Author Topic: Новини и дискусия около ЕС  (Read 24593 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Анко

  • Допринасящ
  • *****
  • Posts: 383
Re: Новини и дискусия около ЕС
« Reply #15 on: October 24, 2019, 08:45:04 AM »
Дори не се опитваш да вникнеш в това което ти се казва нали ? :)

Притчи 9 глава
8 Не изобличавай присмивателя, да не би да те намрази. Изобличавай мъдрия и той ще те обикне.
Всеки има върху какво да работи. Характер, обноски. Признавам,че понякога изпитвам вътрешно негодувание особено за въпроси, подобни като споменатия. Не ми е равнодушно. И мисля, и че не трябва.
Но ти повтаряш онова, което се случваше в други форуми преди години. Не се коментира темата, а се коментира даден човек.

Преди 20 дни бях съдия, вече станах и присмивател? Когато се говори за сериозни теми като например нашата история или настояще като народ...

Не смятам,че темата е плитка.

Watchman

  • Administrator
  • Слугуващ
  • *****
  • Posts: 3954
Re: Новини и дискусия около ЕС
« Reply #16 on: October 24, 2019, 13:02:54 PM »
Аз дори не знаех какво точно се е случило, като написа Анко реших да проверя. Някакви футболни фенове направили някакви неща. Медиите решили да го раздухат в техен стил за отклоняване на вниманието от важните неща чрез фокусиране на махленски скандали.

Тук проблема наистина не е на англичаните, а на наднационалните структури които управляват медийния поток. Вчера слушах един човек в един клип и той каза нещо много мъдро. Проблемите не са в онези неща за които политиците се карат, а в онези за които не говорят. А те не говорят за истински важните неща. Не е важно кой е на власт, а важния въпрос е на кого трябва да служи властта? На народа или на транс националните структури.

Англичаните наистина са били исторически враг на България, от времето на турското робство насам, но причината е в това че самите англичани са управлявани от някой друг. Някой който иска да унищожи християнските нации и използва исляма за тази цел.

Аз дълго време не можех да разбера логиката на това защо ционистките организации подкрепят исляма и ислямската миграция? Най-после разбрах когато Ноадиховите закони попълниха пъзела. А именно според равинския (вавилонския) юдаизъм мюсюлманите са добри ноахидци, докато християните са идолопоклонници и трябва да бъдат унищожени, претопени или обърнати в ноахидово съвместима религия.
Ez 3:17  Son of man, I have made thee a watchman unto the house of Israel: therefore hear the word at my mouth, and give them warning from me.

Is 21:6  For thus hath the Lord said unto me, Go, set a watchman, let him declare what he seeth.

Nikolay

  • Слугуващ
  • *******
  • Posts: 1053
Re: Новини и дискусия около ЕС
« Reply #17 on: October 25, 2019, 22:29:26 PM »
Почти всички народи са превзети и управлявани по един или друг начин.

Иначе аз от много време споменавам, че умишлено се разпространява исляма и че ще бъде използван в последните дни, а християните както е и писано, ще бъдат бити по "синагогите" им.
Религия създадена като опозиция на християнството с цел неговото унищожение.
В мирни времена християнството колабира, а исляма процъфтява, в трудни времена е обратното. Поради това и в днешно време се живее в "привиден мир" както е и писано за последните времена.

Относно "новинката" на Анко, тия работи се ползват за създаване на групи от хора които да са на въпреки с други хора, идеята е да не могат да се обединят и направят нещо за отхвърляне на хомота. Такива групички много вече, къде джендъри, зелени, жълти...
Мир вам. Благодат да бъде с всички ви. [Амин]

Анко

  • Допринасящ
  • *****
  • Posts: 383
Re: Новини и дискусия около ЕС
« Reply #18 on: October 28, 2019, 10:20:33 AM »
Почти всички народи са превзети и управлявани по един или друг начин.

Иначе аз от много време споменавам, че умишлено се разпространява исляма и че ще бъде използван в последните дни, а християните както е и писано, ще бъдат бити по "синагогите" им.
Религия създадена като опозиция на християнството с цел неговото унищожение.
В мирни времена християнството колабира, а исляма процъфтява, в трудни времена е обратното. Поради това и в днешно време се живее в "привиден мир" както е и писано за последните времена.

Относно "новинката" на Анко, тия работи се ползват за създаване на групи от хора които да са на въпреки с други хора, идеята е да не могат да се обединят и направят нещо за отхвърляне на хомота. Такива групички много вече, къде джендъри, зелени, жълти...
"Новинката" на Анко не е новинката на Анко, а е раздухана клевета с която се ангажира дори и британският премиер. Тук където все още живеят мирно доста националности, подобни обвинения са смехотворни. И много повърхностно беше упрекнат целия наш народ.

С тези от споменатите групички би ли се обединил за да счупваш хомота? С тези, които сами са се покорили на хомота за пари?

Nikolay

  • Слугуващ
  • *******
  • Posts: 1053
Re: Новини и дискусия около ЕС
« Reply #19 on: October 30, 2019, 01:20:34 AM »
"Новинката" на Анко не е новинката на Анко, а е раздухана клевета с която се ангажира дори и британският премиер. Тук където все още живеят мирно доста националности, подобни обвинения са смехотворни. И много повърхностно беше упрекнат целия наш народ.

С тези от споменатите групички би ли се обединил за да счупваш хомота? С тези, които сами са се покорили на хомота за пари?

В управлението на 5-тото царство е заложено, хората да не могат да се обединяват където и да е по света, за да няма кой да излезе срещу него и да го събори. Затова се създават малки групи хора обединени около нещо което харесват, но отричащи и мразещи нещо друго (така ги учат). Дали ще са футболисти, националисти, вегани, феминистки, жълти жилетки и какви ли не още няма грам значение. Идеята е стара като света - разделяй и владей !

Да от човешка точка погледнато мога да се трогна, тия ни обидили, нашите "уж водачи" не смеят да се обадят, трагично е и потъпква достойнството ни като българи - така харесва ли ти ?

Да ама от гледна точка на вярата се делим на праведни и грешни - ни повече, ни помалко. Грам не ми дреме, че някой е казал там нещо си, Исус друго ни каза като ни обиждат какво да правим...

И да "твоята" новинка, защото както виждаш, никой не се впечатлява тук от това, че на някакъв си мач, някой си е правил нещо и после някой си друг го е обиждал. Там са невярващи правещи какви ли не злини и неправди един на друг, нещо ставащо по един или друг начин от векове сред тях - това ли трябва да ме впечатли ?
Футбола е интересна игра ама да се съберете с приятели и да поиграете, да тръгнеш да обясняваш тая игра в която се въртят милиарди, колко била честна и хубава и как хората се събират около тая идея - трябва да си много заблуден...

Съжалявам, надрасъл съм го тоя момент със "спортната злоба/хъс" и да ме водят за носа.
Мир вам. Благодат да бъде с всички ви. [Амин]

Анко

  • Допринасящ
  • *****
  • Posts: 383
Re: Новини и дискусия около ЕС
« Reply #20 on: October 30, 2019, 08:48:23 AM »
"Новинката" на Анко не е новинката на Анко, а е раздухана клевета с която се ангажира дори и британският премиер. Тук където все още живеят мирно доста националности, подобни обвинения са смехотворни. И много повърхностно беше упрекнат целия наш народ.

С тези от споменатите групички би ли се обединил за да счупваш хомота? С тези, които сами са се покорили на хомота за пари?

В управлението на 5-тото царство е заложено, хората да не могат да се обединяват където и да е по света, за да няма кой да излезе срещу него и да го събори. Затова се създават малки групи хора обединени около нещо което харесват, но отричащи и мразещи нещо друго (така ги учат). Дали ще са футболисти, националисти, вегани, феминистки, жълти жилетки и какви ли не още няма грам значение. Идеята е стара като света - разделяй и владей !

Да от човешка точка погледнато мога да се трогна, тия ни обидили, нашите "уж водачи" не смеят да се обадят, трагично е и потъпква достойнството ни като българи - така харесва ли ти ?

Да ама от гледна точка на вярата се делим на праведни и грешни - ни повече, ни помалко. Грам не ми дреме, че някой е казал там нещо си, Исус друго ни каза като ни обиждат какво да правим...

И да "твоята" новинка, защото както виждаш, никой не се впечатлява тук от това, че на някакъв си мач, някой си е правил нещо и после някой си друг го е обиждал. Там са невярващи правещи какви ли не злини и неправди един на друг, нещо ставащо по един или друг начин от векове сред тях - това ли трябва да ме впечатли ?
Футбола е интересна игра ама да се съберете с приятели и да поиграете, да тръгнеш да обясняваш тая игра в която се въртят милиарди, колко била честна и хубава и как хората се събират около тая идея - трябва да си много заблуден...

Съжалявам, надрасъл съм го тоя момент със "спортната злоба/хъс" и да ме водят за носа.
Браво! Така е.