Author Topic: Представяне: Вое - Мир вам!  (Read 7531 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Boe

  • Новодошъл
  • *
  • Posts: 3
Представяне: Вое - Мир вам!
« on: February 21, 2009, 09:50:32 AM »
Здравейте,

С интерес разгледах доста от темите и се радвам че съществува такова място където можем да разискваме теми по Библията, Църквата и Християнството.

Малко информация за мен:
На 33 години съм, повярвах и се покаях през '89. Вярвам и обичам Божието Слово, и с нетърпение очаквам да се срещна с моя Господ и Бог Исус Христос.

Въпреки че главно съм посещавал Евангелски Петдесятни събрания не се оприличавам с никоя деноминация, когато ме питат от коя църква си, отговарям от Църквата на Исус Христос.

За мен Божието Слово стои над това което ми се казва от амвона. Бог ме е научил да сравнявам и преценям това което се казва от амвона с Библията преди да го приема за истина.

Бъдете благословени,

Вое.

Valipeti

  • Допринасящ
  • *****
  • Posts: 343
  • Аз Съм именно това, което ви казах че Съм!
    • Приятели в Христа
Re: Мир вам!
« Reply #1 on: February 21, 2009, 10:25:18 AM »
Здравей!

Да ти кажа, че и аз също споделям твоите възгледи, повярвал съм същата година - преди 10 ноември, и по същия начин отговарям, ако някой ме пита за църквата ми. Просто за насърчение ти го казвам! :)
Небето и земята ще преминат, но Моите думи няма да преминат!

byFaith

  • Съпричастен
  • ****
  • Posts: 231
Re: Мир вам!
« Reply #2 on: February 21, 2009, 11:40:37 AM »
Добре дошъл, Вое.

Надявам се престоят ти в този форум да бъде за Божия прослава в църквата.

С интерес разгледах доста от темите и се радвам че съществува такова място където можем да разискваме теми по Библията, Църквата и Християнството.

Освен разискването на теми по Библията, Църквата и Християнството, този форум има и по-специфична насоченост, а именно "братско общение в тревожни времена". Препоръчвам ти да прочетеш тази тема:
    
Какво е по-различното в този форум?
http://www.fellowshipbg.org/index.php?topic=155.0

И един въпрос относно името ти: на кирилица ли е или на латиница, и какво означава?

Поздрави!
Кой ще възлезе на хълма Господен? И кой ще застане на Неговото свето място?
Оня, който е с чисти ръце и с непорочно сърце, Който не е предал на суета душата си, и не се е клел на лъжа.
Той ще приеме благословение от Господа, И правда от Бога на спасението си. (Псалом 24:3-5)

Boe

  • Новодошъл
  • *
  • Posts: 3
Re: Мир вам!
« Reply #3 on: February 21, 2009, 12:33:10 PM »
Препоръчвам ти да прочетеш тази тема:

Какво е по-различното в този форум?
http://www.fellowshipbg.org/index.php?topic=155.0

И един въпрос относно името ти: на кирилица ли е или на латиница, и какво означава?

Здравей byFaith,
Вое е на кирилица (на латиница ще се пише "Vое"). Със Вое започва името ми, и приятелите ми ме наричат така,  означава Воин.

Четейки долния текст от темата за насоченоста на форума голяма пречка ли ще е, че не живея в България?
Quote
"След това се казва - "братско общение". Общението не е нещо, което може да реализира своята истинска същност в Интернет. Ето защо целта на този форум е отвъд говоренето и писането по разни теми. Писанието и дискутирането по темите ще подпомогне за някакво частично опознаване, което има за цел да предизвика желание за по-задълбочени и сериозни контакти в реалния живот, за да може да се създадат Богоугодни връзки на братолюбие и съработничество."

Boe

  • Новодошъл
  • *
  • Posts: 3
Re: Мир вам!
« Reply #4 on: February 21, 2009, 12:37:58 PM »
Здравей!

Да ти кажа, че и аз също споделям твоите възгледи, повярвал съм същата година - преди 10 ноември, и по същия начин отговарям, ако някой ме пита за църквата ми. Просто за насърчение ти го казвам! :)

Здравей Valipeti,

Знаех си че ще има и други като мен:) Много се радвам!

Поздрави,

Вое

Watchman

  • Administrator
  • Слугуващ
  • *****
  • Posts: 3954
Re: Мир вам!
« Reply #5 on: February 21, 2009, 16:33:43 PM »
Quote
Четейки долния текст от темата за насоченоста на форума голяма пречка ли ще е, че не живея в България?

Преди всичко не е пречка на хора извън България да участват във форума. За останалото както Бог даде.

Добре дошъл във форума.
Ez 3:17  Son of man, I have made thee a watchman unto the house of Israel: therefore hear the word at my mouth, and give them warning from me.

Is 21:6  For thus hath the Lord said unto me, Go, set a watchman, let him declare what he seeth.