Author Topic: Риба-християнски символ или заблуда  (Read 32694 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

blossom

  • Съпричастен
  • ****
  • Posts: 168
Re: Риба-християнски символ или заблуда
« Reply #15 on: March 31, 2011, 18:35:36 PM »
Ето от тук може да се дръпне поредицата с нещата на Алберто Ривейра, които от Chick Publications  са публикували под формата на комикси.


ВНИМАНИЕ ВИРУСИ!


Като ги дръпнах снощи от там, преди малко антивирусната ми откри, че имам вирус точно  с тези комикси!!! и сега ???
Праведният ще цъфти като палма, ще расте като кедър в Ливан, насадените в дома Господен ще цъфтят в дворовете на нашия Бог.Пс.92:12-13
"All worshipping, honoring, or service invented by the brain of man in the religion of God, without His own express commandment, is idolatry."  John Knox

johnny

  • Допринасящ
  • *****
  • Posts: 293
Re: Риба-християнски символ или заблуда
« Reply #16 on: March 31, 2011, 19:58:23 PM »
Аз не откривам вируси.
Ако и да ме убие Той, аз ще Го чакам...

blossom

  • Съпричастен
  • ****
  • Posts: 168
Re: Риба-християнски символ или заблуда
« Reply #17 on: March 31, 2011, 20:10:38 PM »
Аз не откривам вируси.


Ще ти пиша на лични, ако можеш моля да ми помогнеш, но друго не съм смъквала...
Праведният ще цъфти като палма, ще расте като кедър в Ливан, насадените в дома Господен ще цъфтят в дворовете на нашия Бог.Пс.92:12-13
"All worshipping, honoring, or service invented by the brain of man in the religion of God, without His own express commandment, is idolatry."  John Knox

Watchman

  • Administrator
  • Слугуващ
  • *****
  • Posts: 3953
Re: Риба-християнски символ или заблуда
« Reply #18 on: March 31, 2011, 21:03:36 PM »
Първо в PDF файл е много рядко нещо да може да има вирус. Но дори да е възможно да има то е в онези видове PDF при които се ползват скриптове, форми и други подобни които ползват Java Script. Тези PDF файлове са 100% битмап и няма как да има вирус. При мен също не открива наличие на вируси.
Ez 3:17  Son of man, I have made thee a watchman unto the house of Israel: therefore hear the word at my mouth, and give them warning from me.

Is 21:6  For thus hath the Lord said unto me, Go, set a watchman, let him declare what he seeth.

Владо

  • Служещ
  • ******
  • Posts: 506
  • Нашият Господ идва.
    • http://vminev.blog.bg/
Re: Риба-християнски символ или заблуда
« Reply #19 on: April 01, 2011, 18:38:24 PM »
Ето от тук може да се дръпне поредицата с нещата на Алберто Ривейра, които от Chick Publications  са публикували под формата на комикси.


ВНИМАНИЕ ВИРУСИ!


Като ги дръпнах снощи от там, преди малко антивирусната ми откри, че имам вирус точно  с тези комикси!!! и сега ???

Ако твоята антивирусна е аваст-антивирус, то това е нещо нормално. "Аваст-а" ми блокира неща, които нямат никакви вируси, които са във формат текст, подготвени за принт, или като смъквам текстове от интера. Така че - виж в кутията на аваста и се разрови из дирекориите му, за да разгадаеш за какво иде реч. Ако ти е друга антивирусната - то също - изследвай и виж какъв е случаят. Едва ТОГАВА можеш да кажеш, че има вирус.   :-)  Поздрави.
27. Несправедлив човек е мерзост за праведните; И който ходи в прав път е мерзост за нечестивите.
хх
  5. Мъдрият човек е силен, И човек със знание се укрепява в сила,
  6. Защото с мъдър съвет ще водиш войната си, И чрез множеството съветници бива избавление.
  http://vminev.blog.bg