Author Topic: Представяне: kristincross  (Read 21970 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Watchman

  • Administrator
  • Слугуващ
  • *****
  • Posts: 3954
Re: Представяне: kristincross
« Reply #30 on: April 08, 2010, 14:37:37 PM »
Quote
Против вас имам това,че ви плащат за всеки новодошъл и това ми го каза един човек със блог етиенйордан или нещо подобно.

Ей ти верно си си намерил подходящи дружки.

Ez 3:17  Son of man, I have made thee a watchman unto the house of Israel: therefore hear the word at my mouth, and give them warning from me.

Is 21:6  For thus hath the Lord said unto me, Go, set a watchman, let him declare what he seeth.

blossom

  • Съпричастен
  • ****
  • Posts: 168
Re: Представяне: kristincross
« Reply #31 on: April 08, 2010, 14:39:44 PM »
Добре, Watchman, както сте забелязали още в началото на представянето му, след двукратно репликиране от моя страна съм го оставила на вас.
Нямала съм причина да му вярвам, нито тогава, нито сега - което се потвърди и в последствие от "мятането" му  на мисли натам-натам и нищо конкретно! 
Праведният ще цъфти като палма, ще расте като кедър в Ливан, насадените в дома Господен ще цъфтят в дворовете на нашия Бог.Пс.92:12-13
"All worshipping, honoring, or service invented by the brain of man in the religion of God, without His own express commandment, is idolatry."  John Knox

Watchman

  • Administrator
  • Слугуващ
  • *****
  • Posts: 3954
Re: Представяне: kristincross
« Reply #32 on: April 08, 2010, 14:44:15 PM »
Ето тук може да се види отговора на ответната страна.

След като истинската kristincross признава, че няма нищо общо с регистрацията от която пише wascop, този фалшиф профил ще бъде блокиран от достъп до форума.
Ez 3:17  Son of man, I have made thee a watchman unto the house of Israel: therefore hear the word at my mouth, and give them warning from me.

Is 21:6  For thus hath the Lord said unto me, Go, set a watchman, let him declare what he seeth.

strannik

  • Общителен
  • ***
  • Posts: 96
    • http://bratoliubie.alle.bg/
Re: Представяне: kristincross
« Reply #33 on: April 13, 2010, 01:15:13 AM »
Уочмане, бих искал да те попитам нещо.
През отминалия Декември, попаднах с търсачката Гугъл, на представянето на wascop и изчетох с интерес развилите се дискусии. Не познавам този младеж, нито знаех за вашия сайт, просто търсих друга информация в Гугъл и търсачката ми извади линк, към вашия форум! И то точно линк, към представянето на wascop. Тогава ми направи впечатление нещо и ми се искаше да ви попитам. А именно, защо представянето му, бе някак си скрито и отделено от останалите представяния, така, че ако човек тръгнеше да търси представянето му измежду другите, не можеше да го намери измежду представянията! По късно тази година, видях, че то вече фигурираше измежду представянията (сякаш бе върнато). Та въпроса ми е, каква бе причината то да бе изолирано от другите, а в последствие върнато?
"Ето, вие постите за препирания и карания,
И да биете с нечестиви пестници:
Не постете както днес
За да се чуе горе гласът ви."
Исая 58:4

Tihomir

  • Administrator
  • Слугуващ
  • *****
  • Posts: 2794
    • FellowshipBG
Re: Представяне: kristincross
« Reply #34 on: April 13, 2010, 01:32:03 AM »
Quote
А именно, защо представянето му, бе някак си скрито и отделено от останалите представяния, така, че ако човек тръгнеше да търси представянето му измежду другите, не можеше да го намери измежду представянията!
Аз лично нямам спомени да е било скривано, но и не разбирам следното:
— Ако е било скрито, как тогава си го видял?
— Ако е било скрито, как си разбрал, че точно то е било скрито?

Спомням си, че аз лично цензурирах това, което беше писал младежът, защото беше твърде неприлично за четене, но да се скрива представяне, нямам спомени. Още по-малко, че както споменах, как си го видял ако е било изобщо скривано.
И отговори Исус и рече им: Не за това ли се заблуждавате, понеже не познавате писанията нито силата Божия?

strannik

  • Общителен
  • ***
  • Posts: 96
    • http://bratoliubie.alle.bg/
Re: Представяне: kristincross
« Reply #35 on: April 13, 2010, 02:25:09 AM »
Под скрито имах предвид, че бе махнато от "представяне" и отделено другаде!  Не съм казал изтрито, а отделено! Сякаш беше в друго "представяне", а го видях, като получих линк от търсачката, търсейки друго. Защото, както горе е посочено, какво сме отворили и къде сме влезли във форума:
Quote
Форум за Християнско общение > Преди да пишете в този форум > Представяне > Представяне: wascop
Излизайки от страницата на wascop, тоест връщайки се в "представяне", се виждаше само и единствено представянето на wascop с датата от Юли 2008 и други нямаше. А всички останали представяния си бяха отделно, като старателно потърсих там представянето му или пък датата, но нито едното, нито другото! Може и от компютрите нещо да се е получило, не зная, това и исках да разбера! Дали е от вас или не!
"Ето, вие постите за препирания и карания,
И да биете с нечестиви пестници:
Не постете както днес
За да се чуе горе гласът ви."
Исая 58:4

Watchman

  • Administrator
  • Слугуващ
  • *****
  • Posts: 3954
Re: Представяне: kristincross
« Reply #36 on: April 13, 2010, 02:28:15 AM »
Не сме го крили представянето му. Ние тук оставяме всичко да се вижда явно. Някои даже искат да им изтриваме неща които са писали, но ние отказваме. Който каквото е говорил да е мислил преди да говори, а не после да съжалява и да иска да го смете под килима.

Ако съжалява някой за казаното от него, да се покае, но ние не толерираме скрити-покрити неща. Затова и се стараем да отговаряме аргументирано на написаните неща, а не просто да ги трием и да се правим, че нищо не е било. Това е подхода и принципите, които са залегнали в администрирането на този форум.

Принципно wascop май не искаше да се представя и беше почнал да се изявява в някоя от темите. И когато започне някой да се изявява така, ние прехвърляме изявленията му в темата му за представяне, ако има такава, а ако няма създаваме такава и в нея се слагат изявленията му, защото те сами по себе си го представят.

В случая може и нещо такова да е било, минало е време и не помня подробности.
Ez 3:17  Son of man, I have made thee a watchman unto the house of Israel: therefore hear the word at my mouth, and give them warning from me.

Is 21:6  For thus hath the Lord said unto me, Go, set a watchman, let him declare what he seeth.

strannik

  • Общителен
  • ***
  • Posts: 96
    • http://bratoliubie.alle.bg/
Re: Представяне: kristincross
« Reply #37 on: April 13, 2010, 11:14:59 AM »
Quote
Ние тук оставяме всичко да се вижда явно.
Ако това е така, как тогава човек, който има регистрация тук, ми каза, - "мои неща са ги трили направо"?
"Ето, вие постите за препирания и карания,
И да биете с нечестиви пестници:
Не постете както днес
За да се чуе горе гласът ви."
Исая 58:4

Watchman

  • Administrator
  • Слугуващ
  • *****
  • Posts: 3954
Re: Представяне: kristincross
« Reply #38 on: April 13, 2010, 11:52:33 AM »
Единственото нещо, което си спомням да е било изтрито направо беше някаква статия пълна с гнусоти и ереси, която Тихомир беше изтрил, но беше оставил бележка, защо е изтрито. Нямам спомен за нещо друго да е било трито. А този човек за който говориш да излезе с конкретна информация, а не с подмятания като това, защото освен гореупоменатия случай аз нямам друг спомен за подобно триене.

Има някои хора, които влизат само да пуснат реклама на нещо, което е напълно в разрез с правилата и такива неща се трият, но те така или иначе нямат отношение към форума и дискусиите. Въпреки, че и такива случаи на триене не си спомням да е имало много.
Ez 3:17  Son of man, I have made thee a watchman unto the house of Israel: therefore hear the word at my mouth, and give them warning from me.

Is 21:6  For thus hath the Lord said unto me, Go, set a watchman, let him declare what he seeth.