Author Topic: Едно малко предложение  (Read 9089 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

khorin68

  • Новодошъл
  • *
  • Posts: 6
  • Господ ме зачете
Едно малко предложение
« on: July 29, 2011, 01:05:50 AM »
Ровя се из Форума и чета различни теми. Направо съм очарован какви възможности за общуване има тук. Но все пак съм длъжен да направя едно малко предложение към модераторите: Възможно ли е теми, по които не е било писано повече от година, да бъдат отделени в архив? Знам, че е доста трудоемко, но опресняване по дадена тема много трудно може да бъде направено. По-скоро темите трябва да търпят развитие и да се преливат една в друга. Така, поне според мен, обемът в разделите ще се поизчисти и ще има възможност посетителите да се ориентират още по-лесно.
С уважение и почит:        К. Хорин
Защото Ездра бе утвърдил сърцето си да изучава Господния закон и да го изпълнява, и да учи в Израиля повеления и съдби.
                       (Ездра 7:10)

Tihomir

  • Administrator
  • Слугуващ
  • *****
  • Posts: 2794
    • FellowshipBG
Re: Едно малко предложение
« Reply #1 on: July 29, 2011, 01:23:21 AM »
Каква е техническата трудност, която си видял, за да пишеш в тема, която е по-стара от година?

Доколкото мога да предположа, софтуерът ти казва, че темата е много стара, но ти можеш да игнорираш това и да продължиш да пишеш и темата ще се обнови.


(Между другото, думата "оЧАРован" не е с много положително значение според библейските писания, буквално означава "омагьосан")
И отговори Исус и рече им: Не за това ли се заблуждавате, понеже не познавате писанията нито силата Божия?

Владо

  • Служещ
  • ******
  • Posts: 506
  • Нашият Господ идва.
    • http://vminev.blog.bg/
Re: Едно малко предложение
« Reply #2 on: July 29, 2011, 11:12:00 AM »
  Аз искам само да вметна, без да засягам новият участник, че тематично ако темите започнат да се "вливат" и "преливат" ще настъпи едно неприятно хаос-явление, което ще се характеризира с тематична размитост, неяснота и обобщеност - неща, от които не може да се извлече нито поука, нито може да се разсъждава добре - получават се семантични паралели, успоредни под-теми и объркването е крайно неприятно.

 Разделени ясни, темите са МНОГО ДОБРО решение. Нека не се "вливат" една в друга, но ако има какво да се каже по някоя тема - може да се влезе в нея, както казва Тихомир, да се игнорира предупреждението, че по темата не е писано отдавна и да се публикава мнение.
27. Несправедлив човек е мерзост за праведните; И който ходи в прав път е мерзост за нечестивите.
хх
  5. Мъдрият човек е силен, И човек със знание се укрепява в сила,
  6. Защото с мъдър съвет ще водиш войната си, И чрез множеството съветници бива избавление.
  http://vminev.blog.bg

The Disciple

  • Съпричастен
  • ****
  • Posts: 219
  • !Мълчанието е съучастие в престъплението!
Re: Едно малко предложение
« Reply #3 on: January 26, 2012, 21:39:07 PM »
Ровя се из Форума и чета различни теми. Направо съм очарован какви възможности за общуване има тук. Но все пак съм длъжен да направя едно малко предложение към модераторите: Възможно ли е теми, по които не е било писано повече от година, да бъдат отделени в архив? Знам, че е доста трудоемко, но опресняване по дадена тема много трудно може да бъде направено. По-скоро темите трябва да търпят развитие и да се преливат една в друга. Така, поне според мен, обемът в разделите ще се поизчисти и ще има възможност посетителите да се ориентират още по-лесно.
С уважение и почит:        К. Хорин

   Не смятам че е удачно.
"Преди  всичко  се  пазете  от  Фарисеиския   квас,    които  е  лицемерие!"
          Исус -. Ев  Лука  12:1 стих
   "Mразя, презирам фестивалите ви и няма да благоволя в тържествените ви събрания...отмахнете от мен шума на песните си...НО НЕКА ТЕЧЕ ПРАВОСЪДИЕТО КАТО ПОТОК, ПРАВДАТА КАТО ВЕЧЕН ИЗВО