Author Topic: Представяне: chernobeleev  (Read 18653 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Tihomir

  • Administrator
  • Слугуващ
  • *****
  • Posts: 2794
    • FellowshipBG
Re: Представяне: chernobeleev
« Reply #15 on: January 24, 2009, 22:15:35 PM »
chernobeleev,

Виждам, че този форум не ти е "интересен". Ти също не представляваш интерес за нас, съдейки по това, което пишеш.

Смятам, че е най-добре да напуснеш този форум и да пишеш там, където намериш свои съмишленици.

Този форум не е за теб и ти не си за този форум.
И отговори Исус и рече им: Не за това ли се заблуждавате, понеже не познавате писанията нито силата Божия?

todorkunchev

  • Новодошъл
  • *
  • Posts: 28
Re: Представяне: chernobeleev
« Reply #16 on: April 19, 2009, 17:22:49 PM »
редакция: Съобщенията по-долу бяха започнати оттук

под завет,нз завет.нз сянка и прочие това имах впредвид Тихомирчо,ако си взел кръста ХРИСТОВ НЕ ЗА 30 СРЕБЪРНИКА или паница леща носиго подобаващо,защото все пак става думса за ИСУС ХРИСТОС,омотан в съдийската си тога,ти така и не се усети колко в представянето на Чернобелеев се изложи , както ти подсказах -аз съм духовният му баща т.е.Чернобелеев е тодоркунчев който въпреки че убиха детето му в загреб въпреки младостта и знанията и културата и си остана на 22 години,и аз си обещавяам пред моето дете ПОЛИНА че няма да позволя каквото и да ми струва  някой да поставя бариери ,калъпи ,нежно да реже крилца и прочие. аз ти пожелавам  Господ да осияе лицето ти в истината и за истината ,защото искрено се надявам че с твойте познания и любов към Библията и ако добавиш малко човещинка която сигурно я имаш ама тази власт и канона на който служиш....,но извини ме ако можеш и ХРИСТОС ВОЗСКРЕСЕ!,

Tihomir

  • Administrator
  • Слугуващ
  • *****
  • Posts: 2794
    • FellowshipBG
Re: Представяне: chernobeleev
« Reply #17 on: April 19, 2009, 17:28:07 PM »
Преди да започна да отивам в теми, в които ти скачаш (незнайно защо), искам да видя  какви бяха "аргументираните въпроси", на които толкова държеше. Звучеше така, сякаш е свързано с темата. Ако става въпрос за нещо друго пиши във вече съществуваща такава (като примерно представянето на Чернобелеев).

Първо да изясним този въпрос, тъй като така остава като клевета.




И отговори Исус и рече им: Не за това ли се заблуждавате, понеже не познавате писанията нито силата Божия?

todorkunchev

  • Новодошъл
  • *
  • Posts: 28
Re: Представяне: chernobeleev
« Reply #18 on: April 19, 2009, 17:48:41 PM »
върни се във времето когато гонеше Чернобелеев .ти обяви за безбожници маса автори,някой от които май не сме чели.,.май имаше въпроси накоито ти просто не отговори по най добрият начин,абе направо си избяга сега,днес е момента в който преди да е запял петела да се извиниш нз чернобелеев,менеме забрави,но просто дай пример за и на тези които все още ти вярват

Tihomir

  • Administrator
  • Слугуващ
  • *****
  • Posts: 2794
    • FellowshipBG
Re: Представяне: chernobeleev
« Reply #19 on: April 19, 2009, 17:52:31 PM »
Оскар Уайлд, Майка Тереза?

За какво да се извинявам? За това, че съм съгласен с това, че човек, който не вярва в Христос, Словото го нарича осъден и нечестив?

И отново не стана ясно кои са аргументираните въпроси, todorkunchev (или chernobeleev?). Вече за втори път те питам кои са.

Застани като мъж и не пиши отвлечени неща, а посочи това, на което толкова наблягаше.

Като ти гледам начина на размишления, явно много си сбъркал в преценката към мен и изобщо към форума. Ако мислиш, че пиша, за да си събирам хора, които ми вярват, това е доста сериозна клевета отново, за което трябва да посочиш къде аз казвам такова нещо.

Ако се извинявам тук, за да угаждам на хората, то аз отново бих бил за окайване, тъй като не бих се стремял да угаждам на Бога, а на човеците.

Каква е библейската причина, според която, искаш да се извинявам, тъй като причините, които ти спомена са далеч от Словото?

Но първо посочи въпросите, на които толкова искаше да бъде отговорено.


И отговори Исус и рече им: Не за това ли се заблуждавате, понеже не познавате писанията нито силата Божия?

IvanQS

  • Съпричастен
  • ****
  • Posts: 149
Re: Представяне: chernobeleev
« Reply #20 on: April 19, 2009, 18:20:29 PM »
todorkunchev ,chernobeleev и двамата сте като две капки боза.

Quote
както ти подсказах -аз съм духовният му баща т.е.Чернобелеев е тодоркунчев

Кой кого е учил не зная,но и двамата имате една и съща дарба -да говорите несвързано и без фокус .

Раздвояването на личността ти се отдава ,но не не се упражнявай тук моля.
Псалми 91:14
Понеже той е положил в Мене любовта си, казва Господ, Затова ще го избавя; Ще го поставя в безопасност, защото е познал името Ми.

todorkunchev

  • Новодошъл
  • *
  • Posts: 28
Re: Представяне: chernobeleev
« Reply #21 on: April 20, 2009, 17:43:45 PM »
Драги Иванкускускус,както си с кактуси пак не си кактоси,,пий една боза може и втора нямам нищо против да ти поръчам и трета но ще получиш дрисък,защото за да получиш раздвояване на личността трябва да имаш в наличност поне една личност,и съмнявам се като бъркаш в чужди джобове  впрочем думата е какво ще хванеш ако са съдрани джобовете..обаче бъди упорит що е време пред тебе е...жалко че се извиних на хората и се избозаджийних..ама бозаджийска ми работа...язък

IvanQS

  • Съпричастен
  • ****
  • Posts: 149
Re: Представяне: chernobeleev
« Reply #22 on: April 21, 2009, 00:07:51 AM »
Както е видно ,проблема е ясен и за мен случая е приключен.

Нямам повече въпроси към todorkunchev.
Псалми 91:14
Понеже той е положил в Мене любовта си, казва Господ, Затова ще го избавя; Ще го поставя в безопасност, защото е познал името Ми.