Author Topic: Икономически крах на САЩ и световна криза. Бягайте от градовете!  (Read 213196 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Watchman

  • Administrator
  • Слугуващ
  • *****
  • Posts: 3954
Quote
После какво се прави знаеш ли. Аз знам.

Здравей jemo,

Ще се радвам да чуя повече подробности относно това, което знаеш по въпроса.
Ez 3:17  Son of man, I have made thee a watchman unto the house of Israel: therefore hear the word at my mouth, and give them warning from me.

Is 21:6  For thus hath the Lord said unto me, Go, set a watchman, let him declare what he seeth.

jemo

  • Посещаващ
  • **
  • Posts: 46
Много е просто. Описано е в Деян.2 и 4гл. и на др. места. Не е ново учение. Създава се община. Може би трябва отделен топик за това. Не е необходимо мн. говорене. Исус идва МН. СКОРО. Дневният ред е мн. наситен за септември. Преди Исус идва белега на звяра! Затова като мъдрите девици трябва да се подготвим.
Без живот в община не може се скъса с егоизма, гмо, отровите в храната и водата. Разбери че когато човек излезе от содом той е неподготвен за новите условия. Трябва му помощ. Тук се явява общината.
Пръскането е главно в градовете.
Заключване по апартаментите и егоизма никога няма да умре!
Това е и апелът ми към всички мислещи християни колкото и малко да са.

mak

  • Administrator
  • Служещ
  • *****
  • Posts: 655
    • http://www.fellowshipbg.org
Jemo, ние сме говорили на дълго и широко за тези неща в няколко теми. По-добре е да отделиш време и да прочетеш внимателно темите в които сме говорили и след това да се включиш в дискусиите. Така ще е повече полезно за теб да видиш позицията на пишещите и повече ползотворно ще е твоето включване.
"Той ти е показал, човече, що е доброто; И какво иска Господ от тебе, Освен да вършиш праведното, да обичаш милост, И да ходиш смирено със своя Бог? " Михей 6:8

Watchman

  • Administrator
  • Слугуващ
  • *****
  • Posts: 3954
Да, както спомена и mak ние сме писали не малко във форума за живота в общност, но в България са малцина хората, които са готови на такава стъпка.

Аз от 7 години съм излязал от града и работим усилено за създаване на общност, но цената, която трябва да се плати за да се присъединят хората към общността идва твърде висока за мнозина и те предпочитат своя собствен комфорт, било то физически или душевен.

Ще се радвам да чуя ти самия докъде си стигнал в излизането и създаването на общност.
Ez 3:17  Son of man, I have made thee a watchman unto the house of Israel: therefore hear the word at my mouth, and give them warning from me.

Is 21:6  For thus hath the Lord said unto me, Go, set a watchman, let him declare what he seeth.

jemo

  • Посещаващ
  • **
  • Posts: 46
Споменах в някои други постове подробности. Много се радвам че и ти си излязъл!
Ние аз и жена ми която е сестра в Господа сме излезли от ~16г. Имаме мн. примери най-вече в US за такива общини. В момента сме край Варна. Имаме градина. Разходите са ни малко. Трябва да сме готови да живеем без пари. Имаме къща в Пернишко но там е полупланинсо и по-студено. Имаме ток но сме готови за off the greed.
Говориш за висока цена. За нас тя не е. Бог ни е дал вяра за това и ни е просто песен. Щом се стремиш да създадеш община ние сме готови. Можеш да дойдеш при нас или ние при теб ако разбира се желаеш.
Тая седмица имам ходене до София за една кола и се чудя какво да я правя. Колата е голяма ламя но ако трябва за общината може и да остане. Ние тук сме без кола. Имам колела.
Пиша с четец. Отивам за НЕТ на свободен WiFi затова и по-бавно пиша тук.


Watchman

  • Administrator
  • Слугуващ
  • *****
  • Posts: 3954
Ние сме в планината и е по-студено, но това не ни притеснява, защото в последните дни слъцето ще мъчи човеците и хладината е за предпочитане. Да по-кратък е сезона за градината, но правим оранжерии и други неща, които да помогнат в това направление. Постоянно работя в посока за намаляване на нуждата от пари и доста си свихме разходите. Но още не сме готови за живот изцяло без пари. При все това се движим сериозно в тази посока.

Аз не се притеснявам от цената, която се плаща, но за мнозина това е препънка, вярата им е малка и егоизма взима превес.

Аз лично намирам близостта до морето за неподходящо място за общност. В последните дни ще има катаклизми свързани с навдигането на водите и крайбрежните райони ще бъдат най-много засегнати. Затова ние сме избрали планината. Ползваме машини и коли доколкото това ни помага по-бързо да се подготвим, но се подготвяме и за това да нямаме нужда от тях от един момент нататък. Дано имаме благовремие за това да сме напълно готови. Аз също очаквам сериозни неща да се отприщят от септември нататък, затова правим каквото можем, въпреки че не очаквам да имаме пълна готовност до тогава.

В края на месеца вероятно ще ходя до Варна и ще съм там поне за седмица. Ако желаеш мога да се обадя като съм там. Ще ти пиша повече на ЛС.
Ez 3:17  Son of man, I have made thee a watchman unto the house of Israel: therefore hear the word at my mouth, and give them warning from me.

Is 21:6  For thus hath the Lord said unto me, Go, set a watchman, let him declare what he seeth.

Valipeti

  • Допринасящ
  • *****
  • Posts: 343
  • Аз Съм именно това, което ви казах че Съм!
    • Приятели в Христа
... Аз също очаквам сериозни неща да се отприщят от септември нататък, затова правим каквото можем, въпреки че не очаквам да имаме пълна готовност до тогава...


Какви са тези неща, които се очакват към септември?
Небето и земята ще преминат, но Моите думи няма да преминат!

Watchman

  • Administrator
  • Слугуващ
  • *****
  • Posts: 3954
Ами нещо като 9/11 на стероиди, дали ще е катаклизъм, дали глобален икономически срив, дали голяма война, дали нападение от "извънземни"  на 28-ми септември се навършват 70 библейски юбилея. Например 9/11 2001-а година беше на един по незначителен юбилей. Икономическата криза от 2008- също. Очаква се нещо голямо, какво точно предстои да видим.
Ez 3:17  Son of man, I have made thee a watchman unto the house of Israel: therefore hear the word at my mouth, and give them warning from me.

Is 21:6  For thus hath the Lord said unto me, Go, set a watchman, let him declare what he seeth.

Valipeti

  • Допринасящ
  • *****
  • Posts: 343
  • Аз Съм именно това, което ви казах че Съм!
    • Приятели в Христа
От коя година и дата започват да се броят библейските юбилеи? Ако може малко разяснение за това летоброене!
Небето и земята ще преминат, но Моите думи няма да преминат!

Watchman

  • Administrator
  • Слугуващ
  • *****
  • Posts: 3954
Мисля, че започва да се брои от първата юбилейна година, която израилтяните празнуват от влизането си в обещаната земя. Но аз не съм се задълбочавал много в тези изчисления. Потърси в интернет информация за The four blood moons.  В момента има съвпадение на 4 поредни кървави луни с Господните празници тия 4 кървави луни бяха 2 през 2014 и 2 са тази година, като всички съвпадат с някой от 7-те Господни празници. Такива съвпадения е имало само 7 през последните 2000 години и винаги са били свързани с много значими събития. Последната кървава луна е на 28-ми Септември и тогава завършва цикъла от 7 години по седем, т.е започва годината на юбилея, но в същото време това ще е 70-тия юбилей откак юбилеите са започнали да бъдат спазвани от евреите в обещаната земя.

http://judeochristianchurch.com/wp-content/uploads/2014/01/Four-Blood-Moons.jpg

Тук може да се видят кървавите луни с датите и освен това съвпадат и с други астрономически явление. Принципно такива съвпадения винаги са били исторически значими. Аз взех тия неща на сериозно защото и астрономическите събития и Господните празници са неща, които няма как човек да ги нагласи. И в миналото такива съвпадения винаги са били свързани с важни събития.

Затова и jemo каза, че програмата за месец септември е много натоварена. На всичкото отгоре точно тогава папата ще посети Ню Йорк за да прогласи своята програма за световен мир, безопасност и просперитет, която програма е най-сатанинското нещо, което някога съм чувал и под покривалото на благотворителността и грижата за слабите и бедните ще се установи неописуем терор и контрол върху хората.
Ez 3:17  Son of man, I have made thee a watchman unto the house of Israel: therefore hear the word at my mouth, and give them warning from me.

Is 21:6  For thus hath the Lord said unto me, Go, set a watchman, let him declare what he seeth.

JCPower

  • Посещаващ
  • **
  • Posts: 43
Затова и jemo каза, че програмата за месец септември е много натоварена. На всичкото отгоре точно тогава папата ще посети Ню Йорк за да прогласи своята програма за световен мир, безопасност и просперитет, която програма е най-сатанинското нещо, което някога съм чувал и под покривалото на благотворителността и грижата за слабите и бедните ще се установи неописуем терор и контрол върху хората.

Гледах новините и гледам че папата е дошъл в Ню Йорк и му видях снимката и си викам... толкова много хора искат да го видят, аз ако отида имам мал шанс, има много народ и ще чудо ако го видя. И в същото време като си го помислих това чувам 2 хеликоптера, летяха точно над блока ми и много близко, помислих че ще кацнат на двора. После ми се обажда една рускиня и ми вика след 10 минути ще мине папата с хеликоптер. Тогава разбрах че е бил той и и викам.... той вече мина! :)

Палко

  • Общителен
  • ***
  • Posts: 138
Вълнуваща случка........
Само не стана ясно, ти защо точно държиш да видиш папата толкова много? Че чак на чудо го оприличи......

Watchman

  • Administrator
  • Слугуващ
  • *****
  • Posts: 3954
Иска да види папата, защото той е неговия водач. Човека е масон, а масоните са подчинени на британската корона чрез ордена на Гратер, а британската корона е подчинена на Ватикана, чрез техния банкер Ротшилд. В крайна сметка всеки човек копнее да види върховния си лидер.

А по отношение на кървавите луни, темата има продължение ето тук: http://www.fellowshipbg.org/index.php?topic=841.0
Ez 3:17  Son of man, I have made thee a watchman unto the house of Israel: therefore hear the word at my mouth, and give them warning from me.

Is 21:6  For thus hath the Lord said unto me, Go, set a watchman, let him declare what he seeth.

garich

  • Посещаващ
  • **
  • Posts: 46
Ние сме в планината и е по-студено, но това не ни притеснява, защото в последните дни слъцето ще мъчи човеците и хладината е за предпочитане. Да по-кратък е сезона за градината, но правим оранжерии и други неща, които да помогнат в това направление. Постоянно работя в посока за намаляване на нуждата от пари и доста си свихме разходите. Но още не сме готови за живот изцяло без пари. При все това се движим сериозно в тази посока.

Аз не се притеснявам от цената, която се плаща, но за мнозина това е препънка, вярата им е малка и егоизма взима превес.

Аз лично намирам близостта до морето за неподходящо място за общност. В последните дни ще има катаклизми свързани с навдигането на водите и крайбрежните райони ще бъдат най-много засегнати. Затова ние сме избрали планината. Ползваме машини и коли доколкото това ни помага по-бързо да се подготвим, но се подготвяме и за това да нямаме нужда от тях от един момент нататък. Дано имаме благовремие за това да сме напълно готови. Аз също очаквам сериозни неща да се отприщят от септември нататък, затова правим каквото можем, въпреки че не очаквам да имаме пълна готовност до тогава.

В края на месеца вероятно ще ходя до Варна и ще съм там поне за седмица. Ако желаеш мога да се обадя като съм там. Ще ти пиша повече на ЛС.

Септември 2015 мина и отмина - нищо сериозно не се е отприщило. Сигурно ще кажеш, че не съм те изтълкувал правилно - макар че от контекста на мнението ти разбирам, че имаш предвид нещо от климатична гледна точка.

Като идваш пак към Варна, свирни. Може да се видим на живо ;)

п.п. Към тази тема ме насочи едно мнение на mak:
В тази тема има писано по тези въпроси.

Watchman

  • Administrator
  • Слугуващ
  • *****
  • Posts: 3954
Точно септември миналата година Русия се включи във войната в Сирия. Оттогава насам нещата се движат по-ръба на пламването на трета световна война. Засега Бог задържа нещата и ни дава още благовремие, но никой не знае колко още благовремие ще имаме.
Ez 3:17  Son of man, I have made thee a watchman unto the house of Israel: therefore hear the word at my mouth, and give them warning from me.

Is 21:6  For thus hath the Lord said unto me, Go, set a watchman, let him declare what he seeth.