Author Topic: Представяне: Елена  (Read 4840 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Елена

  • Новодошъл
  • *
  • Posts: 4
Представяне: Елена
« on: March 03, 2010, 11:23:40 AM »
Здравейте!
Радвам се да се представя пред вас! В търсене на много отговори относно събитията около нас и недоумение към постъпките и действията на болшинството от хората попаднах на този форум. Няма да крия, че вече му отделям много време и не само това, той ме накара да обърна много повече внимание на Библията отколкото досега и ми даде отговори на много въпроси. Вярваща съм /макар, че усещам, че бих могла да дам много повече от себе си/ и ходя на църква, но предпочитам да го правя, когато няма много хора там. Не разбирам, когато на големите празници е пълно с тълпи от хора, озовали се там защото е модерно или традиционно. Разбира се, много би било хубаво ако истинската вяра е напълнила храма господен, но за жалост екстравагантните облекла, грима и звъна на мобилните телефони говорят за обратното.
Това е за мене - радвам се, че съм с вас!   

byFaith

  • Съпричастен
  • ****
  • Posts: 231
Re: Елена
« Reply #1 on: March 03, 2010, 12:58:10 PM »
Здравей, Елена. Добре дошла във форума.

Надявам се, че Божието Слово, към което писаното тук те е насочило, ако му позволиш, ще бъде плодотворно в живота ти. "Защото Господ дава мъдрост, из устата Му излизат знание и разум." (Притчи 2:6)

Надявам се тук да намериш посока и покой за душата си. Който търси намира.

Поздрави.
Кой ще възлезе на хълма Господен? И кой ще застане на Неговото свето място?
Оня, който е с чисти ръце и с непорочно сърце, Който не е предал на суета душата си, и не се е клел на лъжа.
Той ще приеме благословение от Господа, И правда от Бога на спасението си. (Псалом 24:3-5)