Author Topic: Звукови и ултра-звукови оръжия.  (Read 10645 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

слуга

  • Новодошъл
  • *
  • Posts: 15
Звукови и ултра-звукови оръжия.
« on: April 04, 2011, 17:23:47 PM »
Попаднах на следната статия:http://www.temanews.com/index.php?p=tema&iid=487&aid=11564
Някой знае ли как могат да се съберат доказателства за да се представят в съда,ако използват срещу теб звукови и ултра-звукови оръжия?

Watchman

  • Administrator
  • Слугуващ
  • *****
  • Posts: 3954
Re: Звукови и ултра-звукови оръжия.
« Reply #1 on: April 04, 2011, 20:32:06 PM »
Според мен въпроса е не как да се съберат доказателства, а как да се намери съд в България който да има воля да обърне внимание на подобен казус.

Божиите хора трябва да разберат,че НИЩО от системата на този свят няма да ги ползва в това да напредват в Божиите пътища и цели или да защитят себе си. Всеки опит да се уповае на системата в който и да е от всичките й раздели ще бъде примка и препънка и съблазън, която ще съдейства за унищожението на всеки, които е уповал на нея.

Ние приемаме Царство, което не се клати и което не е от настоящата система. Доволно са ни ресурсите на ТОВА Царство.
Ez 3:17  Son of man, I have made thee a watchman unto the house of Israel: therefore hear the word at my mouth, and give them warning from me.

Is 21:6  For thus hath the Lord said unto me, Go, set a watchman, let him declare what he seeth.

Kristiana

  • Съпричастен
  • ****
  • Posts: 213
Re: Звукови и ултра-звукови оръжия.
« Reply #2 on: April 06, 2011, 02:30:39 AM »
Нистина в България е невъзможно да се уповава на системата,но не е така навсякъде по света,ние че сме чужденци в чужбина,не само,че ни зачитат правата,ами и правят всичко възможно винаги да ни защитят точно чрез закона.
Можеш да осъдиш някой за незначително нещо,например,че кучето му те е одраскало.Има голям страх в народа не само към съда,ами и към полицията,никой не иска да има вземане даване с полицията,всеки гледа да оправи нещата,преди да се е стигнало до полиция или съд,плаща голяма сума пари,ако трябва,дори ако някой много си обича кучето и кажеш,че ще се оплачеш в полицията за драскотина от кучето му,е готов да ти плати 1000-2000 Е на ръка,само да не звъннеш,защото му конфискуват кучето.Кучето няма право да те доближава даже,държат ги на къси каишки по 30,40 см,а малките кучета,които са ниски,още от далече,ако няма как да те заобиколят от разстояние,казват “кучето не хапе,не се страхувайте„ и гледат да го държат близо до себе си чрез каишката,която не е много къса.
Апък ако докажеш,че са използвали каквото и да е оръжие спрямо теб...изобщо няма да има въпрос как да процедират,ами извършителите си понасят последствията от закона и толкова,няма аз съм сина на депутата или роднина на папата или няма значение.

Watchman

  • Administrator
  • Слугуващ
  • *****
  • Posts: 3954
Re: Звукови и ултра-звукови оръжия.
« Reply #3 on: April 06, 2011, 02:37:16 AM »
Аз доколкото знам ти беше в Италия, а това е родината на Коза Ностра. Това е страната на мафиота Берлускони, страната на хилядите католически безчинства по манастири, църкви и обители.

Когато бях в южна Италия и говорих с един християнин за мафията той каза, че магазина на който беше управител не може да работи ако не плаща рекет. И когато го питахме повече - той се страхуваше да говори и искаше да смени темата.

За каква справедливост говориш в Италия?
Ez 3:17  Son of man, I have made thee a watchman unto the house of Israel: therefore hear the word at my mouth, and give them warning from me.

Is 21:6  For thus hath the Lord said unto me, Go, set a watchman, let him declare what he seeth.

Kristiana

  • Съпричастен
  • ****
  • Posts: 213
Re: Звукови и ултра-звукови оръжия.
« Reply #4 on: April 06, 2011, 10:08:38 AM »
Вярно е,Watchman,така се живее в южна Италия,но в северната част е нещо съвсем друго,друг свят.Много от италианците родени в южната част,отиват да работят и да живеят в северната.Аз никога не съм ходила в южна Италия и не искам да ида,имам приятели оттам и казват,че на улицата могат да те оберат или да ти направят зло.Иначе да,управниците са ужасни,но системата в северна Италия е добра,живее се спокойно и хората се страхуват от полицията и властите,мафията там не може да прави това,което прави в Сицилия (южна Италия).Също в северна Италия синдикатите са много силна институция,никой работодател не може да те остави без работа,поради каквито и да е причини,ако това нарушава договора.Също финансовата полиция винаги ще окликне на подаден сигнал,било то и само,ако с устна уговорка си изгубил пари.Незная защо е така,но северна Италия няма нищо общо с южна.Всъщност хората от северна Италия надигат глас,че не искат Берлускони,тези в южната част са свикнали да мълчат и да нямат претенции,в същото време са много хитри и знаят как да измамят някой,живота им е такъв там,че трябва да могат да се оправят сами.Италия не е добра страна,има много неуредици,но как са постигнали реда в северната част незная.Определено има голям ред.

слуга

  • Новодошъл
  • *
  • Posts: 15
Re: Звукови и ултра-звукови оръжия.
« Reply #5 on: April 06, 2011, 15:08:33 PM »
Въпроса е как да се съберат доказателства като дори с просто ухо се чува използваното оръжие и ако съд в Бг. не обърне внимание има друг.Мои познати са ми казвали,че в Германия се плащат големи обещитения само за обида колко повече за нещо повече.

Watchman

  • Administrator
  • Слугуващ
  • *****
  • Posts: 3954
Re: Звукови и ултра-звукови оръжия.
« Reply #6 on: April 06, 2011, 16:50:13 PM »
Въпроса е от кое царство, очаквате справедливост? Исус очакваше ли справедливост от земен съд? Или както е писано:

1Пет. 2:23  Който бидейки охулван, хула не отвръщаше; като страдаше, не заплашваше; но предаваше делото Си на Този, Който съди справедливо;

Какво казва още?

Maт. 5:40  На тогова, който би поискал да се съди с тебе и да ти вземе ризата, остави му и горната дреха.

Аз не виждам никъде в Писанията, християните да бъдат насърчавани да си търся правата в съда на езичниците. А ако има спор между вярващите, трябва да се отсъди от старейшините, а не от съда на безбожниците (1 Кор. 6:5).

Като възхвалявате европейския съд защо не се пробвате да осъдите някоя фармацевтична компания за вредата от лекарствата, или от ваксините. Или защо не осъдите НАТО или правителството си за chemtrails? Защо не осъдите някоя централна банка за инфлацията чрез която краде парите на хората или защо не осъдите полицията за това че бие по мазетата? Или защо не осъдите американците за ХААРП? Или руснаците за Чернобил?

Да съседа си може да осъдите, че ви е одраскало кучето, но не виждате ли, че тия неща работят само срещу МАЛКИЯ човек. А къде е справедливостта срещу ГОЛЕМИЯ?

И понеже говорим за секретни оръжия, кой разполага с такива оръжия? Съседа ви, който си разхожда кучето ли? Или това са големите корпорации, които контролират власти, правителства и държави? И ако сте на мушката на техните служби ще ги осъдите ли в контролираните от тях съдилища? Подобни надежди разкриват не само липсата на разбиране за Божието Царство и това, както то работи на земята, а и изявява един много голям наивитет и упование на света и неговите идоли.

Ez 3:17  Son of man, I have made thee a watchman unto the house of Israel: therefore hear the word at my mouth, and give them warning from me.

Is 21:6  For thus hath the Lord said unto me, Go, set a watchman, let him declare what he seeth.

The Disciple

  • Съпричастен
  • ****
  • Posts: 219
  • !Мълчанието е съучастие в престъплението!
Re: Звукови и ултра-звукови оръжия.
« Reply #7 on: April 06, 2011, 19:55:28 PM »
........Иначе да,управниците са ужасни,но системата в северна Италия е добра,живее се спокойно и хората се страхуват от полицията и властите,мафията там не може да прави това,което прави в Сицилия (южна Италия).................Определено има голям ред.

   
      Аз пък като минах през Италия хич не ми хареса и останах с впечатлението за някакава пълна цигания - прилича на Румъния, пък и езика им е подобен!
   Освен това е много скъпо.
    Иначе това че хората ги е страх от полицията на мен нищо не ми говори поне не нещо положително.
  И в България много от обикновеннте хора ги е страх, но това не я прави не-мафиотска страна или страна в която има някаква законност и ред!
   Сама се сещаш че много зависи от морала и почтенността на самата полиция, а не само на това да всява страх.
    Пък и по прин цип Християните трябва да се страхуват от Бога а не от светските властти, щото тебе ако те е страх от полицията то кои мислиш че по времето на Антихристта ще налага белега на звяра?

 
"Преди  всичко  се  пазете  от  Фарисеиския   квас,    които  е  лицемерие!"
          Исус -. Ев  Лука  12:1 стих
   "Mразя, презирам фестивалите ви и няма да благоволя в тържествените ви събрания...отмахнете от мен шума на песните си...НО НЕКА ТЕЧЕ ПРАВОСЪДИЕТО КАТО ПОТОК, ПРАВДАТА КАТО ВЕЧЕН ИЗВО

Kristiana

  • Съпричастен
  • ****
  • Posts: 213
Re: Звукови и ултра-звукови оръжия.
« Reply #8 on: April 08, 2011, 15:23:13 PM »
В Италия,както и във всяка държава има и хубави и лоши места.И в Америка има бедни,мизерни и ужасни места,но това не е Америка,нали,така че какво си видял от Италия незнам,но Италия е много красива страна,особено по севернaта морска ивица и Алпите на север.Но аз не хваля Италия,просто исках да кажа,че за всеки е различно,няма нищо лошо,че не ти е харесала,това е лично мнение.
Това,което казва Watchman за семния съд и за земното отношение към справедливостта е най-вярното,че на земята не може да се очаква справедливост,но справедливост има при нашия Бог,който е праведен Съдия.Тук на земята можем да се молим Той да защити делото ни или да ни даде да ни отдадат правото.Всичко е в Исус!