Author Topic: Представяне на Константин Хорин  (Read 4903 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

khorin68

  • Новодошъл
  • *
  • Posts: 6
  • Господ ме зачете
Здравейте!
Казвам се Константин Хорин, на 43 години съм и живея в град Дряново, Габровска област. Бог ми откри Сина Си през 1992 година и оттогава израствам в познаването на Неговата милост и доброта. На този форум попаднах съвсем случайно и се надявам да влея малко свежа кръв в Братството. Като прочетох правилата, си казах: Това тук е за мен, това търся! Ще бъда на линия, доколкото ми позволява случаят всеки ден.

     С уважение         Константин Хорин
Защото Ездра бе утвърдил сърцето си да изучава Господния закон и да го изпълнява, и да учи в Израиля повеления и съдби.
                       (Ездра 7:10)

Tihomir

  • Administrator
  • Слугуващ
  • *****
  • Posts: 2794
    • FellowshipBG
Re: Представяне на Константин Хорин
« Reply #1 on: July 25, 2011, 23:26:38 PM »
Добре дошъл във форума. Благодарим, че отдели време да се представиш.
И отговори Исус и рече им: Не за това ли се заблуждавате, понеже не познавате писанията нито силата Божия?

Nikolay

  • Слугуващ
  • *******
  • Posts: 1053
Re: Представяне на Константин Хорин
« Reply #2 on: July 27, 2011, 12:08:44 PM »
Добре дошъл във форума, дано намериш това което търсиш тук :)
Мир вам. Благодат да бъде с всички ви. [Амин]

khorin68

  • Новодошъл
  • *
  • Posts: 6
  • Господ ме зачете
Re: Представяне на Константин Хорин
« Reply #3 on: July 28, 2011, 17:22:28 PM »
Мислих доста как да постъпя в случая и накрая реших да продължа в представянето си, за да споделя някои свои наблюдения. Мисля, че е по-мъдро да навляза първо в темите и да обмисля своето участие. Според мен темите са невероятни и хората са доста стриктни в изказванията си. Затова и предпочетох да не се хвърлям с главата напред, а да наблюдавам развитието на темите. Да бъда полезен за другите за мен винаги е означавало да бъда достатъчно изчерпателен и конкретен. За определени теми е нужно предварително да се осигури информационен баласт, за да бъде достъпна за повече хора. Затова и ще опитвам нови теми и различен вид дискусия. Няма да предизвиквам хората, защото ще споделям свои размишления, а не видения. За мен истината е една - това е авторитетът на Божието Слово! Затова ще бъда доволен да получа размишленията на който и да е друг по дадена тема и няма да търся правотата си чрез светкавичен отговор.
Братство, благодаря ви, че ви има! За мен е чест да започнем приключението си заедно и да се потопим в свежите води на живото Слово!!!
Защото Ездра бе утвърдил сърцето си да изучава Господния закон и да го изпълнява, и да учи в Израиля повеления и съдби.
                       (Ездра 7:10)