Author Topic: Представяне: MONK (Аврам)  (Read 24286 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Сара

  • Новодошъл
  • *
  • Posts: 32
Re: Представяне: MONK
« Reply #15 on: January 09, 2009, 09:47:22 AM »
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Сара

  • Новодошъл
  • *
  • Posts: 32
Re: Представяне: MONK
« Reply #16 on: January 09, 2009, 09:55:43 AM »
....да допуснем, че така нареченият МОНК и мой съпруг е приел скоро Исус Христос за свой Господ и Спасител и аз също желая да направя Исус свой Господ и мълчаливо наблюдавам как истинските божии деца приемат своя нов брат.......

Аврам

  • Новодошъл
  • *
  • Posts: 27
Re: Здравейте!
« Reply #17 on: January 09, 2009, 10:19:16 AM »
Здравей МОНК, за този сериал ли става въпрос:
http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%9C%D0%BE%D0%BD%D0%BA

Може ли да кажеш нещо повече за екшъна, какво е различен от другите екшъни, заради какво ти харесва итн, все пак се идентифицираш с филм и мисля че е много важно да споделиш повече, защо един човек наричащ се Божие дете, се идентифицира с екшън филм.
Здравей мак, особено приятно ми е да си говорим за имена и асоциации в християнски форум.
Ще ти отговоря на въпроса но когато ти ми отговориш защо един човек наричащ се Божие дете, се идентифицира с... мак - едно цвете от което се прави наркотик.
:)

Междувпрочем, хайде да не се занимаваме повече с глупости, а?

Gerard

  • Съпричастен
  • ****
  • Posts: 182
Re: Представяне: MONK
« Reply #18 on: January 09, 2009, 10:32:22 AM »
Имам усещането че МОНК и МОНКа са едно и също лице което разиграва театър. Предполагам че това е някой стар участник във форума който се е почувствал пренебрегнат или отблъснат, понеже тук на централна почит са Писанията (изглежда те са голям препъни камък за доста хора) и е решил да се регистрира за да всява смут.
Ecc 7:3  Sorrow is better than laughter: for by the sadness of the countenance the heart is made better.
Ecc 7:4  The heart of the wise is in the house of mourning; but the heart of fools is in the house of mirth.

Tihomir

  • Administrator
  • Слугуващ
  • *****
  • Posts: 2794
    • FellowshipBG
Re: Представяне: MONK
« Reply #19 on: January 09, 2009, 11:03:42 AM »
Всеки, който е решавал да се прави на интересен се е издавал сам.

Потребителят се е регистрирал от същия компютър преди време с друг ник, така че можем да очакваме от него всичко.


И отговори Исус и рече им: Не за това ли се заблуждавате, понеже не познавате писанията нито силата Божия?

Аврам

  • Новодошъл
  • *
  • Posts: 27
Re: Представяне: MONK
« Reply #20 on: January 09, 2009, 11:12:02 AM »
Имам усещането че МОНК и МОНКа са едно и също лице което разиграва театър. Предполагам че това е някой стар участник във форума който се е почувствал пренебрегнат или отблъснат, понеже тук на централна почит са Писанията (изглежда те са голям препъни камък за доста хора) и е решил да се регистрира за да всява смут.
Да, да - навярно съм таен агент под двойно прекритие :)
Ха сега добре заварили и благодаря за топлото братско посрещане!

johnny

  • Допринасящ
  • *****
  • Posts: 293
Re: Здравейте!
« Reply #21 on: January 09, 2009, 11:16:34 AM »
защо един човек наричащ се Божие дете, се идентифицира с... мак - едно цвете от което се прави наркотик.

Само да отбележа, че "мак" не идва от растението, както ти неправилно предположи, до като ти сам каза за себе си, от къде ти идва псевдонима.
Ако и да ме убие Той, аз ще Го чакам...

Аврам

  • Новодошъл
  • *
  • Posts: 27
Re: Представяне: MONK
« Reply #22 on: January 09, 2009, 11:28:18 AM »
Всеки, който е решавал да се прави на интересен се е издавал сам.

Потребителят се е регистрирал от същия компютър преди време с друг ник, така че можем да очакваме от него всичко.
"Всеки, който е решавал да се прави на интересен се е издавал сам."
Това е много точно казано! Според Библейската терминология: по плодовете му ще го познаете!

Незнам дали администратора има право да изнася лична информация като това колко пъти съм се регистрирал.

Преди повече от половин година се регистрирах като МОНК, но така и не се реших да взимам участие. Преди време бях забравил, че съм се регистрирал и се регистрирах пак под името - "niakoisi" (какво ли щяхте да кажете пък за това име...), но пак не се реших да взема участие. Онзи ден се реших и започнах да гледам участниците и тогава попаднах на МОНК и се сетих, че така се регистрирах първия път. Реших да използвам този ник, така че другия можеш да го изтриеш. Това е супер тайната около двойната ми регистрация.

А между другото - ако продължавате да се заяждате с името което съм си избрал според свободната ми воля, ще се принудя да се регистрирам трети път с друго име. Вече съм го измислил - само кажете и няма проблеми.

Tihomir

  • Administrator
  • Слугуващ
  • *****
  • Posts: 2794
    • FellowshipBG
Re: Представяне: MONK
« Reply #23 on: January 09, 2009, 11:30:12 AM »
Както решиш за добре.
И отговори Исус и рече им: Не за това ли се заблуждавате, понеже не познавате писанията нито силата Божия?

Сара

  • Новодошъл
  • *
  • Posts: 32
Re: Представяне: MONK
« Reply #24 on: January 09, 2009, 11:31:24 AM »
...жена съм и съм близо до съпруга си...и наблюдавам мълчаливо

IvanQS

  • Съпричастен
  • ****
  • Posts: 149
Re: Представяне: MONK
« Reply #25 on: January 09, 2009, 11:46:35 AM »
MONKa,
много мъдро от твоя страна,по добре да си мълчиш,защото ще стане шизофрения.
Псалми 91:14
Понеже той е положил в Мене любовта си, казва Господ, Затова ще го избавя; Ще го поставя в безопасност, защото е познал името Ми.

Watchman

  • Administrator
  • Слугуващ
  • *****
  • Posts: 3954
Re: Представяне: MONK
« Reply #26 on: January 09, 2009, 12:11:17 PM »
А между другото - ако продължавате да се заяждате с името което съм си избрал според свободната ми воля, ще се принудя да се регистрирам трети път с друго име. Вече съм го измислил - само кажете и няма проблеми.

Форума дава възможност за възстановяване на най-първата ти регистрация в случай, че си си забравил паролата. Също така позволява да се сменя екранното име, без да се сменя потребителя.

Регистрация на множествени акаунти от един и същ човек не се толерират, най-малкото защото това е форум за християни сред които многоличието не се толерира.

Що се отнася до името, което си си избрал със свободната си воля, ние имаме право със свободната си воля да се интересуваме от това с което се идентифицираш във форума, който е създаден със строго специфична цел.

За да не се отклони форума от тази си цел и да се превърне в нещо, което няма нищо общо с онова за което е създаден ние сме длъжни да изпитваме всеки новодошъл и да преценим (доколкото можем) дали този новодошъл се вписва или не в целите и смисъла на форума. И за да не допуснем грешка ние задаваме въпроси, за да си изясним неща, които поне на пръв поглед дават сигнал за потенциални проблеми с този потребител или директно свидетелстват, че потребителя не е наясно с целите на форума и има очаквания да го използва за други цели, или с други думи е сбъркал форума. Последното се случва често с оглед на това, че хората не са свикнали да четат правилата и основните насоки с които това място е обозначено.

На мен също ми се случва да пропусна да прочета нещо важно или прибързано да премина през важни инструкции - ето защо аз не бих бил прибързан да съдя някой в подобна ситуация.

Ето защо има представяне в което се дава възможност да се дискутират определени проблемни неща, да се напомни за целите и правилата на форума и да се изчистят недоразуменията доколкото е възможно.

И като се има предвид спецификата на форума - логично е че не всеки е подходящ участник и добре дошъл в него. Ние разбираме че това е малко неконвенционално отношение за публично достъпен форум и може да доведе до объркване на някои нови потребители, затова се и стараем да изясняваме нещата, както в зададените правила и специални теми пуснати за тази цел и налични ето тук, така и в темите за представяне, а още и в някои от другите теми, когато се даде повод за това.

Затова моя съвет е да се запознаеш подробно с това за какво става въпрос в този форум и да прецениш дали наистина искаш да участваш в него. Ако да, то бъди готов да понесеш бремето, което изграждането на подобни цели изисква от участниците.
Ez 3:17  Son of man, I have made thee a watchman unto the house of Israel: therefore hear the word at my mouth, and give them warning from me.

Is 21:6  For thus hath the Lord said unto me, Go, set a watchman, let him declare what he seeth.

ученик

  • Изгонен
  • Съпричастен
  • *
  • Posts: 147
Re: Здравейте!
« Reply #27 on: January 09, 2009, 12:47:52 PM »
........................
Ще ти отговоря на въпроса но когато ти ми отговориш защо един човек наричащ се Божие дете, се идентифицира с... мак - едно цвете от което се прави наркотик.
:)
Междувпрочем, хайде да не се занимаваме повече с глупости, а?

ха-ха-ха. това ми хареса, признавам.

Аврам

  • Новодошъл
  • *
  • Posts: 27
Re: Представяне: MONK
« Reply #28 on: January 09, 2009, 13:08:37 PM »
Нямам желание да си сменям ника или да се регистрирам наново, но ако е проблем за вас съм готов да го направя.
Странното е че съм посрещнат като човек който се "прави на интересен", "разиграва театър", нямащ "централна почит към Писанията", "всяващ смут" "шизофреник" и то само защото съм се кръстил МОНК! Интересно посрещане. Хайде вече да приключим с тази тема-театър - а?

Сара

  • Новодошъл
  • *
  • Posts: 32
Re: Представяне: MONK
« Reply #29 on: January 09, 2009, 13:33:17 PM »
Странно ли е съпругата да е толкова близо до съпруга си, че да са като едно? А не е ли казано, че са едно?