Author Topic: Представяне: Valipeti  (Read 5829 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Valipeti

  • Допринасящ
  • *****
  • Posts: 343
  • Аз Съм именно това, което ви казах че Съм!
    • Приятели в Христа
Представяне: Valipeti
« on: May 16, 2008, 22:23:25 PM »
Аз съм Валентин, мъж от Пловдив. Господ ме срещна и ми се откри през лятото на 1989г. Повярвах в Него и това промени коренно живота ми. Цялата ми ценностна система се промени, заедно с мирогледа и започнах да обичам истински ценните неща, а да мразя и се срамувам от начина си на живот в греховете. Когато повярвах, повече не исках да лъжа, мамя, намразих прелюбодейството, блудството, лицемерието, глупостта и още...доста неща, които библията нарича грях. Изведнъж пожелах и заживях един нов, различен живот, което моментално се отрази на взаимоотношенията ми с всички хора близки и не толкова, които ме познаваха. Изведнъж пред тях се появи един нов Валентин, който някои не приеха изобщо, други приеха с насмешка, други с враждебност, а най-малко повярваха чрез това. Да бъде слава на Добрия Бог! Та това е засега - да не ви утегчавам повече.
Небето и земята ще преминат, но Моите думи няма да преминат!

Tihomir

  • Administrator
  • Слугуващ
  • *****
  • Posts: 2794
    • FellowshipBG
Re: Представяне: Valipeti
« Reply #1 on: May 16, 2008, 23:25:46 PM »
Оценявам старанието.
И отговори Исус и рече им: Не за това ли се заблуждавате, понеже не познавате писанията нито силата Божия?

Joyssie

  • Посещаващ
  • **
  • Posts: 48
Re: Представяне: Valipeti
« Reply #2 on: May 16, 2008, 23:44:21 PM »
Добре дошъл, Valipeti!

(Offtopic)
Надявам се да няма чести дразги и гордост в този форум (както съм забелязала не веднъж).
В Последни времена сме и трябва да се обичаме взаимно като тяло Христово и да си носим един на дуги слабостите. Защото ако ние помежду си се хапем и се надпреварваме кой повече камъни ще хвърли по отсрещния брат/сестра (понеже не бил на нашето висшо духовно ниво), то как ще устоим в битката ни срещу общия ни Враг!?
(Край на offtopica)

Watchman

  • Administrator
  • Слугуващ
  • *****
  • Posts: 3954
Re: Представяне: Valipeti
« Reply #3 on: May 17, 2008, 04:15:21 AM »
Добре дошъл адаш! Надяваме се да разбереш фундаментите и целите на този форум, за да бъде взаимна ползата от твоето участие в него.

Ние внимаваме да бъдем верни на поверения ни мандат и приветстваме всеки светия, който би разбрал и застанал рамо до рамо с останалите светии в онова, което Бог призовава народа си в Последните времена.
Ez 3:17  Son of man, I have made thee a watchman unto the house of Israel: therefore hear the word at my mouth, and give them warning from me.

Is 21:6  For thus hath the Lord said unto me, Go, set a watchman, let him declare what he seeth.

mak

  • Administrator
  • Служещ
  • *****
  • Posts: 655
    • http://www.fellowshipbg.org
Re: Представяне: Valipeti
« Reply #4 on: May 17, 2008, 04:34:30 AM »
Добре дошъл.
"Той ти е показал, човече, що е доброто; И какво иска Господ от тебе, Освен да вършиш праведното, да обичаш милост, И да ходиш смирено със своя Бог? " Михей 6:8