някакво такова същество, наречено "звярът", което не е ясно дали е човек или нещо подобно.
И отговори Исус и рече им: Не за това ли се заблуждавате, понеже не познавате писанията нито силата Божия?

Прашинка

  • Посещаващ
  • **
  • Posts: 71
Re: UFO
« Reply #2 on: December 01, 2009, 10:55:36 AM »
       
              Знам, че за повечето хора ще звуча насмешливо, но се надявам на вашата милост и ако може някой без да влага подигравка да ми отговори.
               Като всеки вярващ човек и аз знам , че тия извънземни са всъщност демони и много хора, които не вярват словото, ще си мислят , че най-накрая извънземните ни посетиха. Но дали тия уроди ще плъзнат навсякъде , че даже и ако не е човека спиритист, да вземат да уплашат някой, който хич не иска да ги вижда.Лично аз се притеснявам да видя такова нещо.

Tihomir

  • Administrator
  • Слугуващ
  • *****
  • Posts: 2794
    • FellowshipBG
Re: UFO
« Reply #3 on: December 01, 2009, 14:27:17 PM »
В Словото нямаме случай, в който демони са "плъзнали навсякъде" във формата на физически тела. Ако това беше така лесно, нямаше да се чака досега за това.

Имаме човеци, които са обладани от демони, имаме и човеци, които съзнателно са решили да служат на бесовете. На бесът му трябва човешко тяло. Не случайно в момента се правят какви ли не безумни опити за това да се създаде човек, но не по естествен път. Идеята е да се създаде "тяло".

В Словото се говори за антихриста, за звяра, за лъжепророка и те не са едно и също нещо. Примерно антихристът не е сатана, но идва под действието на сатана и идването му е съпроводено с всякаква сила, знамения и лъжливи чудеса.

Оръжието на сатана е лъжата. Това е и оръжието на слугите на сатана.

И отговори Исус и рече им: Не за това ли се заблуждавате, понеже не познавате писанията нито силата Божия?

Владо

  • Служещ
  • ******
  • Posts: 506
  • Нашият Господ идва.
    • http://vminev.blog.bg/
Re: UFO
« Reply #4 on: December 01, 2009, 15:13:33 PM »
Quote
Лично аз се притеснявам да видя такова нещо.

Здравей, Прашинка. Не би трябвало да те е страх от врага - извинявай за прокламацията, но ние имаме за Господар Бог Всемогъщият, Богът на Исаак, Авраам и Яков. Създателят на небето и земята, който ни е умил в кръвта на Сина Си.

Бог Е Всемогъщ, а ни е дал да вярваме в името на Сина, който Син е поставен далеч над всичко и всеки.
Предлагам ти следните стихове :

  • 10. И накрая ви казвам: бъдете силни в Господа и с неговата велика мощ.
     
      11. Носете пълното снаряжение, дадено от Бога, за да можете да устоите на хитрите планове на дявола.
     
      12. Защото ние се борим не срещу човешки същества, а срещу управниците, срещу властите, срещу могъщите владетели на този тъмен век, срещу злите духовни сили в небесните владения.
     
      13. Затова вземете пълното снаряжение, осигурено от Бога, за да сте способни да устоите, когато дойде злият ден, и да продължите да стоите, след като сте направили всичко възможно.
     
      14. Стойте силни! Завържете истината като колан на кръста си и си сложете като броня праведността.
     
      15. Обуйте краката си с готовността да съобщавате Благата вест за мира.
     
      16. И преди всичко вземете вярата като щит, с който ще можете да угасите всички огнени стрели на лукавия.
     
      17. Вземете спасението като шлем, а също и меча, който дава Духът. Този меч е Божието послание.
     
      18. Молете се в Духа по всяко време с всяка молитва и искайте всичко, от което се нуждаете. За да извършите това, винаги бъдете нащрек и никога не преставайте да се молите за всички Божии хора.
ефес.6

  • . Но вие, братя и сестри, не живеете в тъмнина, за да ви изненада Денят като крадец,
     
      5. защото всички вие принадлежите на светлината и деня. Ние не принадлежим на нощта и тъмнината.
     
      6. Нека да не спим като другите, а да сме нащрек и да владеем себе си.
     
      7. Онези, които спят, спят през нощта, и онези, които се напиват, се напиват през нощта.
     
      8. Но тъй като ние принадлежим на деня, нека владеем себе си. Нека си сложим като броня вярата и любовта и като шлем – надеждата, да бъдем спасени.
     
      9. Защото Бог ни избра не за да изпитаме гнева му, а да получим спасение чрез нашия Господ Исус Христос,
     
      10. който умря за нас, за да можем – живи или мъртви, когато той дойде – да живеем с него.
     
      11. Утешавайте се един друг и си давайте сили, както правите и сега.
1 сол.5

Поздрави в Името на Идващият цар.

27. Несправедлив човек е мерзост за праведните; И който ходи в прав път е мерзост за нечестивите.
хх
  5. Мъдрият човек е силен, И човек със знание се укрепява в сила,
  6. Защото с мъдър съвет ще водиш войната си, И чрез множеството съветници бива избавление.
  http://vminev.blog.bg

Kristiana

  • Съпричастен
  • ****
  • Posts: 213
Re: UFO
« Reply #5 on: April 04, 2012, 18:09:57 PM »
Едно невярващо семейство ни изпрати едно видео,което на мен ми изглежда фантастика.Освен това май става въпрос за ню ейдж.Вижте го и какво мислите.Дали наистина това е възможно това да е открито като функция на този елемент,пък даже и да е,не е ли пропаганда на ню ейдж всичко.Така ми изглежда.

http://www.youtube.com/watch?v=080SZFGnJOI&feature=related

Kristiana

  • Съпричастен
  • ****
  • Posts: 213
Re: UFO
« Reply #6 on: April 05, 2012, 10:46:57 AM »
Вчера говорих с това семейство и им казах,че се занимават с окултни неща и че това видео изобщо не трябва да го вярват,гледат и пращат на други,защото е окултно според мен.Те взеха,че се съгласиха поне за това,че не трябва да вярват на всичко в нета и съм радостна.Много.Дано отворят сърцата си за Бога.Много се радвам,че поне малко постигнахме съгласие.