Author Topic: Представяне: Toplo_Sarce  (Read 5315 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Toplo_sarce

  • Новодошъл
  • *
  • Posts: 13
Представяне: Toplo_Sarce
« on: April 19, 2008, 19:13:58 PM »
 Привет на всички тук,
Не съм много по представянията, но общо взето съм млад човек, повярвах 13 годишен и от тогава в живота ми се случват непрестанно чудеса. Полусгоден, напълно зает ;) ... Ако това интересува някого. Полу защото не сме определили дата за сватбата...
Обичам задълбочените разсъждения и дискусии. Имам голям опит в мисионирането, но по- малък в теологията. От доста време се опитвам да убедя някои мои познати в несъстоятелността на "тъжното грабване преди скръбта" и тук забелязах съмишленици и току виж съм се включил по темата ... :) . Иначе съм изключително ангажиран напоследък, налага се да прехвърчам през няколко държави и нямам постоянен net на разположение, за кирилица да не говорим. Надявам се администраторите да промислят нещо по въпроса, понеже и linuxа ми също не е кирилициран... ( Моля ако кирилицацията ми не е точна просто да ме разберете и да бъдете търпеливи с мен :) )
Ще се радвам да се запозная с много от вас, прочетох доста от писанията в форума и вече съм положително впечатлен ...
общо взето е това :) ...

 

Tihomir

  • Administrator
  • Слугуващ
  • *****
  • Posts: 2794
    • FellowshipBG
Re: Toplo_Sarce
« Reply #1 on: April 19, 2008, 23:06:02 PM »
Добре дошъл във форума.

Благодаря, че си отделил време да се представиш.

Относно кирилизацията на Linux-a ти - ако си с KDE е много лесно. Отваряш си Desktop Management и там има Personal & Accessibility, после има Keyboard Layouts. Там си добавяш български keyboard layout, който ти пасва - BSD или фонетичен.

Иначе по български сайтове има безплатни конвертори от латиница в кирилица. С кратко търсене открих това:
http://forum.abv.bg/abv/lat2cyr.php


И отговори Исус и рече им: Не за това ли се заблуждавате, понеже не познавате писанията нито силата Божия?