Author Topic: Избирането на Барак Обама за президент на САЩ  (Read 25158 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Watchman

  • Administrator
  • Слугуващ
  • *****
  • Posts: 3954
Те господарите и на БО и на ББ са в Европа, така, че какво си говорят там няма никакво значение. За нас е по-важно да застанем много сериозно срещу плановете на нечестивите, като викаме към Бога денем и нощем според както ни учи цар Давид, който преживял много заговори на нечестивите против него и против Божият народ:

Пс.94:16 Кой ще стане за мене против злодейците Кой ще стане с мене против ония които вършат беззаконие?
Пс.94:17  Ако не беше ми помогнал Господ, Душата ми без малко би се преселила в мълчанието.
Пс.94:18  Когато казах: Подхлъзва се ногата ми, Тогава, Господи, Твоята милост ме подпря.
Пс.94:19  Всред множеството грижи на сърцето ми Твоите утешения веселят душата ми.
Пс.94:20  Ще има ли съобщение с Тебе седалището на беззаконието, Което е хитро да върши зло чрез закон?
Пс.94:21  Те се опълчват против душата на праведния И осъждат невинна кръв.
Пс.94:22  Но Господ е високата моя кула, И Бог мой е канара, при която прибягвам.
Пс.94:23  Той ще обърне върху тях собственото им беззаконие, И ще ги отсече в нечестието им; Господ нашият Бог ще ги отсече.
Ez 3:17  Son of man, I have made thee a watchman unto the house of Israel: therefore hear the word at my mouth, and give them warning from me.

Is 21:6  For thus hath the Lord said unto me, Go, set a watchman, let him declare what he seeth.

Petio

  • Общителен
  • ***
  • Posts: 125
 Чии пари стоят зад него ? Това са интересите които той ще защитава като президент. Сам той нищо не може да направи.

small axe

  • Слугуващ
  • *******
  • Posts: 972
 В Сащ вече  започнаха да им прибират оръжията. Беше неизбежно. Но няма да успеят, само малко ще ги намалят, каубоите не са свикнали без револвер и ще се гърмят явно..

http://www.dnevnik.bg/sviat/2013/01/15/1984596_nju_iork_prie_purviia_zakon_za_po-strog_kontrol_na/

pironka

  • Съпричастен
  • ****
  • Posts: 157
 Никой не прибира оръжията в щатите.
Съгласили са се в щата Ню Йорк ( не в останалите 49 щата)  да вземат пакет за  по-строг закон. Това не е означава, че закона е взет. Тепърва ще мислят в сената на Ню Йорк какво ще правят. Но не могат да вземат оръжията при положение, че в Конституцията на САЩ- притежаването на оръжие е основно право- Second Amendment. Трябва да се промени Конституцията.
 Обама също е направил такова предложение да се покара по-строг закон за всички щати. И самото му предложение струвало 500 милиона долара -няма грешка. Общо взето предложението е "козметично"- вместо 10 патрона ще имаш право днес да си купиш 7.
Tова са политически игри и данъкоплатците плащат за това.