Author Topic: "Таиното правителство" -- Джефри Грант  (Read 8481 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

The Disciple

  • Съпричастен
  • ****
  • Posts: 219
  • !Мълчанието е съучастие в престъплението!

             Какво  се случва  в света  и в  Америка  през  последните години, накъде  вървят  нещата?
      Воината  с/у  терора?,
  дали наистина  е  "Воина с/у  терора"  или  част  от пъклен план  целящ  постепенното  анулиране  на  всички  конституционни   права  и  свободи  -  основа  на  демократичната  система,  и  замяната  и  с  световнА  Диктатура  обслужваща  появата    на  Антихриста.

      Смятам  че  това  е  един  добър   филм  като  ориентир  в  последното  време.
   Хубаво  е   че  и  в  Америка  има хора  които  се  замислят  и  борят  с/у  тези  неща.
       За   съжаление  за  сега  филма  е  само  на  Англииски  език.

    Сваляне:    http://www.kickasstorrents.com/shadow-government-2009-grant-r-jeffrey-t4086829.html#

           http://www.downarchive.com/dl/grant+r.+jeffrey+shadow+government.html


         
"Преди  всичко  се  пазете  от  Фарисеиския   квас,    които  е  лицемерие!"
          Исус -. Ев  Лука  12:1 стих
   "Mразя, презирам фестивалите ви и няма да благоволя в тържествените ви събрания...отмахнете от мен шума на песните си...НО НЕКА ТЕЧЕ ПРАВОСЪДИЕТО КАТО ПОТОК, ПРАВДАТА КАТО ВЕЧЕН ИЗВО

simeon

  • Съпричастен
  • ****
  • Posts: 159
Re: "Таиното правителство" -- Джефри Грант
« Reply #1 on: December 30, 2010, 20:07:13 PM »
Наскоро гледах един от филмите на Майкъл Мур,(не помня кой точно) и в него американски конгресмен призна,че почти НИКОГА НЕ четат закон преди да го гласуват. Същото се е случило и с приемането на Патриотичния акт. А т. нар. Патриотичен акт действа силно рестриктивно срещу досегашната свобода в американското общество  и  конституцията на Съединените щати заедно с всичките поправки. Във филма Майкъл Мур реши,че ще е редно щом не са го чели преди да го приемат,да им го прочете след дъжд качулка. И взе някаква бричка с мегафони и няколко часа въртя в едно кръгово срещу сградата им докато го изчете.Оригинално,но безсмислено. Съгласен съм относно факта,че пътя за звяра се подготвя.Разбира се,чрез измама.

Watchman

  • Administrator
  • Слугуващ
  • *****
  • Posts: 3954
Re: "Таиното правителство" -- Джефри Грант
« Reply #2 on: December 30, 2010, 21:45:27 PM »
Майкъл Мур е комунист и инструмент на пропагандата. Иначе в Европейския парламент е същото. Дават им папка с 300 страници 2 часа преди гласуването. Като на папката пише как да гласуват с да или с не. И никой нищо не чете само прави каквото е писано.
Ez 3:17  Son of man, I have made thee a watchman unto the house of Israel: therefore hear the word at my mouth, and give them warning from me.

Is 21:6  For thus hath the Lord said unto me, Go, set a watchman, let him declare what he seeth.

simeon

  • Съпричастен
  • ****
  • Posts: 159
Re: "Таиното правителство" -- Джефри Грант
« Reply #3 on: December 31, 2010, 10:32:26 AM »
Предполагам,че и в БГ парламента е така.

The Disciple

  • Съпричастен
  • ****
  • Posts: 219
  • !Мълчанието е съучастие в престъплението!
Re: "Таиното правителство" -- Джефри Грант
« Reply #4 on: January 30, 2011, 21:44:09 PM »
Майкъл Мур е комунист и инструмент на пропагандата. Иначе в Европейския парламент е същото. Дават им папка с 300 страници 2 часа преди гласуването. Като на папката пише как да гласуват с да или с не. И никой нищо не чете само прави каквото е писано.


     Е, дали е комунист наистина  или искат да го набедят като такъв не знам.
Предполагам добре знаеш че в Щатите да кажат за някои че е "Коми"  е нещо като спинозен. Но в филмите му вероятно има истини.
"Преди  всичко  се  пазете  от  Фарисеиския   квас,    които  е  лицемерие!"
          Исус -. Ев  Лука  12:1 стих
   "Mразя, презирам фестивалите ви и няма да благоволя в тържествените ви събрания...отмахнете от мен шума на песните си...НО НЕКА ТЕЧЕ ПРАВОСЪДИЕТО КАТО ПОТОК, ПРАВДАТА КАТО ВЕЧЕН ИЗВО

The Disciple

  • Съпричастен
  • ****
  • Posts: 219
  • !Мълчанието е съучастие в престъплението!
Re: "Таиното правителство" -- Джефри Грант
« Reply #5 on: January 30, 2011, 21:49:22 PM »


    За  горепосочения филм(моя) след като го гледах внимателно няколко пъти искам да кажа сега ,че има добри и верни неща, но има и изявления с които не съм съгласен.
      Така  че всеки да гледа и да мисли! и да се пази от внушения!
       
"Преди  всичко  се  пазете  от  Фарисеиския   квас,    които  е  лицемерие!"
          Исус -. Ев  Лука  12:1 стих
   "Mразя, презирам фестивалите ви и няма да благоволя в тържествените ви събрания...отмахнете от мен шума на песните си...НО НЕКА ТЕЧЕ ПРАВОСЪДИЕТО КАТО ПОТОК, ПРАВДАТА КАТО ВЕЧЕН ИЗВО