Author Topic: Представяне: blossom  (Read 5137 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

blossom

  • Съпричастен
  • ****
  • Posts: 168
Представяне: blossom
« on: March 01, 2010, 13:22:53 PM »
 
Здравейте Братя и Сестри!

Аз съм жена на 49г, от Русе. Повярвала съм преди 30г. Професия -икономист. По Божия воля не работя от няколко години по специалността си. Семейно положение- сега сама. Имам две пораснали деца. Аз  и семейството ми  търсим ежедневно Божието водителство и така устояваме.
Изследваме Писанията и не винаги правилно разбираме  нещата. Търся силни в Духа християни, искрено посветени и мъдри в обходата си и в изучаването на Словото хора,  с които да общувам и разбирам Писанията. Уморена съм отдавна от елементарни проповеди, посредствено служение и “клубния” живот на съвременната църква. Вярвам, че трябва да горим в сърцата си и в живота си за Господа.
Радвам се, че Бог ме насочи към този форум.  Бог да благослови администраторите за труда и постоянството им във форума!
На всеки влизащ да чете или да пише, Бог да даде Светлина и мъдрост!

Праведният ще цъфти като палма, ще расте като кедър в Ливан, насадените в дома Господен ще цъфтят в дворовете на нашия Бог.Пс.92:12-13
"All worshipping, honoring, or service invented by the brain of man in the religion of God, without His own express commandment, is idolatry."  John Knox

Tihomir

  • Administrator
  • Слугуващ
  • *****
  • Posts: 2794
    • FellowshipBG
Re: представяне: blossom
« Reply #1 on: March 01, 2010, 14:30:20 PM »
Добре дошла във форума.



И отговори Исус и рече им: Не за това ли се заблуждавате, понеже не познавате писанията нито силата Божия?