Author Topic: Сигнал / Проблем?  (Read 8607 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

The Disciple

  • Съпричастен
  • ****
  • Posts: 219
  • !Мълчанието е съучастие в престъплението!
Сигнал / Проблем?
« on: October 18, 2008, 22:58:52 PM »


         
           Докато   се   опитвах  да  влезна  в  сайта  към  22:10 ч.   изведнъж   виждам  долу  на  страницата   че   някой   вече  е  влезал  с  моя  "ник"  в  моя  акаунт  --   Е,  какво  значи   това?
               Какъв  е   тоя   бандитизъм?
"Преди  всичко  се  пазете  от  Фарисеиския   квас,    които  е  лицемерие!"
          Исус -. Ев  Лука  12:1 стих
   "Mразя, презирам фестивалите ви и няма да благоволя в тържествените ви събрания...отмахнете от мен шума на песните си...НО НЕКА ТЕЧЕ ПРАВОСЪДИЕТО КАТО ПОТОК, ПРАВДАТА КАТО ВЕЧЕН ИЗВО

Tihomir

  • Administrator
  • Слугуващ
  • *****
  • Posts: 2794
    • FellowshipBG
Re: Сигнал / Проблем?
« Reply #1 on: October 19, 2008, 00:03:37 AM »
Първо реши през кое прокси ще минаваш, тъй като самият ти си губиш дирите по този начин през кое IP влизаш.

Като си през различни IP-та ще ти се струва точно като бандитизъм и както виждам си готов да виниш другите.
И отговори Исус и рече им: Не за това ли се заблуждавате, понеже не познавате писанията нито силата Божия?

The Disciple

  • Съпричастен
  • ****
  • Posts: 219
  • !Мълчанието е съучастие в престъплението!
Re: Сигнал / Проблем?
« Reply #2 on: October 19, 2008, 06:22:40 AM »
Първо реши през кое прокси ще минаваш, тъй като самият ти си губиш дирите по този начин през кое IP влизаш.

Като си през различни IP-та ще ти се струва точно като бандитизъм и както виждам си готов да виниш другите.


               Не  мисля  че    това  е  проблема,  но  както  и  да е. ( Между  другото  аз  сам  си  помислих  това,  но  се  уверих   че   не  е    така)
  Просто  някой  наистина  беше   влезнал  ВМЕСТО   мене.

      Пък  и  се  пробудих  от  странен  сън  тази  нощ....
"Преди  всичко  се  пазете  от  Фарисеиския   квас,    които  е  лицемерие!"
          Исус -. Ев  Лука  12:1 стих
   "Mразя, презирам фестивалите ви и няма да благоволя в тържествените ви събрания...отмахнете от мен шума на песните си...НО НЕКА ТЕЧЕ ПРАВОСЪДИЕТО КАТО ПОТОК, ПРАВДАТА КАТО ВЕЧЕН ИЗВО