Author Topic: Представяне: Shema  (Read 5399 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Shema

  • Посещаващ
  • **
  • Posts: 33
Представяне: Shema
« on: September 14, 2009, 18:30:05 PM »
 
Здравейте!

Отдавна исках да се регистрирам в този форум, защото го оценявам като един от най - сериозните за момента християнски форуми, за което главната роля е на администраторите, които подхождат наистина отговорно към задачата си на настойници на същия!
Но, понеже виждах, че се изисква човек добре да помисли преди да се регистрира и да пише, то, затова и изчаквах!

Сега, накратко за мен - на 43 г. съм, майка на три големи деца/ даже доста големи :) /, завършила съм фармация, но вече като магистър - фармацевт, още преди да повярвам в Месията Йешуа, се убедих, че фармацевтичната индустрия е отговорна за много повече болести и смърт, отколкото - самите болести!
Та, в момента не практикувам професията си и нямам никакво намерение повече да го правя.

Повярвала съм в Бога през 1997 г., като почнах с православието като представител на традиционната религия у нас, но твърде скоро се убедих, че то няма нищо общо нито с Бога на Авраам, Исаак и Яков, нито с вдъхновеното от Него слово.

Минах и през адвентизма, без при това някой да ме убеждава в неговата правота. Но попаднах на книги, разнасяни от адвентни колпортьори и бях изненадана, че има вярващи, които отдават такова голямо внимание на словото.
Няколко години вярвах, че техните доктрини са непогрешими, особено като се има предвид, че те смятат, че са подкрепени и от духа на пророчеството.

Но, след това започнах да се замислям за някои неща и търсейки отговорите отново в словото, започнах да виждам явните несъответствия на адвентните доктрини с него.

Пелените от очите ми започнаха да падат/ разбира се, този процес беше засилен от помощта в изучаване на писанията, която получих от един от админите тук, за което съм му искрено благодарна/!

Пожеланието ми към всички пишещи и четящи в този форум е да имат глад и жажда за правдата и истината в сърца искрени и отворени за поука и изобличение, за да може да израстват в познанието за Него, с цел да извършат Волята Му за настоящото време, изкупвайки благовремието!

Специални поздрави на администраторите!
Второзаконие 20:3
Слушай, Израилю! вие пристъпвате днес да се биете против неприятелите си; да не премалнее сърцето ви; не бойте се, нито се смущавайте, нито се ужасявайте от тях;

pironka

  • Съпричастен
  • ****
  • Posts: 157
Re: Представяне: Shema
« Reply #1 on: September 15, 2009, 16:22:46 PM »
Shema,
Добре дошла във форума!
Quote
...този форум, защото го оценявам като един от най - сериозните за момента християнски форуми, за което главната роля е на администраторите, които подхождат наистина отговорно към задачата си на настойници на същия!
Но, понеже виждах, че се изисква човек добре да помисли преди да се регистрира и да пише, то, затова и изчаквах!
Съгласна съм с теб.

Kris

  • Новодошъл
  • *
  • Posts: 8
Re: Представяне: Shema
« Reply #2 on: September 20, 2009, 09:10:35 AM »
Shema , добре дошла във форума!
Първо послание до Тимотея 6:10,11: Зашото корен на всички злини е сребролюбието,на което предавайки се,някои се отклониха от вярата и си навлякоха много мъки.
Но ти,човече Божий,бягай от тия неща и стреми се към правда,блочестие,вяра,любов,търпение и кротост.