Author Topic: Мобилните телефони!  (Read 7283 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

The Disciple

  • Съпричастен
  • ****
  • Posts: 219
  • !Мълчанието е съучастие в престъплението!
Мобилните телефони!
« on: December 29, 2010, 22:07:20 PM »


      Има  ли някои  инфомация  дали честата употребата  на  мобилен  телефон  е  канцерогенен  фактор / може  да  прредизвика   РАК/.?
"Преди  всичко  се  пазете  от  Фарисеиския   квас,    които  е  лицемерие!"
          Исус -. Ев  Лука  12:1 стих
   "Mразя, презирам фестивалите ви и няма да благоволя в тържествените ви събрания...отмахнете от мен шума на песните си...НО НЕКА ТЕЧЕ ПРАВОСЪДИЕТО КАТО ПОТОК, ПРАВДАТА КАТО ВЕЧЕН ИЗВО

Watchman

  • Administrator
  • Слугуващ
  • *****
  • Posts: 3953
Re: Мобилните телефони!
« Reply #1 on: December 29, 2010, 23:11:51 PM »
Може да предизвика. Продава се едни шитове под формата на стикери за телефона. Наскоро си взех такива и вече не ме боли така главата като говоря по-дълго. Сложил съм такива и на безжичния рутер.
Ez 3:17  Son of man, I have made thee a watchman unto the house of Israel: therefore hear the word at my mouth, and give them warning from me.

Is 21:6  For thus hath the Lord said unto me, Go, set a watchman, let him declare what he seeth.

Прашинка

  • Посещаващ
  • **
  • Posts: 71
Re: Мобилните телефони!
« Reply #2 on: December 30, 2010, 11:30:02 AM »
  А къде, може да се закупи това и дали има ментета, за да не се объркаме?И изобщо може ли малко подробна информация. Винаги съм си мислила , че тия стикери са ала-бала, но като гледам , че сериозни хора ги ползват , се замислям дали да не си сложим и ние у дома. Телефоните винаги са ме притеснявали много. Работата на мъжа ми е свързана с много разговори по телефона и има често силно главоболие. Крайно време е нещо да предприемем в тази насока.

Tihomir

  • Administrator
  • Слугуващ
  • *****
  • Posts: 2794
    • FellowshipBG
Re: Мобилните телефони!
« Reply #3 on: December 30, 2010, 12:52:17 PM »
Съпругата ми имаше главоболия преди време и стана така, че 1 месец беше без работещ телефон и нямаше проблеми. Оттогава телефонните разговори намаляха като време и нещата се промениха здравословно изключително много.

Друг вариант е да говорите чрез компютъра си по IP-базирани телефонни линии (в случай, че имате възможност да използвате преносим компютър).

И отговори Исус и рече им: Не за това ли се заблуждавате, понеже не познавате писанията нито силата Божия?