Author Topic: Бог обича ли еднакво всички?  (Read 68875 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

elisei

  • Новодошъл
  • *
  • Posts: 19
Re: Бог обича ли еднакво всички?
« Reply #90 on: July 04, 2010, 13:05:51 PM »
Quote
Много страшно и несправедливо ми се виждаше тогава, но не скъсах тая страница от Библията защото не ми пасваше на разбиранията а разсъждавах дълбоко, дълго и почнах малко по - малко да разбирам Баща си, не стана изведнъж
обърни внимание на думите ми особенно на "ТОГАВА"!

Quote
Bog nishto strashno i nespravedlivo ne pravi.
Вече знам, "ТОГАВА" не знаех и не разбирах мисля че, така отговарям и на тоя ти въпрос:
Quote
Tova kak ti se vizhda?

Според мен не е добро, да спорим за безсмислени неща а да разсъждаваме и обръщаме внимание на думите на своите "опоненти". Искам да порастна!:

...докато ние всички достигнем в единството на вярата и на познаването на Божия Син, в пълнолетно мъжество, в мярката на ръста на христовата пълнота,
14. за да не бъдем вече деца, блъскани и завличани от всеки вятър на някое учение, по човешка измама, в лукавство, по хитро измислени заблуди,
15. а като сме истинни в любов, да пораснем по всичко към Него, който е главата, Христос....


Не искам да измерваме знанията си на темата а да израснем заедно затова и се регистрирах в тоя форум, мисля че не този е начина като правим демонстрацийки кой какви стихове знае, ако забелязваш това ти го казах с цел а тя беше да разбереш защо не съм с името си а съм с псевдонима "elisei" засега толкова че, децата ми ме чакат за плаж.
Правдата възвишава народ, А грехът е позор за племената.