Author Topic: Има ли извънземни?  (Read 7031 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Kristiana

  • Съпричастен
  • ****
  • Posts: 213
Има ли извънземни?
« on: August 01, 2008, 15:26:02 PM »
Извинете,че въпроса ми не е по темата,но не исках да започвам нова тема,защото смятам че е ненужно ,заради такъв въпрос.
Незнам дали този въпрос ще бъде най-тъпия ,който съм задавала не само в този форум,но и в живота си,но тъй като аз не вярвам в извънземни и смятам,че на хората им се насажда мисълта за тях,с цел заблуда,бих искала да попитам: Защо се говори толкова много за извънземни и има ли някаква истина в цялата тази история за извънземни? Пак казвам,че не вярвам в това,но ми омръзна да чета за тях на най различни места в нета,все пак от къде се взе тази идея и защо има хора,които казват че са преживявали срещи с извънземни? Нечисти духове ли им са се явявали или е било някаква тяхна измислица или са били платени да говорят така?

Watchman

  • Administrator
  • Слугуващ
  • *****
  • Posts: 3954
Има ли извънземни?
« Reply #1 on: August 02, 2008, 04:31:20 AM »
Въпроса който задаваш е за своя собствена тема, затова ще го отделя в такава.

Термина "извън земен" обозначава същества чийто произход не е от земята. Т.е те не са създадени или родени на земята.

В този смисъл всички Божии и паднали ангели са извънземни, защото те не са създадени, нито родени на земята. Те идват от други обиталища. Бог също е извънземен, Неговия произход не е земен.

Падналите ангели от своя страна обитават поднебесната или второто небе, което ние наричаме космос. Знае се също, че те са почитатели на дървото за познаване на добро и зло, т.е те са предадени да изследват и търсят знание, което включва разработка на всякакви технологии.

Има информация, че определени земни кръгове и правителства са разработили технологии и оборудване (не без помощта на падналите ангели), които се пазят в тайна и поради тази причина за незапознатите изглеждат "извънземни".

С други думи накратко аз бих отговорил на твоя въпрос така:

В някои от случаите така наречените срещи с извънземни може да са сблъсък с технологии на падналите ангели, а в други случаи с технологии на правителствата в сянка. И разбира се има случаи които са плод на болен мозък, но те са по-рядко срещания случай.
Ez 3:17  Son of man, I have made thee a watchman unto the house of Israel: therefore hear the word at my mouth, and give them warning from me.

Is 21:6  For thus hath the Lord said unto me, Go, set a watchman, let him declare what he seeth.