Author Topic: HPV ваксина. Gardasil.  (Read 33500 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

evangelista1962

  • Допринасящ
  • *****
  • Posts: 245
Re: HPV ваксина. Gardasil.
« Reply #15 on: March 12, 2009, 22:09:03 PM »
Не виждам вие да сте завършили докторат идеята ми беше че много доктори не им пука дали е ефикасна ваксината а просто искат да и преберат парите.

Tihomir

  • Administrator
  • Слугуващ
  • *****
  • Posts: 2794
    • FellowshipBG
Re: HPV ваксина. Gardasil.
« Reply #16 on: March 12, 2009, 22:37:19 PM »
Точно затова не е нужно да си завършил докторат, за да го разбереш това.
И отговори Исус и рече им: Не за това ли се заблуждавате, понеже не познавате писанията нито силата Божия?

byFaith

  • Съпричастен
  • ****
  • Posts: 231
Re: HPV ваксина. Gardasil.
« Reply #17 on: March 08, 2012, 14:02:32 PM »
Ето тука има много информация за въпросната ваксина, която вече не е новост (на английски език):

http://www.naturalnews.com/Gardasil.html

Не е изненадващо, че освен смърт в някои случаи, ваксината се свързва и с мъртвородени бебета и помятания повече от всички други ваксини.

Наскоро в щата Калифорния са приели закон, според който, веднъж навършили 12 години, децата имат право да бъдат ваксинирани, без съгласието или дори информирането на родилите им, стига те да изявят желание да се ваксинират.

В Аржентина пък са направили ваксината задължителна за всички 11-годишни момичета. Даже жената-президент на страната, Кристина Фернандез, при представянето на въпросната ваксина на конференция през януари прави голям гаф (предполагам несъзнателно), казвайки че с разпространието на ваксината безплатно това, което ще постигнат е, че "с времето хиляди жени ще изгубят живота си". Това убягва на повечето от слушателите.
Кой ще възлезе на хълма Господен? И кой ще застане на Неговото свето място?
Оня, който е с чисти ръце и с непорочно сърце, Който не е предал на суета душата си, и не се е клел на лъжа.
Той ще приеме благословение от Господа, И правда от Бога на спасението си. (Псалом 24:3-5)

small axe

  • Слугуващ
  • *******
  • Posts: 972
Re: HPV ваксина. Gardasil.
« Reply #18 on: March 08, 2012, 18:13:03 PM »
Quote
Даже жената-президент на страната, Кристина Фернандез, при представянето на въпросната ваксина на конференция през януари прави голям гаф (предполагам несъзнателно), казвайки че с разпространието на ваксината безплатно това, което ще постигнат е, че "след известно хиляди жени ще изгубят живота си". Това убягва на повечето от слушателите.

ако приемем това за вярно, тогава как си го обяснявате? Отдавна съм се чудил на това, защо хора което са вътре в нещата с намаляването на населението, някак си сякаш несъзнателно изпускат информация за пъклените си планове? Защо им трябва да го правят, ако наистина е факт, да кажем, горното изтърване на въпросната госпожа? Чувам от разни места, че и Бил Гейтс имал подобни изказвания на някаква конференция относно намалението на хората по света чрез ваксини.

Tihomir

  • Administrator
  • Слугуващ
  • *****
  • Posts: 2794
    • FellowshipBG
Re: HPV ваксина. Gardasil.
« Reply #19 on: March 08, 2012, 18:50:39 PM »
Ето видеото, където Бил Гейтс казва това:
http://www.youtube.com/watch?v=ET0UAdzQkpQ

А това, че понякога "изтича" информация е и с цел да парализира тези, които са разумни и да им внуши, че нямало къде да бягат.
И отговори Исус и рече им: Не за това ли се заблуждавате, понеже не познавате писанията нито силата Божия?

byFaith

  • Съпричастен
  • ****
  • Posts: 231
Re: HPV ваксина. Gardasil.
« Reply #20 on: March 08, 2012, 22:29:11 PM »
ако наистина е факт, да кажем, горното изтърване на въпросната госпожа

Ето линк към въпросното изказване (със субтитри на английски, за тези, които не разбират испански):

http://www.youtube.com/watch?v=ecoqmWJ2u84&fb_source=message

Тези хора живеят двойствен живот и нищо чудно, че се получават подобни издънки. Човек не е създаден постоянно да мисли едно, а да говори друго. Освен това, и зло да вършиш, и добро да вършиш, трябва да си внимателен.
Кой ще възлезе на хълма Господен? И кой ще застане на Неговото свето място?
Оня, който е с чисти ръце и с непорочно сърце, Който не е предал на суета душата си, и не се е клел на лъжа.
Той ще приеме благословение от Господа, И правда от Бога на спасението си. (Псалом 24:3-5)

Watchman

  • Administrator
  • Слугуващ
  • *****
  • Posts: 3954
Re: HPV ваксина. Gardasil.
« Reply #21 on: March 09, 2012, 11:04:28 AM »
Quote
Отдавна съм се чудил на това, защо хора което са вътре в нещата с намаляването на населението, някак си сякаш несъзнателно изпускат информация за пъклените си планове? Защо им трябва да го правят, ако наистина е факт, да кажем, горното изтърване на въпросната госпожа?

Изтичането на информация е масирано и според мен целенасочено. Дейвид Рокфелер във своята биографична книга признава в прав текст, че участва в таен заговор за съставяне на глобално правителство противно на интересите на народите и конкретно на интересите на САЩ. Това не е просто "изпускане" на езика.

Според мен се готви доста по-различен сценарий от очакваното. Измамата, която е подготвена е многопластова и аз съм на мнение,че може да се очаква едно демонстративно поражение на Новия Световен Ред и хората по целия свят да се зарадват на "победата" над злото, над злите ("евреи") които управляват света и точно това да бъде платформата на която да се възцари Антихриста.
Ez 3:17  Son of man, I have made thee a watchman unto the house of Israel: therefore hear the word at my mouth, and give them warning from me.

Is 21:6  For thus hath the Lord said unto me, Go, set a watchman, let him declare what he seeth.

small axe

  • Слугуващ
  • *******
  • Posts: 972
Re: HPV ваксина. Gardasil.
« Reply #22 on: March 09, 2012, 11:18:41 AM »
И аз така мисля, че гласят вероятно нещо друго.
 Нямам как съзнателно да изпускаш така важна и уличаваща те информация, това е почти невъзможно и то толкова пъти. Първо те знаят, че изпускайки тази информация, нищо няма да им се случи, но по важното е, че ще предадат определени внушения на аудиторията, както горе някой каза, един път за неминуемост и неизбежност на събитията и втори път за разкриване на "виновните". Сетне, както Уочман писа, тези виновни, ще бъдат жертвани, за да бъде злото "фиктивно" победено и така ще се отвори път за истинската измама, "спасителят" който " ще отърве" човечеството от този пъклен нов ред и ще го замени със истинският пъклен ред, който ред Господ ще унищожи при явлението си.

Има вероятност голяма да е такава грубата постановка, иначе не виждам смисъл от разкриване на плана, освен ако истинският план не изисква такова разкриване.

Има един човек, Сидни Уилямс, гледал съм някои негови клипове в нета, та той е бил някакъв пастор в Аляска, именно при тези на върхови позиции /поне така свидетелства/ в масонството и това което са му съобщавали е поразително и точно като събития, които са планирани и извършени /кулите близнаци например, войната в ирак и афганистан и тн./ Именно такова разкриване е неприемливо и подозрително, понеже те са наясно, че той ще си отвори устата и ще съобщи на хората, защото човекът изглежда свастен и вероятно са решили да го използват за целите си.

Ключовата година, според думите му, година в която всичко ще се измени и светът няма да е същият е именно 2012 г. / дали е така, не кавам, казвам какво говори човекът и свидетелства, нещата не са свързани с маите и тн, нито с край на света, но с нещо невиждано и нечувано, но какво е това нещо, не казва, поне аз на чух, ако някой разбере да каже. Предполагам че ще е нещо с въпросните извънземни, които са демони, така мисля ще е , ако въобще е тази 2012 г събитието, като не се изключва и преди това мащабна война в близкият изток/
Всичко това са все още на ниво спекулации, но нещата които започват да се оформят като факти стават вече доста явни. Така или иначе е факт, че измамата е многопластова и изключително хитра и с човешката ни логика не ще можем да я видим в цялост, Писанията, обаче дават необходимото и общите положения за да не сме в неведение.

специално за видеото относно изказването на Гейтс, ми се ще цялото видео да видя, понеже ми се струват думите му извън контекст извадени. Но не намирам нищо повече в нета от това изказване. Но дори и да е вън от контекста и да не е имал предвид намалявени на населението, има доста други хора които разкриват плановете  на новият ред съвсем целенасочено и странно необосновано като мотиви.

Watchman

  • Administrator
  • Слугуващ
  • *****
  • Posts: 3954
Re: HPV ваксина. Gardasil.
« Reply #23 on: March 09, 2012, 12:49:28 PM »
Quote
специално за видеото относно изказването на Гейтс, ми се ще цялото видео да видя, понеже ми се струват думите му извън контекст извадени. Но не намирам нищо повече в нета от това изказване. Но дори и да е вън от контекста и да не е имал предвид намалявени на населението, има доста други хора които разкриват плановете  на новият ред съвсем целенасочено и странно необосновано като мотиви.

Аз съм гледал цялата реч, Гейтс си казва всичко това именно в контекста на намаляване на населението с оправданието за редуциране на въглеродните емисии. Подтекста беше, или по-точно презумпцията на Гейтс беше, че семействата в бедните страни имали повече деца защото много от децата им умирали. Но ако чрез ваксините по-малко деца почнат да умират - тези семейства няма да имат мотив да имат толкова много деца. Само дето подобна логика е абсурдна и той го знае. Ако наистина по-малко деца умират това ще доведе до увеличение на населението, не до намалянето му и няма никаква гаранция, че родителите ще искат да имат по-малко деца.
Ez 3:17  Son of man, I have made thee a watchman unto the house of Israel: therefore hear the word at my mouth, and give them warning from me.

Is 21:6  For thus hath the Lord said unto me, Go, set a watchman, let him declare what he seeth.

mak

  • Administrator
  • Служещ
  • *****
  • Posts: 655
    • http://www.fellowshipbg.org
Re: HPV ваксина. Gardasil.
« Reply #24 on: April 24, 2012, 23:09:03 PM »
Ваксинират 30 хиляди момичета срещу рак на маточната шийка

Около 30 хиляди 12-годишни момичета ще могат да се ваксинират изцяло или частично за сметка на държавата срещу вируса, който причинява рак на маточната шийка.

...

Източник: http://news.ibox.bg/news/id_1313279408
"Той ти е показал, човече, що е доброто; И какво иска Господ от тебе, Освен да вършиш праведното, да обичаш милост, И да ходиш смирено със своя Бог? " Михей 6:8

mak

  • Administrator
  • Служещ
  • *****
  • Posts: 655
    • http://www.fellowshipbg.org
"Той ти е показал, човече, що е доброто; И какво иска Господ от тебе, Освен да вършиш праведното, да обичаш милост, И да ходиш смирено със своя Бог? " Михей 6:8