Author Topic: Позволено ли е на християните да ходят на срещи?  (Read 23486 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Todor

  • Съпричастен
  • ****
  • Posts: 173
...Искам да подчертая,че съм наясно с максимата на сатанистите която гласи : Прави това което искаш,това което харесваш!.Това е което правя аз.Не съм сатанист и не му се кланя,както го правят неговите поклоници.НО докато пиша по темата пред мен седи кутя с играта Diablo 2....
Изключително трудно е да се живее,когато сърцето ти е разделено на два отбора.И няма праведен съдия,който да отсъди справедливо.Докато съдията в съдебната зала(сърцето на човека) е корумпиран с всевъзможни страсти и копнежи,духа е в пълна немощ и страдание раздирано от глад за Бога.И неговия глас не се чува в съдебната зала.
d_p_m_bg, повдигаш доста важни теми в поста си, които мисля ще е полезно за всички да бъдат обсъдени. Не би ли искал да се включиш по-насериозно във форума? Започни с представянето си тук и нека поговорим за тези неща(в отделна тема или теми), ако наистина се интересуваш...

П.П. Извинявам се за офтопика.

evangelista1962

  • Допринасящ
  • *****
  • Posts: 245
Като чета някой изказвания чак ме е срам .Защо ли ами защото всеки говоро как трябвало да бъде или едно време родителите вземали или решавали вместо децата си да така е .АЗ ПИТАМ Е ЛИ НЯКОЙ ЩЕ ДРЪЗНЕ ДА СЕ ОЖЕНИ ТАКА Да няма правилно поучение в църквите но каквода правяттези млади през това време ние може още 10 15 години да си чешем езицитено.Н ОТЕ НЕМОГАТ ДА ЧАКАТ ГОДИНИТЕ СИ ОТИВАТ.Аз бих препоръчал на млади братя и сести преди да тръгнат на каквито и да е срещи да проверят мотивите си пред Господ и да знаят това което е позволено преди брака от словото и да намерят по възрасни братя и сестри с който имат доверие да споделят срещите си и просто те да са им като коректив.