Author Topic: Представяне: renimir  (Read 4914 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

renimir

  • Новодошъл
  • *
  • Posts: 6
Представяне: renimir
« on: September 10, 2009, 20:13:07 PM »
Редакция Watchman: Преместих темата с представянето в съответния раздел и в самостоятелен топик.

Здравей Тихомире извинете че не се представих  Казвам се Рени  Приех Святия Дух преди 24г  Тогава приех и водно крьщение Семейна сьм с три деца  Мьжьт ми също е приел Святия Дух  Вьзпитаваме децата си във вяра в Господа Молиме се заедно с тях. Апостол Павел предупреждава християните да не се хапят.По същия начин и аз съветвам братята и сестрите си да не го правят. Това го казвам като апел към тях.Далече съм от мисълта за заповеди.
Не съм настроена против критиката [изобличенията],както четеш от това което съм написала.                                                                                                                 Да следваш Христос личи ясно от живота ти. Била съм бита заради Господа и хулена заради неговото име. Търся лицето  Му всеки ден и Той е с мене през всичките ми дни до свършека на века.За другите чудеса и сила,които Господ Исус ми е показал в живота няма да пиша мисля че това, което казах е достатъчно.