Author Topic: "Пази Боже да опреш до християни/н!"  (Read 36828 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

evangelista1962

  • Допринасящ
  • *****
  • Posts: 245
Re: "Пази Боже да опреш до християни/н!"
« Reply #30 on: January 20, 2008, 22:59:07 PM »
Пиронка прави чест на един такъв водач.А до словото аз давам такива ноте или са неумесни за вас или не ги разбирам. аз така говоря и когато  сметна за необходимо давам и стихове ,а когато сметна за необходимо давам примери .Това е моят стил и не мисля  да го променям. Само се питам ако и да не ви наресваше стила ми ако бях съгласен с вас винаги дали щеше да ви пречи тогава?Аз говоря по този начин и в други форуми но там не ми правят бележка освен за правописа защото още ми е много трудно да пиша.

Watchman

  • Administrator
  • Слугуващ
  • *****
  • Posts: 3954
Re: "Пази Боже да опреш до християни/н!"
« Reply #31 on: January 20, 2008, 23:05:40 PM »
evangelista1962, не е въпрос на стил, а на ИСТИННОСТ. Освен всичко и даваш лош пример с несмислено говорене.
Ez 3:17  Son of man, I have made thee a watchman unto the house of Israel: therefore hear the word at my mouth, and give them warning from me.

Is 21:6  For thus hath the Lord said unto me, Go, set a watchman, let him declare what he seeth.

evangelista1962

  • Допринасящ
  • *****
  • Posts: 245
Re: "Пази Боже да опреш до християни/н!"
« Reply #32 on: January 21, 2008, 22:06:12 PM »
Говоренето ми е несмислено според теб  итвйто разбиране.

Gerard

  • Съпричастен
  • ****
  • Posts: 182
Re: "Пази Боже да опреш до християни/н!"
« Reply #33 on: January 21, 2008, 22:16:10 PM »
Evangelista, не е само според него и неговото разбиране. Не виждаш ли колко много хора ти го казаха вече? Защо не приемаш изобличение?
Ecc 7:3  Sorrow is better than laughter: for by the sadness of the countenance the heart is made better.
Ecc 7:4  The heart of the wise is in the house of mourning; but the heart of fools is in the house of mirth.